Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet En Ucuzu Nerede Bulunur

Hatice

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,229
0
0
Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet En Ucuzu Nerede Bulunur?
Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Şu Anki Değeri 293.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Hakkında yaklaşık 553 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Açıklama Ve Özellikler

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Ürününün Satıcısı, Slipcat Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet ürününü 293.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet En Son Yapılan Yorumlar
293.9 Tl ye satışta olan Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
553 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 1 gün sonra elime ulaştı çok tesekkur ederim hediye de gönderilmiş tam numaranuzi alin
İsim: R** Y**
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm
Satıcı: TERLİK SOKAĞI

Yorum: gerçekten çok güzel ve rahat kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: N** Ö**
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Tam istediğim gibi oldu ben üzerindeki süsleri değiştirdim .kendi numaranızı alın aldırın ilgili güvenilir satıcı. hediye için de çok çok teşekkür ederim kızım bayıldı 🙏🏻
İsim: E** A**
Tarih: 11 Eylül 2023
Beden: Beden:39

Yorum: ben aldıktan sonra indirime gitmesi üzse de ürün güzel hediye için teşekkürler tam bedeninizi alın yorumlarda bir numara büyük alın dedikleri için bir numara büyük aldım biraz büyük oldu ama iade ile ugrasamayacagim
İsim: N** O**
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Boy:154cm

Yorum: Beğendim güzel ve rahat..... 36 kullanıyorum 37 aldım ama büyük oldu
İsim: H** K**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Beden:37

Yorum: güzel ama ben ürünü 40 numara aldım hediyeyi 37 numara yollamışlar ayağıma olmadı o yüzden 1 puan kırdım ama ürün guzel ve 1 numara büyük alın yaziyodu soru cevaplarda 1 no büyük aldım ama bana biraz büyük oldu tam beden alin
İsim: G** a**
Beden: Beden:40

Yorum: Ayaklarım çok küçük notmalde 35 giyiyordum ama bu tam oldu kalıbı bıraz küçük olabilir yanındaki hediye için teşekkürler 🤩
İsim: Dilan a.
Beden: Beden:36

Yorum: kalitesi ayrı güzel hediyesi ayrı güzel satıcısı ayrı güzel teşekkür ediyorum . tam numara alınmalı.
İsim: S** D**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün mükemmel birşey aşırı rahat doğum cantam ıcın aldım ayaklarım cok hafıf şiş olmasına ragmen kendı numaram tam oldu ve cok rahat ettım arka lastıgını taktıgımda daha da rahat, 1 beden buyuk alsam mı dıye tereddutte kalmıstım ama hamılelık sonrası ayaklarımın sısı inince tam olur hatt bol bile kalabılır cok esnek ve gorundugu gibi ayrıca bir deDevamını Oku
İsim: burcu k.
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: cok guzel kendi numaranizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: kızıma aldım ben çok beğendim kızım da çok beğendi görselle birebir aynı geldi kargo zaten on numara çok teşekkür ederim
İsim: M** S**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: bugüne kadar aldığım terliklerini en güzeli, deneyimleyip öyle yorum yapmak istedim..ayağımdan çıkarmıyorum desem yeridir. satıcıya hediyesi için ayrıca çok teşekkür ederim...
İsim: G** Y** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Çokkkk beğendim çok rahattt. Kendi numaranızı alabilirsiniz. Yanındaki hediye terlik için de çokkk teşekkür ederizz. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: Ş** B**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün gayet güzel çok rahat kendi bedeninizi alın hızlı gönderim ve ayrıca hediye için çok teşekkür ederim 😊
İsim: K** Ö**

Yorum: hediyeniz icin cok teşekkür ederim cok incesiniz :) terlik cok tatli ve rahat tavsiye ederm.
İsim: Ö** A**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Kızıma ve kendime aldım. Çok rahatlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sorunsuz gönderim yaptılar. Çok teşekkür ederim.
İsim: F** D** K**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat severek giyiyorum.Hediyeniz için ayrıca çok teşekkür ederim
İsim: D** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Yorumları okuduğum zaman bir numara büyük alın yazmışlar bende büyük aldım fakat olmadı geri iade etmek zorunda kaldım tekrar sipariş verdim.Kendi numaranızı alın . Kendi numaram Tam oldu çok rahat tüm gün ayaktayım ve ayak yormuyor ben çok beğendim 😊
İsim: Büşra n. K.
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Çok rahat çok kullanışlı kesinlikle öneriyorum. Hediye farklı model terlik gönderdiler. Onlarıda çok beğendim. Teşekkür ederim
İsim: Evşen C.

Yorum: ürün bekledigımden daha güzel çıktı hediyeniz icinde ayrıca tesekkür ederim gönül rahatlığyla kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: H** K**

Yorum: Ürün çok güzel, ayakta kibar duruyor. Tam numaramı aldım iyi geldi. 🌻
İsim: İ** B**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: çok güzel ve rahat bi terlik fotoğraftakinin aynısı geldi teslimatta çok hızlıydı ayrıca diğer hediye terlik içinde çok teşekkür ederim :))
İsim: S** H**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: resimde görüldüğü gibi tabanı yumuşak gayet güzel çok beğendim
İsim: nuray s.
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel çok beğendim hediye için teşekkür ederim ama ben aldıktan sonra fiyatının düşmesi canımı sıkmadı değil
İsim: M** Ç**

Yorum: çok beğendim iyi ki almışım bir numara büyük aldım daha iyi oldu benim için
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: çok yumuşak ve çok rahat bir terlik tavsiye ederim tam numaranızı alabilrsiniz
İsim: s** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel yumuşak ve çok rahat tavsiye ederim
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çooookkk şıkkk ve hediye içinde teşekkür ederim
İsim: H** N** K**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: bir numara küçük alabilirsiniz
İsim: E** S** G**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: 10 yıldızı bile hak ediyor cok kaliteli hediyeniz icin de cok cok tesekür edediyoruz kızım cok mutlu oldu hayırlı satişlar olsun
İsim: i** d**
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Boy:156cm

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: çok güzel☺
Cevap: YORUM VE DEĞERLENDİRME YAPMAYI UNUTMAYIN :))

Soru: masaj tabanlı mıdır
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz . geçmeli eva yumuşak taban efendim. iç astarı çıkıp yıkanabilir. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 37 ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. bu hafta stok girecek efendim üretimde. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhabalar 35 36 arası giyiyorum ama kalıp büyük mü küçük müdür daha önce başka siteden almıştım terlik 36 numara büyük geldi baya ayaklarım küçük sorun yaşamışım acaba tereddüt ediyorum yine aynı sorun yasarmiyim diye
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: renk.krem mi yoksa faha açıl mı beyaza yakın mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Görseldeki gibidir efendim.Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 39 no ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Bu hafta stoklar güncellenecektir Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: kalıbı genişmi...normalde 35 36 giyiyorum.36 büyük olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 37 numarası gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Haftaya gelir efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: not yazabilir misiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz yoğunluktan ötürü not maalesef yazamıyoruz Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Tam bedenimi mi almaliyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. ürünü 1 beden büyük tercih edebilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba içi çıkabiliyor mu teşekkür ederim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İçerisindeki çıkarıp takılabilir efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba üstündeki süsler olmadan gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır efendim süslerle beraber gönderim sağlıyoruz. Dilerseniz süsleri çıkarabilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhaba terliğimin üstündeki papatyası düşmüş buldum fakat ne Japon’la nede bali yapıştırıcıyla yapışmıyor neyle yapışır bu ürün bilgi verebilir misiniz yardımcı olabilir misiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Geçirmeli sticker efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Kalibi kucuk mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır . toplu veya taraklı ayaklar için 1 numara büyük tercih edebilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 38.5 giyorum ara bedenim kac almaliyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 39 numara alabilirsiniz Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Meraba hediyye sitikerler olacaq??
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Üzerinde gördüğünüz stickerler geliyor efendim ekstra sticker yoktur Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 37 numarası gelir mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. üretimde şuan efendim gelecektir. ama net tarih veremiyoruz şuan. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba 39 numara tekrar gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.üretimde efendim p.tesi- salı stok girecek efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Peki çıkarırsam izi kalır mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İz kalmaz efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba terlik siperisi vericem yanina gonderdiginiz hediye terligin numarisini 39veya 40 gonderebilirmisiniz rica etsem
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tabii Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Ürünün Fotoğrafları

Unisex Deniz Sabo Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü