Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sule

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Satın Alır Mısınız?
Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Güncel Fiyatı 365.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Ürün Hakkında Bilgi

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Ürününün Satıcısı, BRZ COLLECTION Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt ürününü 365.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Ürünü Kullananların Görüşleri
365.9 Tl ye satışta olan Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Tam oldu harika tasarım
İsim: **** ****
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Boy:178cm
Satıcı: BRZ Collection

Yorum: 1 beden küçük alınabilir onun dışında çok kaliteli alın derim
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: mükemmel tişört bi beden küçük alın daha iyi
İsim: H** Ö**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: cokkkkk iyi
İsim: E** H**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Kalitesi çok güzel fiyatına değer.
İsim: G** S**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kızım görüp beğendi siparişini verdim elime hızlı ulaştı kaşite süper
İsim: C** Ö**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Çok hızlı geldi kaliteli kumaşı
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Good good
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi ürün ve satıcı
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel 10 üzerinden 10 kumaşı fln da çok güzel
İsim: B** G**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Alır almaz yıkadım. Bir kere giydim güneşli bir gündü eve geldim rengi solmuş.
İsim: M** G**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Harika bir ürün çok sevdim inanılmaz rahat ve güzel ayrıca güneş de giydim boyası akmadı yani kaliteliydi hemen alın bayıldımmmmm ayrıca sayfada ki diger ürünler de çok güzelll
İsim: z** k**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: almayan aglasin
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Ürüne İlişkin Sorular

Soru: baskiları cikicarmı
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizi satışa sunmadan önce defalarca testten geçiriyoruz bir sorun ile karşılaşmadık. Yıkama talimatına göre yıkarsanız bir problem yaşamazsınız. Keyifli alışverişler.

Soru: 1.75 boy 75 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba. Oversize seviyorsanız kendi bedeninizi, daha normal dursun istiyorsanız bir beden küçük tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bedenler erkek bedenine göre ayarlanmış ölçüler mi çünkü kendi tişörtlerimin göğüs boyunu ölçtüğümde 54-55cm falan geliyor ona göre xs mi alayım
Cevap: Merhaba. Ürünler unisex. Oversize kalıptır o yüzden beden ölçüleri bu şekildedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 178 kilo 76 hangi beden bide bir beden büyük mü bir beden küçükmu yoksa tam bedenmi alayım
Cevap: Merhaba. Oversize bedendir. Oversize seviyorsanız kendi bedeninizi, daha normal dursun istiyorsanız bir beden küçük tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba acaba bu ürnünüzü kendi shopier hesabımda satabilirmiyim ?
Cevap: Merhaba. Maalesef böyle bir şey yapamıyoruz. Keyifli günler dileriz.

Soru: boy 173 kilo 130 XXL olurmu?
Cevap: Merhaba. 2XL tercih edebilirsiniz ama ürün görsellerindeki ölçü tablosuna bakmanızı öneriririz kesin bir sonuç almanız için. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy 60 kg L beden uygun mu oversize istiyorum
Cevap: Merhaba. Ürün oversize kalıptır kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hocam ben 1.72 50 kg hangi beden olur bana
Cevap: Merhaba. Oversize kalıptır. XS tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba beyaz rengi var mı?
Cevap: Merhaba. Bu modelin beyaz rengi bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1.65 boy 54 kiloyum çok bol dursun istemiyorum oversize kesim mi? hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba. Ürün oversize kalıptır. XS tercih edebilirsiniz ama yine de oversize durur size. Görsellerdeki ölçü tablosuna bakabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.78 cm 94 kilo hangi beden alınmalı acaba
Cevap: Merhaba. Oversize kalıptır. L beden tercih edebilir veya daha doğru sonuç almanız için ürün görsellerindeki ölçü tablosuna bakmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: #9435893844 sipaiş s beden 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Cevap: Merhaba. S beden gönderilecektir. Keyifli günler dileriz.

Soru: 9417456482 xl ilginiz ve hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim
Cevap: Biz teşekkür ederiz :)

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt Resim Galerisi

Unisex Oversize Porsche 911 Gt3 Rs T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü