Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Bu Ürünü Almalı Mı

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Şu Andaki Değeri 789.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Alanlar Memnun Mu?

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında yaklaşık 800 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Detaylı Açıklama

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker ürününü 789.95 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Kullanıcı Yorumları
789.95 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
800 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: bir numara küçük alın gerçekten 37 giyiyorum 36 aldim o bile bol oldu muhteşem bir ayakkabı bu rengi efsooooo💖🌸💞💓💘💝💕
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ekim 2022
Beden: Beden:36
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Aşırı rahat kendi numaranızı almanızı öneririm
İsim: s** p**
Tarih: 26 Şubat 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Ürün harika. Çok beğendim. Tam ayak numaramı aldım
İsim: Y** G**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Ayakkabı çok güzel ve rahat kendi ayak numaranızdan bi numara küçük alabilirsiniz
Tarih: 19 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Tam ayagıma uygun kendi numaranizi alin
İsim: M** K**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:40

Yorum: kalıbı rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 14 Eylül 2022
Beden: Beden:39

Yorum: gayet şık bir ayakkabi , kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Z** O**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: rahat bir ayakkabı kendi numaranızı alın . tonnyden hep memnun kaldım ayakkabıları aşırı rahat oluyor
İsim: M** Ö**
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Tam bedeni değil malesef bir numara küçük alınmalı
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: güzel geldi tam numaranızı alın
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz hoştur
İsim: S** Ç**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:42

Yorum: ürün kaliteli hızlı da elime ulaştı ama kardeşim için 36 numara almıştım, 38 giyen bana oldu kalıbı büyük
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: kalıbı büyük bir numara küçük alsam tam olurmuş
İsim: İ** Ö**
Tarih: 30 Kasım 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Numaranızı alın ürün güzel beğendim
İsim: A** D**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Kardeşime almıştım memnun kaldı
İsim: A** A**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: çok iyi geldi kalitesi harika tam kendi bedeninizi alın
İsim: M** N**
Tarih: 20 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: alalı bir ay falan oldu tabanı rahatsız etmiyo rahatlıkla alabilirsiniz yorumlara bakarak bir numara küçük aldım tam oldu sadece çok uzun süre giyince serçe parmağımı acıtıyo iyi
İsim: M** S**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:39

Yorum: İndirimde aldım güzel rahat kendi ayak numaranızı alın
İsim: P** K**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: çok beğendik ,eşim için aldık rahat bir spor ayakkabı .Fiyat performans ürünü olup olmadığını zaman gosterecek
İsim: f** T**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Ayakkabılar çok güzel ve kaliteli kargo geç geldi onun harici herhangi bir sıkıntı yok bi beden büyük almanızı öneririm
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet güzel ve rahat, kendi bedeninizi alın.
İsim: S** A**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Çok kalite görğndüğü gibi. tam bedeninizde alın.
İsim: Ş** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: güzeldi sevdim kendi ayak numarami aldim tam oldu tesekkurler
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: kardeşime aldım beğendi tam numaranızı alin
İsim: E** T**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: hediyeydi çok beğendi yigenim teşekkür ederim
İsim: R** Ş**
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Beden:43

Yorum: Büyük geldi tam kalıp değil .
İsim: T** A** Ş**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Kendi numaramı aldım tam geldi bayıldım rengi falan çok güzel kalın tabanlı
İsim: c** b**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: kendi numaranızı alabilirsiniz fotoğraftaki gibi geldi çok rahat ve şık
İsim: E** A**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: bayıldımmm gerçekten çok beğendim bu kadar kaliteli beklemiyordum tek adresim tonny black artık alın aldırın
İsim: R** i**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: çok rahat ve hoş istedim numara geldi tam oldu
İsim: A** U**
Tarih: 06 Mart 2024

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 37 gelirmi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 36 numarası varmı
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: .hwbwjwmama
Cevap: Nasıl yardımcı olabiliriz?

Soru: 41 neden yok
Cevap: Merhaba, ürün stokta mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hangi kargoyla geliyo
Cevap: Merhaba, Sürat Kargo firması ile çalışıyoruz efendim. Sürat kargo ile siparişiniz gelmektedir.

Soru: tabanı sararma yaparmi acaba
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimizi makinede yıkamayı tavsiye etmiyoruz.. Ürün temizliğini ayakkabı silme suları, temizleme köpükleri ve ürüne zarar vermeyecek yumuşaklık da bezle ürün temizliğini sağlayabilirsiniz..:)

Soru: ayakkabının önü kırılmaz dimi ???
Cevap: Merhaba, kırılma yapmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 45 olan varmı, teşekkürler
Cevap: Maalesef yok efendim.

Soru: mavisi olsa alacaktım
Cevap: merhaba efendim öneri ve şikayetlerinizi trendyol asistan ile çözümleyebilirsiniz

Soru: İndirim ne zmn gelir
Cevap: merhaba efendim kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz :)

Soru: merhaba yeşilin 38 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: makinada yıkanır mı
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimizi makinede yıkamayı tavsiye etmiyoruz.. Ürün temizliğini ayakkabı silme suları, temizleme köpükleri ve ürüne zarar vermeyecek yumuşaklık da bezle ürün temizliğini sağlayabilirsiniz..:)

Soru: 37 si ne zaman gelir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: 38 ve 43 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: Topuk kaç cm
Cevap: Ürünlerimizin topuk boyları ortalama 3 ve 3,5 cm arasında değişmektedir. Bot ve daha yüksek topuklu modellerimiz ortalama 4 cm yüksekliğindedir..

Soru: 38 numarası ne zaman gelir ?
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: niye cevap vermiyorsunuz???
Cevap: Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz

Soru: 37 numara ne zaman stoğa girer acaba 🙏🏼

Soru: erkekte giyebiliormu
Cevap: Ürünlerimiz unisex modeldir..Bay ve bayan rahatlıkla giyebilir..

Soru: 37 numarası ne zaman gelir?

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Ürün Görselleri

Unisex Beyaz Yeşil Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü