Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Alanlar Memnun Mu ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Şu Andaki Fiyatı 499.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Hakkında yaklaşık 61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Açıklama Ve Özellikler

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Ürününün Satıcısı, Freemax Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi ürününü 499.9 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Hakkında Yapılan Yorumlar
499.9 Tl ye satışta olan Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel kaliteli tavsiye ederim paketlemede güzeldi
İsim: K** k**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Zincirport

Yorum: ayakkabı çok güzel ve rahat ama kesinlikle tam numaranızı alın 39 numara giyiyorum ve ayaklarım taraklı.cogu kişi büyük alın demis 40 almıştım resmen ayağımdan çıktı çok büyük oldu.iade edip 39 alacağım belki o bile biraz hafif bir şekilde bol gelir.Kız kankalarım alıyorsanız tam numaranızı alın erkekler kankalarım siz bir numara büyük alabilirsiniDevamını Oku
İsim: S** K**
Tarih: 21 Mayıs 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün kaliteli fakat biraz kalıbı dar normalde 37 giyorum ama biraz kalıbı dar geldi bir beden büyük almanızı tavsiye ederim. Ve ayrıca ürün hızlı bir şekilde elimize ulaştı.
İsim: F** S**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: çok rahat resimde göründüğü gibi geldi. Ayakta da çok kibar duruyor tam bir fiyat performans ürünü kalıbı geniş tam numara alınabilir
İsim: h** i**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün beklentilerimin üzerinde bir ürün tabanı gayet rahat. Çok beğendik tavsiye ederim. Kızıma tereddütle aldım ama çok beğendi. Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Güzel kuzenime aldım
İsim: B** D**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: içi yumuşak fiyatına göre çok iyi sorunsuz geldi çok beğendim
İsim: E** K**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: ürün güzel geldi ama biraz dar kalıp olduğu için iade ettim bir numara büyüğünü alacağım
İsim: m** s**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Sade ve şık. Fotoğraftaki gibi geldi. Kullanımı rahat kendi bedenimi aldım. umarım dayanıklıdır hemen yıpranmasını istemiyorum.
İsim: O** Ö**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Tam istediğim gibi çok rahat teşekkürler 👍
İsim: İ** Y**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Ürünün 40 numarasını aldım ancak hiç rahat hissetmiyorum giydiğim zaman. İade de edemiyorum. Ortopedik olduğunu düşünmüyorum. Pişman oldum açıkçası.
İsim: Tuğçe F.
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: Çok şık çok beğendim
İsim: D** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: gayet kullanışlı ve rahat
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Beden:38

Yorum: 10 numara ayakkabı çok rahat
İsim: E** K**
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Beden:42

Yorum: ben çok beğendim, mavi rengi çok hoş duruyor.
İsim: E** Ç**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: asik oldum gercekten cok guzel istedigim model gondermisler tam kalip alinmali 🩵
İsim: N** N**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: İndirimle 224 tl-ye aldım. Daha giyinme şansım olmadı. Şehire gitdiyim an giyinib deniyicem. Kargolama ve teslimat muhteşem. Sipariş etdiyim günun ertesi kargoya verildi. Sadece 3 günde elime ulaştı( Azerbaycandan sipariş etdiğim için 1 hafta 🥲) (şehire geldim ve mukemmel ama 1 beden küçük alın)
İsim: V** M**
Tarih: 10 Eylül 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: kızım çok beğendi,severek giyiyor
İsim: N** K**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: müq alın gardaş alın
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Beden:41

Yorum: mukemmel tam kalip ayak nosuna gore alin
İsim: S** D**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Hızlı teslimat için teşekkürler
İsim: S** A**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Herkese tavsiye ederim mük
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: baya güzel
İsim: A** i**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: aynen göründüğü gibi geldi çok güzellll
İsim: D** K**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: aşırı kalitesiz duruyo
İsim: S** K**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Fıyat ürünü
İsim: P** a**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: 358 liraya almıştım ayakabyı asla 450 ve üstü bı ayakabı değil
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: ayyyy anısı var kskdşdl aşırı güzel biri sıkıyor nedenini anlamadımmm
İsim: M** G**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: Gayet güzel kaliteli ve sağlam duruyor umarım ilerde kırılıp yamulmaz . Paketlenmesi hiç iyi değil kutu yırtık bir şekilde geldi ayakkabı zarar görebilirdi
İsim: C** Y**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: Temiz bir ayakkabı değil di sanki daha önce kullanıkmış gibi bir üründü
İsim: Ö** K**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Taban cm kaç
Cevap: Merhabalar efendim maalesef elimizde bahsi geçen veri bulunmamaktadır

Soru: merhaba iyi gunler
Cevap: merhaba efendim

Soru: merhaba , 37 ölçü gelirmi
Cevap: haftaya gelmesini bekliyoruz efendim. ama kesin değil. teşekkürler.

Soru: merhaba ürün tam bedenmidir
Cevap: evet efendişm

Soru: Nike'ın kendi ürünü değil mi
Cevap: Merhabalar hayır bizim üretimimizdir.

Soru: 37 numara ne zaman elinizde olucak
Cevap: bu model artık gelmeyecek muhtemelen, ama benzer ürün mevcut, aşağıdaki linkte https://www.trendyol.com/freemax/unisex-garantili-ortopedik-ic-tabanlik-hafif-esnek-saglam-sneaker-spor-ayakkabi-beyaz-mavi-p-648424912?boutiqueId=61&merchantId=369181&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: Merhaba bütün renklerde numaralar güncellenecek mi 39 numara
Cevap: evet efendim hafta içi yeni seriler bekleniyor.

Soru: merhaba 37 numarayı bekliyorum ne zaman gelir hemen almam lazım
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Gelince haber ver özelliği ve satıcı profilimizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

Soru: 37 ve 38 numara ne zaman gelir ?
Cevap: 10 gün içinde bekliyoruz efendim.

Soru: yapışkan mı yoksa dikişli mi
Cevap: Merhabalar yapışkandır

Soru: merhaba, yapışkan tabandı değil mi, taban düşmesi olmaz değil mi?
Cevap: Taban yapıştırmadır. Olmaz efendim.

Soru: erkek ayakkabısımı yoksa kız ayakkabısımı
Cevap: Ürün unisextir

Soru: yazlık mi kislik mi ?
Cevap: Merhabalar 4 mevsimliktir.

Soru: İndirim ne zaman olacak net bir tarih yazarmısınız ürün hangi kargoya verilecek ve son olarak taban boyu kaç
Cevap: Değerli üyemiz kampanyalarla başka bir birimimiz ilgilenmektedir maalesef bilgi ve müdahalemiz mümkün değildir. takipte kalın lütfen. teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba iç kısmında consept shous yazan haliyle istiyorum mümkün müdür?
Cevap: Merhabalar consept/twigs biz seçemiyoruz. Sistem otomatik olarak seçiyor

Soru: 37 veya 38 numarası ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Gelince haber ver özelliği ve satıcı profilimizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

Soru: merhaba ayakabim geldi gayet kaliteli ve guzel gorunuyor. fakat ayakabinin tekine 37 numara giyorum 39 numara tabanlik koyulmus icinde kivrilmis. Tekrar geri vermek ve beklemek istemiyorum 37 numara tabanlik gonderme sansiniz yok mu sadece teki boyle. fotografini da cektim ekleyebilirim.
Cevap: Değerli Üyemiz, elbette yardımcı olacağız. ama lütfen sipariş sayfasından yazmanızı rica ediyorum, zira buradan yazdığınızda, bir önceki yazdığınız da dahil, hiç bir bilginizi göremiyorum, isim soyisim, siparişiniz v.s, hiç birşey göremiyorum, bu bölüm henüz ürün saipriş etmemiş, müşterilerimiz içindir, Siparişlerim bölümünden siperiş verdiğiniz ürünü bulup oradan yazabilirsiniz.

Soru: abi kizmi erekek mi kız arkadaşıma Alacamm erkek ayakkabısi gibi anlamadım
Cevap: ürün unisex tir hem erkek hem kızlar giyiyorlar. teşekkürler.

Soru: en geç ne zaman elimde olur acaba kargo zamaniyla
Cevap: Değerli üyemiz, siz siparişlerinizi geçtikten sonra Sistem siparişleri TARİH ve SAAT sırasına göre sıraya alır, (manuel müdahalemiz söz konusu değil) en fazla 24 iş saati içerisinde (cumartesi pazar hariç) İstanbul dan kargoya teslim ederiz, teslimat noktasına göre sistemin otomatik atayacağı, Trendyol Expres kargo veya Sürat kargo ile gönderim yapılır. Gene aynı şekilde, teslimat noktasına göre il ve ilçe merkezlerine 1 ile 6 gün arasında, mobil bölgelere ise teslimat günleri bölgeye göre değişim göstermektedir. Teşekkürler. Sağlıklı Günler.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi Ürün Görselleri

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Mavi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü