Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Satın Alır Mısınız ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Ürün Alınmaya Değer Mi?
Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Şu Andaki Değeri 1034.1 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Kullanıcılar Memnun Mu?

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Hakkında yaklaşık 160 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Açıklama Ve Özellikler

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Ürününün Satıcısı, Freemax Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil ürününü 1034.1 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil En Son Yapılan Yorumlar
1034.1 Tl ye satışta olan Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
160 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok rahat, çok günlük şık bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz. 38-39 giyiyorum 39 aldım ve seneyede giyebileceğimi düşünüyorum. Beyaz bir ayakkabı bakımını ihmal etmezseniz gözünüze her zaman hitap edecektir. detaylı bilgi isteyen olursada yardımcı olabilirim. İnstagram; @simayshelby
İsim: Simay G.
Tarih: 13 Ocak 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: Zincirport

Yorum: İndirimdeyken aldım ayakkabıyı çok beğendim göründüğü gibi geldi benimki 37 numara herkes kendi ayak numarasını alabilir tam kalıp ayağıma tam oldu hem satıcıya hemde hızlı kargo için teşekkür ederim 🤍
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel duruyor hızlı sağlam birşekilde geldi. 38 numara giyiyorum ama biraz dar oldu içindekini çıkarıp oşekilde giydim 39 numarada büyük oluyor buçuklu yapmanız gerekir.
İsim: D** Ş**
Tarih: 11 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: ürün oldukça güzel kaliteli duruyor aldım giymeye nasip olmadı henüz :D
İsim: E** E**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Tam kalıp gayet rahat ve şık aynen göründüğü gibi geldi paketleme özenliydi ayakta kaba durmuyor eksiksiz bir ürün
İsim: E** A**
Tarih: 01 Mayıs 2022

Yorum: kızım için aldım çok beyendi memnun
İsim: E** B**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: tam numarami aldım geniş oldu
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Beden:36

Yorum: ürün güzel kardeşime aldım çok beğendi, numaranızı alın
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Ürün beklediğim kadar iyi. Yumuşak ve rahat. Orijinali bile daha sert öyle yumuşak. 38,5 giyiyorum 39 tam oldu.
İsim: m** y**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz ..
İsim: F** A**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: Kızıma aldım baya ağır ve kaliteli duruyor henüz giymedi
İsim: N** T**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Ayakta duruşu çok şık ve çokta rahat ayakkabı
İsim: K** Y**
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Beden:44

Yorum: cok güzel ara numara giyenler bir numara küçük alabilir sipariş verdiğim gün kargoya verildi hızlı teslim edildi çok memnun kaldım gönül rahatligiyla sipariş verebilirsiniz
İsim: a** d**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: sali günü zaten siyahini almistim kalitesini dokusunu durusunu görüp guvendikten sonra 2. hi siparis edicem demistim ve aldim da ayyakkabi olarak internete asla guvenmiyordum yillardir artik şaşmaz burdan baska biyerden almam annem de kendisi siparis vermisti siyahini oda burdan aldi guvenerem tercih edebilirsiniz kendi numaranizi aliniz 2 günde gDevamını Oku
İsim: A** ş**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Gayet güzel tam bedeninizi alın
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:40

Yorum: iyi ama bir beden küçük almanız gerek
İsim: A** t**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli ama kendi numaranizdan bir numara küçük alin biraz büyük olduğu için iade etmiştim ben
Tarih: 21 Ocak 2023
Beden: Beden:40

Yorum: ürün güzel biz çok beğendik rahat ve şık
İsim: İ** E**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı rahat tam beden alın çok kaliteli çok beğendim 😊
İsim: R** A**
Tarih: 21 Temmuz 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Bu ayakabi efsane birsey ya çok güzel her kombinede yakışıyor tavsiye edilir baya oldu alalı bir çizik dahi yok
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Kızıma aldım çok beğendi kullanışlı güzel kalıbı büyük bi küçük alınabilir
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ocak 2023

Yorum: 38 no giymem rağmen ayağımı sıktı umarım açılır
İsim: a** g**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: nişanlıma aldım severek kullanıyor
İsim: N** d**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: rahat, hafif tam kalıp ayakkabı. beğendim. 👍
İsim: l** k**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: ayakkabının duruşu guzel .ayrıca rahat bir ayakkabi .resimdeki gibi sorunsuz geldi.tam numaranızı alabilirsiz
İsim: s** h** ç**
Tarih: 03 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam kalıp kendş numaranızı alabilirsiniz çok rahat.
İsim: İ** K**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Aşırı güzel ve gayet kaliteli geldi sadece paketleme konusunda biraz daha özen gösterilmeliydi diğer türlü aşırı tatlı bir ayakkabı beğendim
İsim: Sıla Ş.
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: Güzel ama bir numara büyük geldi
İsim: Meral K.
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: Kendi numaranıxı alabilirsiniz tam kalıp. Gelen ayakkabınn markası farklı rengi aynı güzel kalitwli duruyor
İsim: M** Ö**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Fiyatına göre çok güzel. kargo ve paketleme de iyiydi. Teşekkürler
İsim: murat ü.
Tarih: 20 Mayıs 2022

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Merak Edilenler Neler?

Soru: 42 numara kaç cm acaba?
Cevap: bazı renklerde beden ölçüm tablosu var efendim, örneğin bej renkte ordan kontrol edebşlirsiniz

Soru: Merhaba kalıbı nasıl tam kalıp mı alalım? Bir de tabanı kaç cm acaba?
Cevap: Ürün tam kalıptır ve topuk yüksekliği 3 cm dir efendim.

Soru: 41 numarası gelir mi tekrar
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, evet stoklarımız 10 gün içinde güncellenecektir.

Soru: merhaba 36 numara yeşil ne zaman gelir
Cevap: Şu an için ne yazık ki net bir bilgi mevcut değildir efendim. Gelince haber ver özelliğini kullanarak stok güncellemesi olduğunda bilgilendirilebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: orijinal mi
Cevap: Değerli üyemiz, Orjinalden kastınız nedir tam olarak anlayamadık, ama ürün kendi imalatımızdır, %100 yerli üretimdir 1. sınıf üretim yapılmaktadır, ve garantilidir.

Soru: 38 numara gelirmi?
Cevap: Şu an için ne yazık ki net bir bilgi mevcut değildir efendim. Gelince haber ver özelliğini kullanarak stok güncellemesi olduğunda bilgilendirilebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Indirime ne zaman girer
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, sürekli olarak kampanya ve indirim yapmaktayız. Eğer sayfamızı takip ederseniz indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba ayakkabınin iç kısmı nasil acaba resim atablrmsnz
Cevap: Değerli üyemiz iç kısmı ortopedik tabanlık mevcuttur sağlıklı günler dileriz

Soru: tam kalıp mıdır acaba 37 giyiyorum
Cevap: Evet efendim ürünümüz tam kalıptır

Soru: Beden tablosu paylaşır mısınız
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünün diğer renklerinde detaylı bir şekilde beden tablosunu görebilirsiniz İyi günler dileriz..

Soru: 37 numaranın stoğu ne zaman guncellenir

Soru: stoklar ne zaman yenilenecek?
Cevap: ümid ediyoruz ki haftaya efendim.

Soru: Ayakkabının 37 numara taban ölçüsü kaç cm?
Cevap: Ürün sayfasında beden ölçüm tablosunu kontrol ediniz lütfen

Soru: ürün tam kalıp mi
Cevap: Ürün tam kalıptır efendim.

Soru: orjinal mi
Cevap: Değerli üyemiz, Orjinalden kastınız nedir tam olarak anlayamadık, ama ürün kendi imalatımızdır, %100 yerli üretimdir 1. sınıf üretim yapılmaktadır, ve garantilidir.

Soru: taban yüksekliğini öğrenebilirmiyim
Cevap: Topuk Yükseklik : 3 cm

Soru: Siparişim ne zaman kargoya verilir,dün sipariş vermiştim
Cevap: Değerli üyemiz, siz siparişlerinizi geçtikten sonra Sistem siparişleri TARİH ve SAAT sırasına göre sıraya alır, (manuel müdahalemiz söz konusu değil) en fazla 24 iş saati içerisinde (cumartesi pazar hariç) İstanbul dan kargoya teslim ederiz, teslimat noktasına göre sistemin otomatik atayacağı, Trendyol Expres kargo veya Sürat kargo ile gönderim yapılır. Gene aynı şekilde, teslimat noktasına göre il ve ilçe merkezlerine 1 ile 6 gün arasında, mobil bölgelere ise teslimat günleri bölgeye göre değişim göstermektedir. Teşekkürler. Sağlıklı Günler.

Soru: Makine de yıkanabilir mi
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; Hiçbir ürün makina da yıkanmaz zarar görür

Soru: 37 ne zaman gelir
Cevap: Haftaya bekliyoruz efendim

Soru: 38 giyiyorum ama 38 numarası kalmamış o yüzden 39 aldim büyük olur mu?
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, ayak kişiden kişiye çok değişkenlik gösterebilen bir uzuv olduğu için beden tavsiyesinde bulunamıyoruz. Ürünümüzün kalıbı tam kalıptır. Ayağınıza uymama durumunda sipariş verdikten sonra "kullanılmamış" olan ürünleri ücretsiz iade edebilirsiniz. Bilginize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil Ürüne Ait Fotoğraflar

Unisex Garantili Ortopedik Hafif Esnek Sağlam Sneaker Spor Ayakkabı Beyaz Yeşil En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü