Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi?
Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Şu Anki Fiyat Aralığı 58.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Hakkında yaklaşık 1710 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Detaylı Açıklama

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Ürününün Satıcısı, Eldemir Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt ürününü 58.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Hakkında Yapılan Yorumlar
58.5 Tl ye satışta olan Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1710 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: güzel rengi istediğim gibiydi bı beden büyük aldım
İsim: Z** B**
Tarih: 26 Ağustos 2023
Beden: Boy:175cm
Satıcı: Magic Co

Yorum: Severek kullandığım kalitesinin de iyi olduğu çok güzel bir ürün kendi bedeninizden 1 beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: G** K**
Tarih: 04 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Pallasplus

Yorum: Ürünüm geldi çok güzel bol durmasını istiyorsanız bir beden büyük alın tam fiyat performanss
İsim: S** N** K**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kendi bedeninizden bir beden büyük alınması daha güzel durmasını sağlaya bilir kalitesini beğendim
İsim: K** D**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: üzerine tam olmasını isteyenler küçük beden alsın bol Bi ürün teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: cidden fiyatına göre iyi bir beden büyük aloım
İsim: E** N** K**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: tam oversize mükemmell
İsim: S** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: çok guzel tam beden
İsim: M** Ö** k**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 05 Eylül 2023
Beden: Beden:S/M

Yorum: gözüktüğü gibi çok iyi bi beden büyük alıp taytlarla giyebilirsiniz
İsim: c** y**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: ürün çok iyi ama kesinlikle bir beden büyük alın
İsim: z** g**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: ürün fotoğrafta göründüğü gibi sadece kendi bedeninizi alsanız yeterli ürün paketlenmesi de gayet iyiydi☺☺☺
İsim: M** m**
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:15-16 Yaş

Yorum: tam bana göre oldu
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok kaliteli değil ama güzel bı ürün 39 TL'DEN bu fiyata çok iyi hatta salaş dursun isterseniz 1 2 beden büyük alın
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: S beden giyiniyorum L beden aldım salaş duruyor
İsim: A** A**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: omuzları tam oturuyor 1 beden büyük alabilirsiniz
İsim: A** E** A**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: Anneme ve kendime aldım çok memnun kaldım çok slaaş ve hoş bir kumaşı var asla naylon değil çok güzel penye
İsim: Z** G**
Tarih: 23 Ağustos 2023
Beden: Boy:152cm

Yorum: çok güzel geldi çok beğendim
İsim: S** T**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Bu ürünle beraber beyazını da aldım ikisinin de etiketi yoktu yani kafalarına göre beden yollamislar madem kafanıza göre beden yollayacaktiniz niye seçenek sundunuz kardeşim. Her neyse bu siyah tişört beyaza göre daha kaliteli ve aldığım beden olduğu için 4 puan verdim.
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: ince cok dar kalıp
Beden: Beden:XL

Yorum: fiyatına göre gayet iyi tavsiye ederim
Beden: Beden:S/M

Yorum: Baayıılldımmm
İsim: E** A**

Yorum: aşırı büyük ama beyaz olanı güzel
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzelll aynısı geliyor ben 15 16 yaş olanını aldım fazlasıyla bol
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: okulda giyinmek için almıştım çok iyi
İsim: S** B** C**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel alınabilir
İsim: g** k**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Çok çok kötü bir ürün,kumaşı aşırı kalitesiz ve göründüğü gibi uzun değil aşırı geniş ve boy olarak kısa bir ürün.1 tl bile verilip alınmaz,direk iade edeceğim
İsim: P** /** K** S**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: On numara beş yıldız gençler
İsim: F** K** S**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürünü beğenmedim salaş istedim ama dar geldi onun dışında kalitesi iyi..
İsim: E** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: yeri çok güzel
İsim: M** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2024

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Merak Edilenler

Soru: 175 boy 59 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim sizin için S beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıklı günler dileriz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 1.67 boy 58 kilo
Cevap: Merhabalar efendim sizin için S beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıklı günler dileriz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 162 boy 64 kilo kaç beden olur

Soru: %100 pamuk mu?
Cevap: Evet efendim

Soru: boyum-160 kilo-50 hangi beden uygun gelir

Soru: 1.61 57 kilo

Soru: PTT geliyormu
Cevap: Malesef efendim

Soru: manken üzerindeki kaç beden?
Cevap: s beden efendim

Soru: 1.65 60kg?

Soru: 170 boy 52 kilo

Soru: 1.53 ve 38 kiloyum hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim sizin için XS beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıklı günler dileriz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 1.60 boy 50 kilo oversize istiyorum 15-16 yaş olur mu

Soru: 1.56 35 kg
Cevap: Merhabalar efendim sizin için XS beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıklı günler dileriz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: boy 170 kilo 70 hangi beden Uygun olur?
Cevap: Merhabalar efendim sizin için M beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıklı günler dileriz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba 167 boy 63 kilo kaç beden almalıyım?

Soru: içi gösteriyor mu?
Cevap: Evet efendim

Soru: 15-16 Yaş için 63 kilo uygunmudur

Soru: merhaba 1.57 boyum ve 53 kilodayım sizce kaç beden almalıyım?

Soru: Boy 172 cm kilo 75 cok aşırı bol durmasın istiyorum hangi beden almalıyım acaba
Cevap: Merhabalar efendim sizin için M beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıklı günler dileriz .Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 162 boy 46 kilo??

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt Resim Galerisi

Unisex Pamuk Siyah Bisiklet Yaka Oversize Boyfriend T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü