Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Şu Anki Fiyatı 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Ürünün Detayları

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Ürününün Satıcısı, baruvia Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik ürününü 124.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik En Son Yapılan Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Sağlam teslim aldım.
İsim: Aliihsan B.
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024
Satıcı: BARUVİA

Yorum: eşime aldım çok tatlı severek kullanıyor
İsim: S** A**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: l/xl beden seçmiştim. Biraz küçük duruyor ama genel olarak hoş bir ürün
İsim: E** s** G**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: gayet güzel arkadaşıma hediye aldım beğendi
İsim: S** B**
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Beden:L/XL

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Akıllarda Kalan Sorular

Soru: bileklik ağırmıdır
Cevap: Merhaba 20 Gr civarı

Soru: Ağırlığı ne kadar
Cevap: Merhaba 20 gr

Soru: uzunluğu kaç cm
Cevap: 18 ve ya 20 cm olarak gönderi sağlıyoruz bilek ölçünüzü iletirseniz size özel tasarım yapabiliriz

Soru: 13 14 yaş için uygunmudur
Cevap: Merhaba bilek ölçünüzü iletirseniz size özel tasarım yapabiliriz

Soru: l/xl kaç cm acaba?
Cevap: Merhaba 20 cm olarak gönderi sağlıyorum dilerseniz bilek ölçünüze göre gönderi sağlayabiliriz

Soru: Ağırlığı daha da arttıramaz mıyız bir kaç kilo kadar
Cevap: Merhaba maalesef toplam ürün 20 25 gram kadar olabiliyor

Soru: merhaba s/m bedeni kaç cm
Cevap: Merhaba 17/18 cm arası yapıyoruz istediğiniz ölçü varsa iletebilirsiniz

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik Ürüne Ait Resimler

Unisex Dumbell Ağırlıklı Sporcu Mat Oniks Doğaltaş Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü