Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
607
0
15
Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Şu Anki Satış Fiyatı 501.54 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Alanlar Memnun Mu?

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Hakkında yaklaşık 1579 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Detaylı Açıklama

_x000D_

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 ürününü 501.54 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Kullanıcı Yorumları
501.54 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1579 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kargo hızlıydı 38-39 numara giyiyorum normalde 38 aldim 39 alsam daha rahat olurmuş
İsim: E** Y**
Tarih: 21 Temmuz 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Biraz kaba durabileceğini düşünmeme rağmen ayakkabı çok güzel ve rahat. Tam numaranızı alabilirsiniz. Ben 37 giyiyorum 37 numarası tam oldu.
İsim: E** T**
Tarih: 28 Eylül 2021
Beden: Beden:37

Yorum: harika bi ayakkabı çoğu kişi bir beden büyük alın demiş ama bana tam oldu bence bir beden büyük almayın buçuklu ayaklarınız yoksa çünkü sıksa bile zamanla açıyor ayakkabı neyse ben ürüne bayıldım rahat ve çok şık kaba da durmuyor.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Eylül 2021
Beden: Beden:36

Yorum: ayakkabi gayet şık ve rahat bir ayakkabı.tesekkurler.tavsiye ederim. ve tam numaranızı alın.
İsim: B** e**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: Göründüğü gibi çok kaba durmuyor . Gayet rahat ve hafif . Çok kaliteli değil ama idare eder . İnce bileklilere göre değil kaba durabilir . Ben memnun kaldım hızlı teslimat . Tam ayak numaranızı alın bence ..
İsim: N** T**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: kendime almıştım şimdide oğluma aldım çok kaliteli ve rahat teşekkürler
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: biraz kaba geldi bana kaba taban sevenler için uygun kendi numaranızı alın
Tarih: 19 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: ayakkabı aynen görseldeki gibi geliyor, gayet rahat bir formu var. Kendi numaranızda almanızı öneririm
İsim: N** Ç**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: harika. biraz kaba duruyor 1numara buyuk alin
İsim: g** k**
Tarih: 23 Ağustos 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Sağlam ve duruşu güzel.. tam bedeni almanız uygundur.
İsim: Y** Y**
Tarih: 30 Kasım 2022
Beden: Beden:41

Yorum: oğlum için almıstım cok begendi 1 numara büyük aldım iyi oldu
İsim: gökçen ö.
Tarih: 07 Mart 2023
Beden: Beden:41

Yorum: asiri rahat yok gibi mükemmel rahatlık tavsiyedir. 37,5 ayağım 38 aldim biraz büyük ama normal
İsim: U** G**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Hızlı teslimat ve süper ürünler eşimle birlikte aldık biz çok memnun kaldık🙏 Kesinlikle tavsiye ediyorum tam numaranızı almanızı öneririm🤗
İsim: K** A**
Tarih: 20 Ocak 2022

Yorum: çok güzel kardeşime almıştım sürpriz beğendi abla diyor 5 yıldız ver dedi bizde 5 yıldız vermeye karar verdik her kese tavsiye ederim 🙂
İsim: Firuza A.
Tarih: 05 Mart 2022
Beden: Beden:43

Yorum: 38-39 giyiyorum 39 aldım tam oldu
İsim: İ** D**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: Ayağım 36.5 ben 37 aldım valla aşırı rahat hastane de çalışıyorum. Kaba da durmuo bana göre tavsiye ederim
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: KALİTELİ TAM NUMARANIZI ALABİLİRSİNİZ BEŞ YILDIZ
Tarih: 23 Nisan 2022
Beden: Beden:40

Yorum: indirim de iken aldım elime bugün ulaştı kargo hızlıydı paketleme iyidi eksiksiz ve güzel bir şekilde elime ulaştı ayakkabıyı giydim gerçekten taban konforu güzel ve yumuşak görünüşü de güzel ayak numaranız ne ise onu sipariş edebilirsiniz tam oldu. Bilginize
İsim: mehmet y.
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: ürün çok güzel. 36 giydiyim halde yorumları okuyub 37 aldım. iyi oldu
İsim: A** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2022

Yorum: Harika rahat bir ürün eşim çok beğendi tam numarası oldu iki gün içinde elimzdeydi çok teşekkürler
İsim: K** B** P**
Tarih: 28 Şubat 2023
Beden: Beden:42

Yorum: indirimde eşimle kendime takım olarak iki çift aldık ... bu dönemde bu fiyata alınabilecek harika ötesi bir ayakkabı alın aldırın biz kendi numaramizi aldık ikimizede tam oldu
İsim: C** A**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: çok güzel. tam numaranızı alın
İsim: A** Ş**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel beğendim.Tam numara geldi. güzel ve şık.Teşekürler.
İsim: E** K**
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Beden:43

Yorum: Gerçekten harika bir ürün. Kalıbı normal. Tam numarasını alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 18 Eylül 2021

Yorum: tam numaranızı söyleyin tam oldu bana kargo da hızlıydı rahat ben beğendim teşekkürler
İsim: O** Ö**
Tarih: 02 Haziran 2023
Beden: Boy:186cm

Yorum: ablama aldim cok guzel paketlenmisti tesekkurler❤
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: beğendim süper tam numaranızı alın
İsim: E** K**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Harika, tam numaranızı alın
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: indirimde aldığım bir ürün tonny black severek kullaniyorum . kalıplar genelde dar bir beden büyük alıb derim
İsim: Ş** K**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: ayakkabı indirimdeyken aldım yorumları okudum bir numara büyük alınması yönünde mesajlar vardı fakat Bu tür ayakkabılar açılıyor diye tam numara aldım bence tam numara alınmalı ayakkabı çok güzel çok beğendim teşekkürler
İsim: Hatice G. K.
Tarih: 02 Mart 2022

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: stoklar yenilenirmi 43 numara
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: 43 numara gelsin lütfen🥺
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Makineye atılır mı ?
Cevap: Merhaba,ürünü silerek temizlemeniz tavsiye edilir.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ne zaman indirime giricek
Cevap: merhaba efendim kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz :)

Soru: 41 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: kalıbı nasıl
Cevap: Merhaba efendim, ürünlerimiz tam kalıptır. Giymiş olduğunuz numarayı tercih etmenizi öneririz..Keyifli alışverişler:)

Soru: Kaç gram ağırlığında ayakkabılar
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: erkekmi bayanmi
Cevap: Merhaba, ürün unisextir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: biraz pahalı
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü favorilerinize eklediğinizde ilgili ürün için yapılan indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Soru: çok kaliteli
Cevap: Çok teşekkürler efendim.

Soru: Merhaba ayakkabı bir kaç giyimden sonra yanlardan açılma yaptı
Cevap: Merhaba efendim ürünü iade etmek için 15 iş gününü geçmemiş olması gerekmekte daha sonra siparişlerim sayfasından ''KOLAY İADE'' yapabilirsiniz sistemin size verdiği kod ile belirlenmiş kargo şirketine vererek ürünü firmamıza gönderebilirsiniz.

Soru: mrhb. 42 numara ic taban kac sm?
Cevap: Merhaba 26,7 cmdir efendim

Soru: yazlık değilmi
Cevap: Merhaba, dört mevsim tercih edebilirsiniz.

Soru: erkek ayakkabısı mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, Kısa Topuklu (1- 4 cm) dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Futbol için uygunmudur
Cevap: Merhaba, ürün futbol ayakkabısı değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: erkek kadın fark ediyormu?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: Nereden gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhaba, İstanbul'dan gönderim sağlıyoruz efendim.

Soru: merhaba ürünün 38 numarası gelecekmi
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün stokları ne zaman güncellenecek
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 Resim Ve Fotoğraflar

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı Tb251 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü