Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Güncel Fiyatı 419.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Hakkında yaklaşık 543 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4 .

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Ürün Açıklaması

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Ürününün Satıcısı, MODAGEN Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt ürününü 419.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Son Yorumlar
419.0 Tl ye satışta olan Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
543 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4

Yorum: xl aldım ve harika oldu.Kalitesi çok güzel.
İsim: N** p**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Boy:175cm
Satıcı: MODAGEN

Yorum: Tam bedeninizi alın, güzel beğendim 😊
İsim: Nurten Ş.
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: oğullarıma aldim güzel
İsim: N** Y**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: mükemmelll kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: g** a**
Tarih: 26 Nisan 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Sevgilime aldım güzel kaliteli ☺
İsim: Burçin G.
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: beden gayet iyi kesim olarak ama beyaz rengini 2 beden büyük göndermişler
İsim: E** K**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Eşime aldım görseldekinin aynısı geldi severek giyiyor
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: kalite renkler çok iyi çok beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: tam üstümə oldu
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: kumaş kalitesini beğenmedim evde giyilir
İsim: E** M**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: cok guzelll geldi sevdim
İsim: A** M** E** Y**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: biraz kaşındırıyor
İsim: M** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: Bana geldi çok büyüktü
İsim: m** Y**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: resimdeki gibi değil
İsim: s** d**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: siyah haric diğerleri yanlış geldi 2 t-shirt kullanılmıyor nedenler küçük
İsim: İ** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: beyaz olan bir tık ince ama geneliyle güzel
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel parası karar mal,ama kargo teslim etmiyor şubeden aldırıyor tek sıkıntı Aras kargo
İsim: ö** f** K**

Yorum: aynı beden değildi gri renk olan güzel di diğerleri fena değil ama daha kaliteli olabilir di
İsim: Hevi S.

Yorum: eşim için aldım çok begendim renkleri de çok guzel
İsim: M** S** Ç**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ürünler farklı bedenlerde geldi hepsinin kalıpları aynı değil kumaş kalitesi olarak çok iyi sayılmaz
İsim: E** K**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: idare eder kumaşları kaliyeli değil evde giyilir bi ürün beyaz ve gri olanları
İsim: Ş** D**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: beden m istedim xL gelmiş beden yoksa göndermeyin dalga mı geçiyorsunuz kesinlikle almayın o zincir de gelmiyor kalitesi de çok kötü evin içinde bile giyilmez
İsim: Ö** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Beğendik güzel ürün
İsim: e** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel beğendik
İsim: n** k**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Tam bir f/p ürünü bayıldımm
İsim: H** b**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: kalitesi ideal
İsim: M** A**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: bir koku kısa bir kolu uzun defolu
İsim: H** T**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: ürünler fiyatına göre kaliteli ve şık
İsim: f** G**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: ürün göründüğü gibi değil kumaşı çok kalitesiz
İsim: M** B**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: oğluma aldım 3lü üründe fena değil
Tarih: 12 Ağustos 2024

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 180 75 kilo
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "XL" "XLARGE" beden uygun olacaktır efendim.

Soru: 1.76 boy 80 kilo
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "L" "LARGE" beden uygun olacaktır efendim.

Soru: boy 192 kilo 80 hangi beden
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "XL" "XLARGE" beden uygun olacaktır efendim.

Soru: 164 boy 76kilo hangi beden olur

Soru: 1.61 boy 64
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "L" "LARGE" beden uygun olacaktır efendim.

Soru: 1.72 78 kg

Soru: kolay gelsin efendim 1.73boy kg 55 56 arası ama oversize durmasını istiyorum efendim hangi bendeni almalıyım efendim

Soru: 1.82 90 kg hangi beden uygundur

Soru: 1.59 boy 53 kilo için hangi beden almalıyım bide almam gereken nede büyük dururmu
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "M" "MEDİUM" beden uygun olacaktır efendim.

Soru: 1.87 boy 69 kilo kaç beden almalıyım ?

Soru: 1.85 kilom 98

Soru: 166 boy 54 kilo hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "M" "MEDİUM" beden uygun olacaktır efendim.-Modagen Burcu

Soru: 1.66 boy 54 kilo hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "M" "MEDİUM" beden uygun olacaktır efendim.-Modagen Burcu

Soru: boy 1.86. kilo91 kaç beden olur?
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, "XL" "XLARGE" beden uygun olacaktır efendim.-Modagen Burcu

Soru: 183 cm 73 kg

Soru: boy 169 kilo 70 hangi beden olur

Soru: 168 72 kaç beden

Soru: boy 190 kg 65 hangi bedeni ala bilşrim

Soru: 1.79-180 boy 87-88 kilo hangi beden uygun

Soru: 1.85 boy 88 kilo hangi beden önerirsiniz biraz bol durmasını istiyorum

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt Resim Galerisi

Unisex Brooklyn Baskılı 3lü Paket Siyah-Beyaz-Gri T-Shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü