Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Goksu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,200
0
0
Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Güncel Fiyatı 969.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Kaç Kişi Memnun?

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Hakkında yaklaşık 1380 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Detaylı Açıklama

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 ürününü 969.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Kullanıcı Yorumları
969.95 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1380 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok rahat bir ayakkabıymış tam numara aldım tam oldu
İsim: E** G**
Tarih: 19 Mart 2022
Beden: Beden:44
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Resimdeki gibi görüntüsü güzel kalıbı rahat kalıp tavsiye ederim tam numara alabilirsiniz 🥰 Erkek arkadaşıma da aldım umarım beğenir olur ona da 🙏🏻
İsim: M** S**
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Çok güzel ve rahat tavsiye ederim. Kendi numaranızı alınnn
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ocak 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Kızlarrrrrr alın aldırınnnn çokkkkk rahat çok iyi ya ve kibar duruyor ayağımda ben 36-37 giyiyorum ama 36 aldım tam oldu çok da rahat ona göre alın isterseniz ❤🌸
İsim: N** A**
Tarih: 18 Nisan 2022
Beden: Beden:36

Yorum: İçi çok rahat bana da tam oldu giydiğiniz numarayı almanızı tavsiye ederim.Paketlenmesi de gayet iyiydi teşekkürler
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: İndirimde aldım, ürün kusursuz ve sorunsuz geldi, paketlemesi güzeldi, kargoya tahmini süreçten önce verildi, tabanı vs çok rahat bir ayakkabı, tam numaranızı alın, bence çok güzel bir ayakkabı, 2.ciye bile alabilirim, alın aldırın 🤗
İsim: Fadime K.
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Ben indirimden 178₺ ye aldım. Gayet rahat ve güzel tam numaranizi alabilirsiniz kesinlikle tam alınmalı. Görünüşü zarif olduğu için kaba durmuyor küçük numara gibi gösteriyor. paketleme özenli ve hızlıydı.
İsim: Şevval Ş.
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: çok rahat indirimde aldım kendi numaranızı alın tam oluyo
İsim: ö** k**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Tam numaramı aldım aynısı geldi kullanmaya başladım rahat
İsim: b** c**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: 38 numara giyiniyorum tam oldu, güzel ayakkabı tavsiye ederim
İsim: ö** K**
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: Çok Rahat Bir Ürün Tam Numaranızı Alın Bu Fiyata Kesinlikle Kaçmaz.
Tarih: 09 Şubat 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Gayet kaliteli. Kardeşim için almıştım çok beğendi kendi numarasını aldım tam oldu aşırı rahat.
İsim: B** B**
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: çok güzel bi ürün tam ayak numaranıza göre alın1 beden büyük veya küçük almayın
Tarih: 13 Eylül 2022
Beden: Beden:40

Yorum: cooook güzel geldi kullanışlı kendi ayakkabı numaranizi alın rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: B** Ö**
Tarih: 19 Mart 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Ayakta mükemmel duruyor tam numarasını alın derim
Tarih: 18 Mart 2022
Beden: Beden:42

Yorum: 39 numara ayak numaram alırken tereddüt ettim büyük duracak diye ama ayakta çok şık duruyor. Kesinlikle giyin giydirin, alın aldırın dostlar.
İsim: B** S**
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: Cok begendim herkese tavsiye ederim tam numarinizi alın
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: 36 numara aldım tereddüte kaldım ama çok güzel geldi tam numaranızı alın
İsim: M** D**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: muhteşem bi ayakkabı çok rahat beyaz ve ayakda duruşu çok güzel ne gerek var pahalı markalardan almaya teşekkürler Tonny black teşekkürler trendyol. 39 giyerim. bunda da 39 aldım sizlerde tam numaranızı alabilirsiniz. yanlız ben ilk baktigimda fiyat 200 dü birkaç gün bekledim 150 ye düştü hemen aldım fakat bidaha bakınca 130 a düşmüş. 😅 alırken bDevamını Oku
İsim: Y** G**
Tarih: 17 Mart 2022

Yorum: Ürün aynı görseldeki gibi geldi. Kaba duracağını düşündüm ama tahminimden cok daha iyi çıktı. Tabanı çok rahat, bileği kavraması daha çok iyi. Fiyat performans oranı çok iyi. Numara konusuna gelince spor ayakkabılarda her zaman bir büyük numara giydiğim için buna göre aldım, çok rahat ettim.
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: çok güzel ayakkabı fiyatına göre tavsiye ederim kendi numaranızı alın
İsim: D** D**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: ürün gayet guzel begendim 43 numara istemistim tamda o numarasi geldi kargoda guzeldi 1 beden buyuk istemenize gerek yok bence gayet memnunum biraz kaba ama istedigim gibi
Tarih: 11 Ocak 2022
Beden: Beden:43

Yorum: Güzel ayakkabı cok begendik rahatlıkla güvenip alabilirsiniz t bedeninizi alin
İsim: H** ş**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Kardeşim e aldım 42 numara giyiyordu 42 sipariş verdim cuk oturdu tavsiye ederim fiyat ına göre iyi
İsim: E** B**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: Bej rengini kullanıyorum çok güzel ,beyazı da çok hoş.Tam numara alınablir.
İsim: F** G**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: cok guzel beklediğimiz geldi tam numara almanizi tavsiye ederim
Tarih: 21 Ekim 2021
Beden: Beden:40

Yorum: kardesime aldim begenerek giyiyor
İsim: Nazlı D. K.
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: kardeşime aldım gayet rahat
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: 2. Ye alıyorum farklı rengini çok güzel çok rahat bi ayakkabı kesinlikle alabilirsiniz
İsim: S** U**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: eşime aldım çok severek beğenerek giyiyor numaranız ne ise onu alin
İsim: N** K**
Tarih: 22 Eylül 2022

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Ürüne Dair Sorular

Soru: 39 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba efendim ürün stokları güncellenecek maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: erkek için mi ayakkabı
Cevap: Merhaba, ürün unisex kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: erkek urunmu?
Cevap: Merhaba, ürün unisex kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: gönderim nerden
Cevap: Merhaba,İstanbul efendim.

Soru: merhaba ben 1 yıl önce bacağından ameliyat oldum bugün doktor rocker bottom ayakkabı giymemi önerdi bu rocker bottom yada sizde varmı kadın 39 numara bı ayakkabı varsa link verseniz almak isterim
Cevap: Merhaba, mevcut değildir.

Soru: snnsjsjsnsnsn
Cevap: Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?

Soru: ne zaman 42 numara gelir ve 43 numara alsam çok mu büyük gelir
Cevap: Merhaba efendim, ürünlerimiz tam kalıptır. Giymiş olduğunuz numarayı tercih etmenizi maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: 38 numarası kalmamis
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: Merhaba 36 numara gelicek mi
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: merhabalar. 38 ve 39 numaralar kaç cm acaba?
Cevap: 9.4 cm 16 Numara 20.0 cm 32 Numara 10.0 cm 17 Numara 20.7 cm 33 Numara 10.7 cm 18 Numara 21.3 cm 34 Numara 11.4 cm 19 Numara 22.0 cm 35 Numara 12.0 cm 20 Numara 22.7 cm 36 Numara 12.7 cm 21 Numara 23.3 cm 37 Numara 13.4 cm 22 Numara 24.0 cm 38 Numara 14.0 cm 23 Numara 24.7 cm 39 Numara 14.7 cm 24 Numara 25.3 cm 40 Numara 15.4 cm 25 Numara 26.0 cm 41 Numara 16.0 cm 26 Numara 26.7 cm 42 Numara 16.7 cm 27 Numara 27.3 cm 43 Numara 17.4 cm 28 Numara 28.0 cm 44 Numara 18.0 cm 29 Numara 28.7 cm 45 Numara 18.7 cm 30 Numara 29.3 cm 46 Numara 19.3 cm 31 Numara 30.0 cm 47 Numara

Soru: indirim ne zamannnn
Cevap: Merhaba efendim şuanda net bir tarih veremiyoruz

Soru: merhaba 41 beden kaç cm ?
Cevap: 26,5 cm efendim

Soru: 42 mevcut mu

Soru: 37 numarası tekrar gelecek mi acaba

Soru: Merhaba bu ayakkabı modelinin bej rengi tekrar üretilecek mi acaba ?

Soru: 36 numarasi tekrar gelicek mi ??
Cevap: Merhaba, en kısa sürede tekrardan stoklarda olacaktır efendim

Soru: kadınmı erkekmi bu
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: orjinal ürün mü?
Cevap: Evet efendim orijinal.

Soru: merhaba 38 numarası gelecekmi
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Selamlar. Bugün sipariş versem tahmini ne zamana gelir?
Cevap: Merhaba, kargoların yoğunluğuna bağlı olarak çıkışlarımızda gecikmeler yaşanabiliyor efendim en kısa sürede çıkışlar sağlanacaktır

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 Ürüne Ait Resimler

Unisex Beyaz Siyah Spor Ayakkabı Tb248 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü