Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Alınır Mı ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Alınır Mı?
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Anlık Fiyatı 549.9 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Hakkında yaklaşık 2032 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Ürün Detayları

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Ürününün Satıcısı, Freemax Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve ürününü 549.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Yorumlar Hakkında Bilgi
549.9 Tl ye satışta olan Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2032 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Erkek arkadaşım ve kendim için aldım çok güzel ve çok kaliteli hiç tereddütsüz kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: Zincirport

Yorum: Kesinlikle çok güzel bir ayakkabı tam numarası almıştım ve tam oldu fiyat ortalamasına göre efsane
Tarih: 21 Ağustos 2022
Beden: Beden:42

Yorum: eşimle kendime aldım gayet güzel oldu rahat ve sık duruyor ayakta tam kalıp çokta uyguna geldi .
İsim: G** T**
Tarih: 31 Mart 2023
Beden: Beden:43

Yorum: Harika 1 beden buyugunu alin ama
İsim: Y** G**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Kargo hızlı, görselle gelen ürün aynı ve çok rahat bir ayakkabı. Ben tam numaramı aldım ve oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: R** N** E**
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı, rengi de çok hoş , tam numaranızı alabilsiniz :)
İsim: C** Ş**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Rahat ayakkabı bir beden küçük aldık tam oldu
İsim: Ö** K**
Tarih: 16 Aralık 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Gayet rahat. Kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: m** k**
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: kardeşime aldım çok beğendi. içinin rahat olduğunu söyledi. 42 numara giyiyor kendi numarası oldu. kargo sağlam ve hızlıydı. teşekkürler.
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: yaza giyicem o yüzden aldım güzel hoş bir ayakkabı yorumlara bakarak aldım 1 numara büyü alın bende 38 giyiyorum her spor ayakkabım öyle ama bunu 39 aldım tam oldu iyi bir numara büyü almışım umarım uzun kullanımlı olur çok hoş tavsiye ederim
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Tam kalıp kendi numaranizi alabilirsiniz. Gayet rahat ve şık bir ayakkabı. Nişanlımla severek kullanıyoruz
İsim: R** S**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: erkek arkadaşıma aldım kesinlikle kendi numaranızı alin tavsiye ederiz
İsim: F** H**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: bedendim rengi çok guzel
İsim: Selma a.
Tarih: 11 Şubat 2023
Beden: Beden:37

Yorum: tam numara alin güzel rahat
İsim: S** A**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: çok rahat bir ayaklabı kendi numaranızı alabilirsiniz. kalıp olarak biraz sert ama bi sıkıntı olmuyor bence
İsim: Z** A**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Gayet güzel bi numara büyük de alınabilir rahatlık icin ama bir numara küçük alınmaz
İsim: N** A**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: İKİ RENGİNİ ALDIM. TAM BEDEN
İsim: d** ç**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel çok beyendim. Ayak numaranız neyse onu alın
İsim: N** S**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Anneme aldım bayıldık çok kaliteli ve güzel duruyor 👍🏻
İsim: Ö** S** S**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Rahat,şık bir ayakkabı ben tam numara aldım ayağıma oturdu.
İsim: U** a**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Ürünü çok beğendim. Birçok kişi 1 numara büyük alın demiş bende güvenerek 37 numara aldım ancak büyük oldu. Tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: B** B**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Ürün kalitesi ve rengi güzel tam numara alabilirsiniz
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Kardeşime aldım bayılarak giyiyor zor ayıltıyoruz
İsim: Y** E** A**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Çooook güzel çok kaliteli tam ayak numaramı aldım çok güzel oldu paketleme de güzeldi 🤗🤗
İsim: A** D**
Tarih: 28 Ekim 2022
Beden: Beden:36

Yorum: beyendin,ayyaqda rahat...tam numaranizi ala bilirsiniz
İsim: S** J**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam kalıp ama benim ayaklarım azıcık taraklı. 39 alsaydım da çok büyük olacaktı. O yüzden kendi numaram 38 aldım belki azıcık genişler. Ama cidden çok kaliteli çok güzel
İsim: Ebrar E.
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: tam kalıp rahat
İsim: N** E**
Tarih: 06 Kasım 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Eşim için aldım kendi numaranızı alabilirsiniz çok rahat olduğunu söyledi eşim kendime de alacağım 😇
İsim: S** Ç**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Bence bi numara küçük alınmalı 39 giyyom ama 38 alsam daha iyi olurdu ama iade aklitesine laf yok ama çok güzel
İsim: E** A**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Güzel tam numarama göre oldu
İsim: Sadık G.
Tarih: 13 Mart 2023

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Mrb ağırlığı kaç gram. Taraklı ayağa uygun mu ön kısmı ve içi yumuşak mı
Cevap: Merhabalar. 1 çift : 940 gr'dır. Taraklı ayak göreceli olduğundan bir şey söylemek güçtür efendim. Ön kısmı ve içi normal sertliktedir.

Soru: 41 mevcutmu
Cevap: Merhabalar efendim, ürün ekranında gözükmüyor ise stoklarımız hergün güncelleniyor. Dilerseniz satıcı profilimizi takip ederek ürün stoğa geldiğinde sipariş verebilirsiniz.

Soru: tabanı kaç cm
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, ürünün açıklama kısmında ürün hakkında bilgiler yer almaktadır. Sormuş olduğunuz ürünün topuk boyu cm'dir. İyi günler dileriz.

Soru: garantili ?
Cevap: Değerli üyemiz; ürünümüz "mutad kullanım" (alışılagelmiş kullanım) koşullarında üretim hatalarına karşı 3 ay garantilidir. Üretim hatalarından kasıt ise örneğin tabandan açma, tabanın kırılması gibi durumlar garanti kapsamlarındandır. Ürün kendi üretimimiz olup, %100 yerli ve 1. sınıf üretimdir. Sağlıklı günler dileriz. Freemax ekibi.

Soru: 44 numara ne zaman stoklara gelir?
Cevap: maalesef kısa zamanda beklenmiyor efendim

Soru: 42 numara ne zaman gelir?
Cevap: bu hafta içinde gelmesini bekliyoruz efendim.

Soru: 42 numara ne zaman gelir
Cevap: maalesef kısa zamanda beklemiyoruz efendim, 15-20 gün olabilir

Soru: 40 numara uzunluğu nedir
Cevap: 5. resim ölçüm tablosudur efendim,

Soru: Selam ayakkabı kışlıkmı?
Cevap: Merhaba ürün 4 mevsim için kullanıma uygundur.

Soru: siparişim neden hazırlanmıyor?
Cevap: Değerli üyemiz, siz siparişlerinizi geçtikten sonra Sistem siparişleri TARİH ve SAAT sırasına göre sıraya alır, (manuel müdahalemiz söz konusu değil) en fazla 48 iş saati içerisinde (cumartesi pazar hariç) İstanbul dan kargoya teslim ederiz, teslimat noktasına göre sistemin otomatik atayacağı, Sürat kargo ile gönderim yapılır. Gene aynı şekilde, teslimat noktasına göre il ve ilçe merkezlerine 1 ile 6 gün arasında, mobil bölgelere ise teslimat günleri bölgeye göre değişim göstermektedir. Teşekkürler. Sağlıklı Günler.

Soru: 42 numara ne zaman stokta olur
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Gelince haber ver özelliği ve satıcı profilimizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

Soru: 40 numara en acil ne zaman gelir
Cevap: bu hafta bekliyoruz efendim, cumaya kadar

Soru: 37 numara ne zaman gelicek?
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Gelince haber ver özelliği ve satıcı profilimizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

Soru: fiyatta indirim kampanyası bir daha ne zaman yaparsınız
Cevap: Merhabalar değerli üyemiz, kampanyalar için net bir tarih verememekteyiz, takipte kalınız. İyi günler dilerz.

Soru: selam urun ortopedikmi?
Cevap: Merhabalar değerli üyemiz, ürünümüz ortopediktir. iyi günler dileriz.

Soru: su geçiriyormu
Cevap: nubuk olan su geçirir Yani bej renk nubuktur, ama diger renkler su geçirmez malzemedir

Soru: merhaba 40 yada 41 ne zaman gelir

Soru: merhaba ayakabı defolu geldi geri iyade varmı acaba?
Cevap: Değerli üyemiz, ''kullanılmamış'' ürünlerimiz için Trendyol panelinizin siparişler kısmından iade talebi oluşturup Sürat Kargo için iade kodu alabilirsiniz. O kodla birlikte ürünü Sürat Kargo'ya verdiğinizde ürün bize gelecektir. Ürün bize ulaştıktan sonra bir sorun yoksa 24 saat içerisinde iadeniz onaylanır ve paranız Trendyol'a bağlı olarak 3-5 iş günü içerisinde size geri döner. İyi günler dileriz.

Soru: bej renk olan süet mi
Cevap: Süet benzeri, nubuk tarzıdır.

Soru: 3 çizgili modelini gönderebilirmisiniz
Cevap: maalesef şu an yok bizde 3 çizgi,

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve Detay Resimler

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Bej Kahve En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü