Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,217
0
0
Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Tavsiye Eder Misiniz?
Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Şu Andaki Değeri 370.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Hakkında yaklaşık 476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Detaylı Bilgi

_x000D_

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl ürününü 370.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Kullananlar
370.5 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok çok rahat bir ayakkabı. kendi numaramı aldım ve tam oldu.
İsim: G** S**
Tarih: 16 Nisan 2022
Beden: Beden:39
Satıcı: Tonny Black

Yorum: eşim için aldım çok beğendi tam oldu. rahat bı ayakkabı
İsim: F** D** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim rengini modelini yeğenime almıştım,ona küçük geldi ,iade ettim kendime sipariş ettim, çok güzel bir beden büyük aldım tam oldu.
İsim: E** F**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: ürün çok güzel eşime aldım beğendi teşekkür ederim tavsiye ederim
İsim: ümit C.
Tarih: 08 Mart 2022
Beden: Beden:40

Yorum: hayatımda giydiğim en rahat ayakkabı tavsiye ederim tam ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** g**
Tarih: 11 Ekim 2022
Beden: Beden:38

Yorum: istegimiz gibi geldi cok rahat hem yazın rahatlıkla kullanabileceğiz ürün Çok hafif diğer sporlara göre daha rahat iyiki aldım ayak numaranız neyse onu alın tam oluyor zaten
İsim: n** a**
Tarih: 26 Nisan 2022
Beden: Beden:43

Yorum: Çok beğendim. Tam oldu. Yaz için güzel bi ayakkabı.
İsim: B** E**
Tarih: 08 Nisan 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Tam bedeninizi ala bilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: çok beğendik çok rahat bir ayakkabı diğer renklerinide almak istiyoruz teşekkür ederim satıcıya
İsim: Ş** Z**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzeldi abime aldık
İsim: H** İ**
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Beden:41

Yorum: cok guzel bir ürün yanlız esimin ayagina uymadığı için iade ediyorum ama iadesini oluşturduğum gün 1 numara büyüğünü sipariş verdim almaya değer
İsim: H** S**
Tarih: 21 Şubat 2022
Beden: Beden:44

Yorum: güzel ayakkabı,bir beden büyük alinmali
İsim: G** A**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM. TEK KELİMEYLE HARİKA. TAM NUMARASINI ALDIM 42 . ÇOK RAHAT, ÇOK HAFİF.GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜR EDERİM.
İsim: M** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:42

Yorum: fena degil
İsim: İlknur s.
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok güzel istediğim gibi
İsim: S** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: eşime ve kendime aldım gayette güzel
İsim: Dilek e.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: görünüş olarak beğendim 37 giydiğim halde bi tık sıtki numara değişimi yapacagim
İsim: R** k**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: eşime aldım çok severek giyiyor çok rahat olduğunu soyluyor
İsim: y** k**
Tarih: 13 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Yorumlardan bakarak bir numara büyük aldım fakat yine de ayaklarımı rahatsız ediyor alt tabanı çok sert. Kendisi çok hafif ve rahat aslında alt tabanı yumuşak olsaydı.
İsim: Melike S.
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: kalıbı büyük 1 numara küçük alabilirsiniz onun dışında güzel rahat ayakkabı
İsim: e** t**
Tarih: 21 Mart 2022

Yorum: harika bir ayakkabı fakat 37,5 giyiyorum 37 aldım çok küçğk geldi başka birine verdim iade etmedim..
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: hafiz ve güzel ayakkabı günlük kullanıma uygun tam beden
İsim: E** H**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Daha öncede Tonny Black ayakkabı kullandığım için gönül rahatlığıyla aldım.Buda mükemmel bir ayakkabı.Kesinlikle kendi numaranızı alın,çok memnun kalacaksınız.
Tarih: 08 Kasım 2021
Beden: Beden:40

Yorum: süper.yumuşacık.
İsim: A** B**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: ürün beklediğim gibi geldi.ayak numaranızı alabilirsiniz.
İsim: E** K**
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: Esim icin aldik severek kullaniyor en onemlisi cok rahat cok uzun mesafelere kullanisli 3rengini aldik(siyah krem ve beyaz) ama en havalisi bu renk
İsim: Z** A**
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: eşim için hediye almıştım . gerçekten çok güzel oldu . sorun yaşamadık :)
İsim: c** g**
Tarih: 15 Şubat 2022
Beden: Beden:44

Yorum: çok güzel tam numara alın bence tam oldu begendik
İsim: S** Ö**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Hediye aldım ablam çok beğenmiş ben ürünü yakından görmedim ama sonuç olumlu fiyata göre gayet şık ve rahatmış
İsim: N** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: sağlam bi ayakkabı ama 0.5 beden küçük geliyor
İsim: Ö** F** S**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Ürüne Dair Sorular

Soru: 44 numara varmı
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: Merhaba kendi bedenimi mi almam gerekiyor, bir de erkek için uygun mu?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: varmi yokmu
Cevap: Sistem üzerinde görmüş olduğunuz kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Soru: 37 numarası ne zman gelecek
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: Ayak cm tablosunu sayfada goremedim yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba, 22.7 cm 36 Numara 23.3 cm 37 Numara 24.0 cm 38 Numara 24.7 cm 39 Numara 25.3 cm 40 Numara 26.0 cm 41 Numara 26.7 cm 42 Numara 27.3 cm 43 Numara 28.0 cm 44 Numara

Soru: ben erkek için alacaktım da bu ayakkabı erkek için uygundur değil mi hani bayan ayakkabısı değil değil mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: kadınmı erkek bu ayakkabı
Cevap: Ürünlerimiz unisex modeldir..Bay ve bayan rahatlıkla giyebilir..

Soru: tabanı spor salonunda kayıyor mu?
Cevap: merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz

Soru: 1 alana 1 bedava varmi
Cevap: Merhaba efendim, kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz.

Soru: kampanya olacak mı
Cevap: merhaba efendim kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz

Soru: Ayağım 22.3 uzunluğunda kaç numara olur?
Cevap: Merhaba trendyol üzerinde beden tablomuz mevcuttur efendim kontrol sağlayabilirsiniz

Soru: Merhaba efendim bunun 37 numarası gelecek mi
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: merhaba 45 numara giyiyorum ben 45 numara üretimi yokmu bu ayakkabının acaba
Cevap: Merhaba efendim maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: ürün suni deri mi,biz örgü gibi yazlık diye sipariş verdik ama
Cevap: merhaba ürünümüzün üst kısmı örgülü dür

Soru: 42 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: iyi akşamlar erkek degilmi
Cevap: Merhaba erkek için uygundur efendim.

Soru: iyi günler 40 numarası gelir mi acaba?

Soru: Hangi kargolarla çalışıyorsunuz Peki ?
Cevap: Merhaba efendim trendyol express ve sürat kargo ile çalışmaktayız.

Soru: 359 yazıyor üzerine tıklayınca sepete 750 civarlarında çıkıyor bunu nasıl çözeceğiz
Cevap: Merhaba efendim, kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz.

Soru: Merhabalar ürün hangi şehirden yollanacak acaba
Cevap: merhaba istanbuldan gönderiliyor efendim.

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl Ürün Resimleri

Unisex Beyaz Mavi Spor Ayakkabı Tbqnl En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü