Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Satın Alır Mısınız

Ayla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
918
0
0
Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Ürün Alınmaya Değer Mi?
Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Anlık Fiyatı 501.54 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Hakkında yaklaşık 902 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Detaylı Açıklama

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx ürününü 501.54 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Yorumlar Ve Değerlendirmeler
501.54 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
902 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: 37 giyiyorum 37 N sipariş verdim tam oldu çok beğendim oldukça rahat.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ocak 2022
Beden: Beden:37
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Ayak numaranızı alabilirsiniz konforlu bir ayakkabı
İsim: Devrim D.
Tarih: 19 Şubat 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Rahat ve şık bir ayakkabı. 37 numara giyiyorum. Tam oldu. Tavsiye ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Çok rahat ve çok şık bir ayakkabı tam kalıp teşekkürler 👌🏻
İsim: E** S**
Tarih: 15 Mart 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Rahat ve güzel bir ayakkabı tam bedeninizi alın
İsim: bahar k.
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Bircan İ.
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: rahat ve konforlu bir ürün gayet rahat kendi numaranızı tercih etmelisiniz
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Kaliteli duruyo beğendim tam numaranızı alın
İsim: M** S**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Çok rahat 37,38 giyiyorum 38 aldım iyi oldu
İsim: B** Ç**
Tarih: 04 Ocak 2022

Yorum: o kadar rahat ki iyi ki almışım dedirten bir ürün. tam numara alınmalı
İsim: N** S** E**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: 41 giyiyorum ve tam oldu. sakın bı büyüğünü vs almayın. çok rahat bı ayakkabı memnunum
İsim: Nalan a.
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: Hızlı gönderim özenli paketleme ve çok rahat bir ayakkabı. Tam kalıp kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim
İsim: d** d**
Tarih: 16 Ekim 2022
Beden: Beden:39

Yorum: ayakkabı çok güzel hediye olarak aldım çok beğenildi numaranızı alabilirsiniz
İsim: K** A**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı sorunsuz geldi kendi numaranızı alın
İsim: K** Y**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: Ürün çok güzel ve rahat ama aşırı büyük geldi geri kendi numaranızdan iki numara küçük almanız gerekli
İsim: N** k** K**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Harika tam beden 👍
İsim: E** T**
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Beden:42

Yorum: eşime aldım çok beğendi, şık ve rahat kullanıma sahip tavsiye ederim
İsim: F** A**
Tarih: 30 Ekim 2021

Yorum: Bu ürünün siyah rengini bir süredir kullanıyordum görüntüsü ve rahatlığını sevdiğimden beyaz rengini de sipariş verdim. Ondan da gayet memnunum kendi ayak numaranıza göre alabilirsiniz.
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Anneme aldım çok beğendi 👍🏼
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2023

Yorum: gördüğüm en muhteşem elbiselerden biri kesinlikle alın boy 170 kilo 64 l beden tam oldu
İsim: D** G** ş**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: çok rahat bir ayakkabı.. kendi ayakkabı numaramı aldım 39 numara..fakat çok kaba duruyor ayakta...taraklı olanlara önermiyorum
İsim: F** E**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim tam kalıp rahat bir ayakkabı
Tarih: 26 Kasım 2022
Beden: Beden:36

Yorum: gerçekten harita tam.numaranızı alabilirisiniz ben 39 aldım tam oldu
İsim: Ş** A**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel anneme hediye olarak almıştık. Normalde 38 giyiyor 1 beden büyük aldık çok beğendi.
İsim: E** N** E**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Kalıbı tam kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: B** Ç**
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: kargo beklediğimden hızlı geldi paketleme özenliydi fotoğraftaki gibi geldi tam numaranızı alın ben çok beğendim 👍
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz çok güzel çok beğendik
İsim: Y** E**
Tarih: 21 Şubat 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: mrb benim ürünüm geldi fakat kalip tam kalip değil sanırim bana buyük geldi 1 beden küçüğünü almak istyorum nasıl olucak acaba
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: 37/37.5 giyiyorum 37 aldım tam oldu. Tabanı ile üstü arasında renk farkı var ama rahatsız etmedi şimdilik rahat ama henüz dışarıda giymedim.
İsim: Z** D**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: Ayakkabılar güzel ama beyaz olan ayağımı sıktı ve kullanamadım ikisini de aynı numara almıştım oysa
İsim: G** D**
Tarih: 11 Eylül 2024

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 41 numaranın iç ölçüsü kaç cm
Cevap: Merhaba, 25.3 cm 40 Numara 26.0 cm 41 Numara 26.7 cm 42 Numara

Soru: merhaba hafif bir ayakkabı mıdır
Cevap: Merhaba, 250 gr'dır.

Soru: 36 numarası ne zaman gelir acaba ve ürünleriniz tam kalıp mı ?
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: merhaba stok yenilenecek mi?
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: beyaz ayakkabının tabanı sararma yaparmı bi kaç kere farklî marka almıştım 1 ayda sararmıştı
Cevap: Merhaba,sararma yapmaz.

Soru: 36 numara gelicek mi?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Abi almaya niyetim var lakin modeller arası fıyat çok fazla alamamıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim, kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz.

Soru: merhaba topuk boyunu ögrenebilirmiyim?
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün Kısa Topuklu (1- 4 cm)'dur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numara biraz fazla üretme şansınız var mı gelince haber ver seçeneğine tıklıyorum ama mesaj bana gelip ben uygulamaya girene kadar tükenmiş oluyo bu nasıl bir iş çokk almak istiyorum şuan gözüme güvenilir güzel ve rahat gelen ayakkabı da bu lütfen sık güncelleyin stokları
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: erkekler için uygunmudur
Cevap: Merhaba, ürün unisex kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: cevap verecekmisiniz?
Cevap: merhaba efendim sorunuzu anlayamadık

Soru: taban yuksekligi kac cm acaba?
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: 39 ne zaman gelecek
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: merhaba buçuklu numaraların tercihi nasıl olmalı?
Cevap: merhaba efendim bir numara büyük olanı tercih edebilirsiniz değşim halinde kısa sürede yardımcı olunacaktır.

Soru: MrB bu ürün varmı 39 numarası
Cevap: Merhaba, ürün şuan için 39 numarası bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: 38 numara ne zaman gelcek
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: Ayakkabı tabanı yapıştırma mı yoksa dikişli mi öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, 1. kalite yapıştırma kullanılmıştır.

Soru: urunun 37 bedeni ne zaman stoga gelir acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: iyigunler 38 numara nezaman gelir

Soru: Merhabalar 39 numarası tekrardan gelir mi acaba

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx Ürünün Detaylı Resimleri

Unisex Beyaz Spor Ayakkabı V2alx En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü