Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Bu Ürünü Almalı Mı ?

Lale

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
229
0
0
Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Fiyatına Göre Alınır Mı?
Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Şu Anki Satış Fiyatı 389.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Ürün Hakkında Bilgi

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Ürününün Satıcısı, BRZ COLLECTION Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt ürününü 389.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Yorumlar Hakkında Bilgi
389.0 Tl ye satışta olan Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Böyle bir kalite yok biraz çekinerek satın aldım baskısı güzel mi diye lakin çok iyi şimdi 2 adet daha sipariş vericem farklı modellerden 👍🏻
İsim: Yiğit G.
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:185cm
Satıcı: BRZ Collection

Yorum: ürün çok hızlı geldi paketlenmeside iyiydi
İsim: **** ****
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün çok güzel fiyatına göre çok kaliteli almanızı tavsiye ederim
İsim: İ** k**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: büyük olmasın diye xs söyledim xl gibi geldi aşırı büyük iade edeceğim
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: kalite çok iyi ancak xs beden almama rağmen çok büyük geldi
İsim: S** Y**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: STUTUTUTUTU çok iyi tişört bi beden küçük alın daha iyi
İsim: H** Ö**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: coooh beğendim tam benlik
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Hediye olarak aldım çok beğendi
İsim: S** C**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:189cm

Yorum: Ürün mükemmel oversize olduğu için 1 beden küçük almanızı öneriyorum baskı kalitesi kumaşı her şeyi çok güzel
İsim: Y** V**
Tarih: 17 Haziran 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: Henüz yukanmadi. Yıkanma performansı nedir bilemiyorum. oversize oldu için sanırım biraz bol.
İsim: D** Ü**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: materyel kaliteli baskı kaliteli kısaca kaliteli
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: guzel ama arabanın kalitesi biraz düşük gibi
Tarih: 26 Temmuz 2024

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: BEYAZ RENK VAR MI
Cevap: Merhaba. Maalesef yok şu anda.

Soru: baskısı sökülme yapar mı
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizi satışa sunmadan önce testlerden geçiriyoruz bir problem ile karşılaşmadık. Yıkama talimatına göre yıkayın lütfen bir sorun yaşamazsınız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boyum 1.58 kilom 40 xs çok bol gelir mi
Cevap: Merhaba. Ürün oversize kalıptır oversize durur. Görsellerdeki ölçü tablosuna bakabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kızlar içinmi erkekler içinmi
Cevap: Merhaba. Ürün unisextir kadın ve erkek tercih edebilir. Keyifli alışverişler.

Soru: 173 boy 71 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba. Oversize kalıptır. Oversize seviyorsanız kendi bedeninizi, daha normal dursun istiyorsanız bir beden küçük tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xs bedenin ölçüleri nasıldır?
Cevap: Merhaba. Ürün görsellerinde ölçü tablosu mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyum 156 kilom 49 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba. Oversize seviyorsanız XS tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Soru: Boyum 1 68 hangi bedeni almalıyım tablodan çıkaramadım
Cevap: Merhaba. Kilonuz nedir?

Soru: o kadar uzun olması normal mi yani xs bedene göre
Cevap: Oversize kalıp olduğu için bedenler bol. Ürün görsellerindeki ölçü tablosuna bakabilirsiniz.

Soru: Yıkandıkca rengi solar mı birde nereden gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba. Yıkama talimatına göre yıkarsanız bir problem yaşamazsınız. İstanbuldan gönderim yapıyoruz. Keyifli alışverişler.

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt Ürüne Ait Fotoğraflar

Unisex Oversize Nissan Skyline GT-R R-34 Bullet T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü