Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Alınır Mı?
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Şu Anki Fiyatı 499.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Gerçekten İyi Mi?

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Hakkında yaklaşık 843 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Detaylı Açıklama

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Ürününün Satıcısı, Freemax Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz ürününü 499.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Yorumlar Ve Değerlendirmeler
499.9 Tl ye satışta olan Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
843 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Çok kaliteli bayıldım asla pişman olmazsınız tam numara alın
İsim: G** N** K**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: Zincirport

Yorum: Kızıma aldım çok rahat kendi numaranızı almanızı tavsiye ediyorum
İsim: Sevgi D.
Tarih: 17 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 266 liraya indirimden aldım aldığım fiyata göre çok uygun ve güzel bir ürün. kalıbı sert ve sağlam ayrıca kargosu da sorunsuz geldi. kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: b** ç**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: mükemmel bir ayakkabı kargo çok hızlıydı 17.11 perşembe günü sipariş verdim 18.11 cuma günü elime ulaştı gerçekten çok iyi tebrik ederim sizi bu arada ben 36 aldım tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: kaba gibi gözüküyor ama ayakta kibar duruyor tam numaranızı alabilirsiniz çok güzel
İsim: K** Ç**
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:42

Yorum: Bayıldım tam kalıp ürün kendi numaranızı alabilirsiniz duruşu çok şık
İsim: K** A**
Tarih: 24 Aralık 2022
Beden: Beden:39

Yorum: indirimdeyken almıştım gayet kaliteli ve rahat kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: R** S**
Tarih: 02 Ağustos 2022
Beden: Beden:39

Yorum: kullanışlı rahat 42 43 numara giyiyorum risk alarak 43 istedim iyi ki öyle yapmışım tam oldu
İsim: S** t**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:43

Yorum: çok güzel bı ayakkabı ama bir numara büyük alınabilir
İsim: G** B**
Tarih: 06 Nisan 2022
Beden: Beden:37

Yorum: tam numaramı aldım ve gayet güzel ayağıma tam oldu tavsiye ederim
İsim: a** o**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: tam numaranızi alabilirsiniz. gayet ortopedik ve rahat
İsim: kardelen ö.
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz yapısı biraz sert ama daha da giydikçe yumuşayacaktır duruşunu beğendim
İsim: d** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2023

Yorum: Çok severek aldım çok kaliteli geldi mükemmel ötesi yalnız bir numara büyük alın kalıbı dar
İsim: Z** D**
Tarih: 19 Ekim 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Tam kalıp çok rahat
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Çok hızlı kargolandı ve göründüğü gibi geldi fiyatina göre çok kaliteli . Kendi numaranızı alabilirsiniz .
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Ürün çok güzel tam numara alın
İsim: A** Ü**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: gayet güzel tam numaranızı alın kaliteli ayakkabı
İsim: d** k**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: Çok kaliteli ikinci kez aldım. Önceden başka bir rengini almıştım. 38.5 giyiyorum. 38 rahat ve tam oldu. Erkek arkadaşımda aldı, ikimizde beğendik. Alınır güzel bir ürün.
İsim: S** Y**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel resimdeki gibi ama büyük olduğunu için iade küçüğü yle degisicem tam numaranızı alın tam kalip
İsim: B** Ç**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: güvenerek alabilirsiniz ben gayet beğendim kendi numaranızı alın
İsim: H** Y**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim çok güzel bir ayakkabı 38 numara giyiyorum biraz dar gibi geldi 1 gün giydim açıldı içi rahat kullandıkça yorumu güncelleyeceğim 🌸
İsim: Nur Ö.
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz hızlı geldi ve kalıp olarak rahat ve güzel ayakkabı
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel rahat kendi numaranızı alın
İsim: N** Ş**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: çok güzel kalıbı biraz büyük bir numara küçük alınmalı ayakkabı çok güzel duruyor hiç bir sıkıntı yok 1 sene giydim yeni yeni yirtilmalar oldu şimdi tekrra almayı düşünüyorum süper
İsim: A** A**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: alırken tereddüt etmistim ama aynı fotoğraftaki gibi geldi cok beğendim ben kendi numaramı aldım ve tam oldu sıkma vs yok gayet de rahat bir ayakkabı tavsiye ederim**** arkadaslar güncelleme yapıyorum ayakkabıyla bi kere bile topa vurmama rağmen tabanı ayrılmaya başladı bildiğiniz parçalandı. paranızı ziyan etmek istiyorsanız alabilirsiniz
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: ürün güzel geldi ama ayağıma büyük geldi 39 almıştım büyük geldi baya arkadan çıkıyordu ama ayakkabınin kalitesi güzeldi
İsim: B** B**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: kesinlikle çok iyi ve kaliteli kendi numaranızı alın
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: kızıma aldım beğendi şimdi de öteki kızıma alıcam teşekkürler
İsim: D** K**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı, daha önce de alışveriş yapmıştım memnun kaldım, kendi numaramı aldım tam oldu
İsim: R** Y**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok kötüydü rengi beyaz gibi değildi bi garipti asla tavsiye etmem 36 aldım ona rağmen ayağıma büyük oldu
İsim: M** K**
Tarih: 20 Ocak 2023

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 37 si ne zaman gelecek
Cevap: Şu an için ne yazık ki net bir bilgi mevcut değildir efendim. Gelince haber ver özelliğini kullanarak stok güncellemesi olduğunda bilgilendirilebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 36 ne zaman gelir
Cevap: Şu an için ne yazık ki net bir bilgi mevcut değildir efendim. Gelince haber ver özelliğini kullanarak stok güncellemesi olduğunda bilgilendirilebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: topuk boyu nedir
Cevap: 3 cm dir efendim.

Soru: tam kalıp mı
Cevap: Ürün tam kalıptır efendim.

Soru: Tabanı yüksek mi kaç cm?
Cevap: Topuk yükseklik 3 cmdir efendim

Soru: bayan ayakkabısı demi
Cevap: Ürünümüz unisex'dir efendim.

Soru: 39 numarası tekrardan stoklara gelirmi yakın da

Soru: 37 numarası ne zaman gelir

Soru: 36numarası ne zaman gelir?
Cevap: Yakın zamanda gelmesini bekliyoruz efendim.

Soru: kız erkek giyebilirmi
Cevap: evet efendşm,i ürün unisextir

Soru: Ayakkabıyı çok beğendim 37 numarası ne zaman gelecek acaba?
Cevap: Yarın stokları girecek ama çok sayıda girmeyecek efendim.

Soru: beyaz rengin 38 numarası ne zaman gelir stoğa acaba

Soru: 38 bedennn ne zaman gelicekkkkkk
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Gelince haber ver özelliği ve satıcı profilimizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

Soru: ??????????
Cevap: Soru işareti ile ne demek istediğinizi anlayamıyoruz

Soru: stoklar ne zaman güncellenecek
Cevap: Şu an için net değil efendim.

Soru: biri twigs marka diğeri freemax marka gelmesinin sebebi nedir? freemaxin kumaş kısmı daha kalın. elinizde ne varsa onu mu yolluyorsunuz?
Cevap: İkisi de bizim markamızdır efendim.

Soru: sararma olmaz dimi
Cevap: TABİİKİ OLMAZ,

Soru: Tabani kaç santim
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, ürünün açıklama kısmında ürün hakkında bilgiler yer almaktadır. Sormuş olduğunuz ürünün topuk boyu cm'dir. İyi günler dileriz.

Soru: önünde bağcık yerinde küçük bir demir var o olmasın istiyorum mümkün mü
Cevap: Yok çıkan ürünlerde demir yok efendim.

Soru: 37 numara ve 38 numara gelir mi
Cevap: Bugün gelmesini bekliyoruz

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz Detaylı Resimler

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü