Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Alınmaya Değer Mi

Nazli

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
516
0
0
Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Mevcut Fiyatı 1030.23 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Gerçekten İyi Mi?

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Teknik Bilgiler

_x000D_

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Ürününün Satıcısı, Vans Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 ürününü 1030.23 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 En Son Yapılan Yorumlar
1030.23 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok güzell tam beden alınmalı
İsim: I** B**
Tarih: 04 Mayıs 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: Tekemspor

Yorum: Çok rahat , bence tam kalıp bi numara küçük alınırsa sıkabilir.36,5 -37 giyiyorum 37 numara tam oldu
İsim: D** T**
Tarih: 31 Mart 2023
Beden: Beden:37
Satıcı: NEOX ZONE

Yorum: çok beğenerek aldım vans rahatlığı ve şıklığı,
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Yazlık güzel ürün
İsim: E** A**
Tarih: 19 Şubat 2022
Beden: Beden:38

Yorum: çok iyi çok beyendim
İsim: M** A**
Tarih: 25 Mart 2024
Satıcı: GEX

Yorum: Güzel bir ürün
İsim: a** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Aralık 2022
Satıcı: Editörün Seçimleri

Yorum: Ayakkabının siyahı vardı bende çok memnundum beyazını da sipariş verdim ancak beyazının arka kısmındaki vans yazısı diğer ayakkabıdaki vans yazısına göre daha çıkık. Düşündürdü.
İsim: b** ç**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: Tam yazlık keten bir ayakkabı tam kalıp orjinal ürün hızlı kargo teşekkürler
İsim: ö** p**
Tarih: 12 Nisan 2022
Beden: Beden:38,5

Yorum: Çok hızlı,doğru ve orjinal ürün geldi.Teşekkürler
İsim: B** P**
Tarih: 19 Şubat 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Yanlış ayakkabı yollamışlar rezalet geri iade edemedim kızım giymiş bulundu diye sakın almayın hem gec kargo hem ürün bambaşka
İsim: dicle v.
Tarih: 14 Ekim 2021
Beden: Beden:39

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 37 si var mı
Cevap: Merhabalar, Sevk zamanlarını maalesef bilemediğimiz için beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilirseniz takip edebilrisiniz. Stoklar yenilendiğinde size bildirim olarak gelecektir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba taban yüksekliği nekadar
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Üretici firma tarafından bu yönde bilgi verilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün orjinal mi? Fatura gönderiyor musunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünlerimiz %100 orijinaldir. Ürün orijinalliği yalnızca üretici firma tarafından sorgulanabilir. Ürünlerimizi direkt olarak Vans Türkiye'den tedarik etmekteyiz ve toplamda 8 mağazamız bulunmaktadır. Vans Türkiye ile Tekemspor yetkili bayisi olup olmadığımızı iletişime geçip sorgulama yapabilirsiniz. Trendyol ile ürün orijinallik belgemiz paylaşılmıştır. Faturanız mailinize Trendyol tarafından gönderilecektir. Tekemspor'un satışa sunduğu tüm ürünler orijinaldir. Gönül rahatlığıyla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz :) Tekemspor

Soru: merhaba ürün orijinal mi
Cevap: Merhabalar resmi bayiyiz sattığımız tüm ürünler orjinaldir. Adınıza e-faturayla gönderilir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: 36.5 numarası 500 küsürdü sabah bakıyorum 1200 pess ama
Cevap: Merhaba, indirimli fiyatlarımız için bizleri takipte kalmanızı rica edeceğiz.

Soru: 3,5 olarak belirtilen beden 35 midir?
Cevap: Merhaba, 35 numaradır.

Soru: Merhabalar, 36-36,5 numara arasında çok fark varmıdır ?
Cevap: Merhaba, ürün normal kalıptır. Buna istinaden bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: 38 numarasini neden getirmiyorsunuz? :( onu bekliyorum
Cevap: Değerli müşterimiz, stoklarımız net bir tarih vermemekle birlikte zaman zaman güncellenmektedir. Bizleri takipte kalmanızı rica edeceğiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün kaç cm topuk kısmı acaba ?
Cevap: Merhabalar, üretici firma tarafından taban yüksekliği bilgisi paylaşılmamıştır. İyi günler dileriz.

Soru: İndirime giriyor mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Üretici firma tarafından bu yönde bilgi verilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Tabanı kaç cm

Soru: Merhaba sipariş verdim görseldekinin aynısı gelicek değilmi bir yorumda başka kötü bir ayakkabı var
Cevap: Merhaba, ürün görselde ki gibi gönderilecektir.

Soru: beğenmezsek iadesi kaç gün içinde oluyor ?
Cevap: Merhaba, 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün kullanılmamış ve kutulu bir şekilde geldiği taktirde iadeniz kabul edilecektir.

Soru: Merhaba ürün platform topuk seklinde mi?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Merhaba ürün platform topuk mu ? Kaç cm ?
Cevap: Merhaba bu ürün 3,5-4 cm yüksekliğindedir bilginize

Soru: Merhabalar. 38 numarası stoklarınızda varmıdır acaba? Yada gelecekmi ?
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba beyaz platform Vans için 36 numara stok güncellemesi yapılacak mı acaba
Cevap: Merhaba, Maalesef aradığınız ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Ürüne olan ilginiz için teşekkür ederiz. Stokların ne zaman yenileneceği konusunda şu an için kesin bir bilgi verememekteyiz.

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 Ürün Resimleri

Unisex Beyaz Sneaker VN0A3AV8W001 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü