Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker En Düşük Fiyat Nerede ?

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Fiyatına Göre Alınır Mı?
Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Güncel Fiyatı 411.04 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Memnuniyet Oranı Nedir?

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında yaklaşık 800 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Ürün Detayları

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker ürününü 411.04 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Kullanıcı Yorumları Nasıl?
411.04 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
800 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: bir beden küçük alinabilir
İsim: G** F**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Beden:40
Satıcı: Tonny Black

Yorum: 1 beden küçük alınabilir gayet şık ve güzel bir ayakkabı severek giyiyorum
İsim: N** E**
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Duruşu görseldekiyle aynı, kalıbı rahat. 38 giyiniyorum ama 37 aldım tam oldu.
İsim: S** E**
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: İndirimde yakaladım müthiş tam beden aldın hatta biraz küçükte olabilir
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ocak 2024
Beden: Beden:41

Yorum: harika bir ayakkabı tam kalıp alın rengi çok canlı
İsim: İ** S**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Kardeşim için aldım ayağına tam oldu beğendik
İsim: Dilara Ö.
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Herkes kendi bedenini alsa olur bence kalıbı büyük değil yani
İsim: S** H**
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Beden:41

Yorum: güzel tam ayak numaranızı alın
İsim: s** a**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Güzel geldi numara tam alın
İsim: B** ş**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok iyi tavsiye ederim herkese bir beden küçük alın
İsim: M** D**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok rahat çok güzel ayakkabı kalıbı büyük bir numara küçük alınmalı bence
İsim: Yasemin G.
Tarih: 24 Ağustos 2022
Beden: Beden:38

Yorum: biraz sert ve kalıbı geniş bir ürün bir numara küçük alabilirsiniz
İsim: E** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel kesinlikle düşünmeden alınmalı ama bir numara küçük alın.
İsim: A** B**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Tam numara ve kaliteli ürün kesinlikle tavsiye ederim
İsim: A** K**
Tarih: 14 Eylül 2022
Beden: Beden:42

Yorum: iyi güzel çocuğuma aldım
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz gayet güzel ayakkabı rahat her şeyin altına giyilir kaliteli paketlemesi güzeldi kendi kutusunda gelmişti teşekkürlerr
İsim: T** K**
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: Çokk beğendimm. Biraz sert ve kart bir ayakkabı olduğu doğru tabi ama kullandıkça açılıp yumuşayacağını düşünüyorum. Kendi numaramı aldım tam oldu. Duruşu süpperrr
İsim: O** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ekim 2022

Yorum: Kardeşime aldım gayet memnun, severek giyiyor.
İsim: Sümeyra U.
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: kızım için aldım çok güzel bir ayakkabı hem fiyatı uygun hemde çok şık duruyor
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: kızıma aldım gayet rahat ve kibar
İsim: ş** k**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat ve kalitesi de çok iyi. Sadece kalıbı büyük 38 aldım ama 39-40 gibi oldu. Bir numara küçük alınması gerekiyor.
İsim: R** B**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: süper bir beden küçük alin
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: kızıma aldım ürün güzel
İsim: A** B**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: gayet güzel yeşil rengini beğenmiştim o yüzden bu rengini de almak istedim kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: K** Y**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle tam kalıp değil ayak numaranızın bir numara küçüğünü almanızı tavsiye ederim ayrıca yorumlardaki gibi bir kalite beklemeyin yorumlara bakarak aldım fakat memnun kalmadım iade👎
İsim: S** D**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: cok guzel urun genelde 38,39 beden alirim bunu 38 siparis etdim tam oldu rahat oldu cokda kaliteli
İsim: B** M**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabının güzelliğini görünce hemen nişanlıma da aldım kesinlikle tavsiye ederim
İsim: i** y**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: 1-2 günde elime ulaştı. Fiyat performans olarak güzel bir ayakkabı. Tam beden alabilirsiniz, rahat. Fakat üstünde sarı bir leke ile gelmişti. Benim için çok sıkıntı değil, ayakkabı boyasıyla halledilebilir.
İsim: S** Ç**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: kana duruyo 37 numara aldım ama 40 numara gibi bence bi numara küçük alınmalı
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Kardeşime aldım çok sevdi
İsim: G** K**
Tarih: 04 Aralık 2023

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: dikişli mi
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numarası ne zaman stoklara girer? 🙏🏻
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: erkekmiş kızmı
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: 37 si ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: stoklar ne zaman güncellenir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Acaba ne zaman yenilir stoklar
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: acaba 37 numara ne zaman gelir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: Acaba 37 numarası ne zaman gelir ?

Soru: 37 numarası ne zaman stoğa gelecek
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açmanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: kırılma yaparmi
Cevap: Merhaba, kırılma yapmaz.

Soru: Ayakkabı ağır mıdır ?
Cevap: 250/300 gram ağırlığı arasındadır efendim.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir

Soru: numaralar nezaman yenilenecek
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: numaralar nezaman gelcek

Soru: 37 numara stok ne zaman gelir???? acil almam lazim
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: vegan derimi
Cevap: merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz

Soru: Ayakkabı kırılır mı?
Cevap: Merhaba, kırılma olmaz efendim.

Soru: 38 -39 ne zman gelir
Cevap: Merhaba efendim maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: Garantisi var mı?
Cevap: Merhaba ürünlerimizde imalat veya firma kaynaklı sorunlarda 3 aylık garanti süresi vardır. Ürün ile alakalı bu 3 ay içerisinde bir sorun yaşadığınız takdirde ürünü firmamıza analiz için göndermeniz gerekmektedir. Ürün incelemesi yapıldıktan sonra sizlere olumlu veya olumsuz dönüş sağlanıcaktır..

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Resim Ve Fotoğraflar

Unisex Beyaz Siyah Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü