Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Alanlar Memnun Mu ?

Serpil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Güncel Fiyatı 509.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Gerçekten İyi Mi?

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Hakkında yaklaşık 4308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Teknik Detaylar

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 ürününü 509.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
509.99 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: tahminimden güzel çıktı ayakkabı baya kaliteli ve ayakta çok şık duruyor tam numara alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:43
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Çok güzel rahat be kullanışlı, kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: H** T**
Tarih: 19 Mart 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Ürün çok şık ve rahat. Kendi numaranızı alabilirsiniz tam kalıp, kargolama çok hızlıydı kısa sürede elime ulaştı çok teşekkürler
İsim: ö** b**
Tarih: 12 Aralık 2022
Beden: Beden:39

Yorum: çok gözel, rahat ve şik görünür. çok beyendim. öz numaranızı ala bilersiz ❤🇹🇷🇦🇿
İsim: k** i**
Tarih: 10 Kasım 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Dün elime geçti bu gün y giydim rahat bir ayakkabı tam numaramı aldım gayet rahat oldu
İsim: S** K**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Erkek kardeşime aldım ve çok beğendi tam kalıp rahat bir ayakkabı
İsim: R** A**
Tarih: 28 Kasım 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Eşime ve kendime aldık tereddüt ettim ama sonuç çok iyi
İsim: m** s**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Ayakkabı tasarımı çok güzel rahat ve ayakta çok şık duruyor ayak numara göre aldım “43” tam oldu kargo hızlı ve özenliydi
İsim: B** D**
Tarih: 18 Kasım 2022
Beden: Beden:44

Yorum: Bir beyaz , bir siyah iki çift aldım. Kesinlikle çok rahat tam kalıp. Asla yormuyor ayağı. Ayak numaranız neyse onu alın.. Zaten Tony Blackten daha önce de bot almıştım. Tepe tepe giyiyorum. Gerçekten çok çok rahat ayakkabılar.
İsim: BURCU S.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Kendime almıştım ama 1 numara büyük geldi bende eşime verdim cok güzel oldu teşekürler
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: ürün ayakta çok kibar duruyor, anneme aldım rahatlığı nasıl bilmiyorum. henüz dışarıda giymeye başlamadı
İsim: B** E**
Tarih: 13 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: kendi numaranızı alın esim ve aynı aldık teşekkürler
İsim: m** d**
Tarih: 06 Mart 2022
Beden: Beden:40

Yorum: çok rahat bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: A** E**
Tarih: 27 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: iyi how bi ayyakkabi.rahatt.tam ayak numaranizi alin.inwAllaah kaliteli olur.
İsim: h** m**
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım, ilk başta biraz vursada giyile giyile açıldı çok güzel bir ürün tabanları rahat. Kendi ayak numaranızı alın
İsim: irem d.
Tarih: 23 Eylül 2021

Yorum: guzel fena degil tam numara alınabilir kibar bi ayakkabı
İsim: E** ö**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: Eşime aldım tam kalıp çok rahat beğendik
İsim: A** S**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: Çok rahat ve şık bir ayakkabı numaranızı almanızı tavsiye ederim
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Abim için aldım çok güzel kendi numaranızı alın🤩
Tarih: 26 Nisan 2022
Beden: Beden:42

Yorum: Çok güzel bir ürün rahat ayağı tam sarıyor kendi numaramı aldım. Teşekkür ediyorum.
İsim: A** K**
Tarih: 08 Eylül 2021

Yorum: eşime aldım çok rahat çok begendi
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:44

Yorum: Numara tam oldu rahat bir ayakkabı
İsim: A** Ö**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Ürün guzel gayet sik ve rahat tavsiye ederim. numaranizi alabilirsiniz
Tarih: 20 Haziran 2022
Beden: Beden:42

Yorum: gayet güzel kaliteli ve şık duruyor kendi numaranızı alabilirsiniz gönül rahatlığıyla:)
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Harika,kendi numaranizi alin
İsim: A** M**
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: indirimden aldım gayet beklediğim gibi geldi ama yorumlara aldanıp kendi numaramı aldım bir numara büyük alsaymisim da olurmus
İsim: S** D**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Kendime 42 eşime 37 numara aldım ikimizide tam oldu harika süper ve çok rahat
İsim: Hüseyin Ö.
Tarih: 09 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok rahat çok beğendim 37 numara kullanıyorum tam geldi
İsim: T** E**
Tarih: 30 Eylül 2021

Yorum: Çok güzel rahat bir ayakkabı kalıbı tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: çok güzel bir ayakkabı babam için almıştım herşeyi ile mükemmel kalmadığı için bir numara büyük aldık endişelenmeye ama inanılmaz iyi oldu ve iyiki dedik. tavsiye ediyoruuzz
İsim: Y** T**
Tarih: 15 Haziran 2022

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 38 размера нет?
Cevap: Здравствуйте, запасы нашей продукции периодически обновляются. Если вы хотите получать информацию о наличии товара на складе, вы можете использовать функцию «Уведомить о наличии» и следить за ним. Спасибо за внимание.

Soru: 39 numara gelicekmi ?
Cevap: Merhaba, en kısa sürede tekrardan stoklarda olacaktır efendim

Soru: ortopefikmi
Cevap: Merhaba, ürün ortopedik tabanlıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünün aynımı geliyor
Cevap: EVET EFENDIM SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ÜRÜN GELMEKTEDIR

Soru: 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: Annem için almayı düşünüyorum ayağına platin takıldı ondan bundan sonra dikkat edip kaymaz taban bi ayakkabı giymek zorunda bu ayakkabıyı çok beğendim ama gerçekten herhangi bi zeminde kayıp kaymayacağını söyler misiniz ona göre almak istiyorum
Cevap: Merhaba, ürün thermo kaymaz tabandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ayakkabının altı kayıyor mu
Cevap: Merhaba, kauçuk tabandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: taban ortapedikmi acaba
Cevap: Merhaba, ürün ortopedik tabandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 36 numara nezaman stoga girer
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: merhaba urun yazlikmi?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz mevsimliktir efendim.

Soru: Erkekmi bayanmı bu
Cevap: Merhaba, ürünümüz unisextir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 37 numarası ne zaman gelir almak istiyorum çok beğendim
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: 38 varmı ayakkabinin
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 39 numara gelir mii
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: tamam ben teşekkür ederim
Cevap: iyi günler efendim.

Soru: altı kayıyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün thermo kaymaz tabandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 ve 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir??
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 beyaz ayakkabı ne zaman gelecek acaba?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: korgo ücretilimi
Cevap: Merhaba, sepetinizde "Kargo Bedava Kampanyası" uygulanması için her ürünün kampanyaya dahil olması veya kargo alt baremini karşılaması gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 Görsel Galerisi

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb107 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü