Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

MaverickYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
278
1
0
Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Alanlar Memnun Mu?
Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Şu Andaki Değeri 449.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Ürün Bilgisi

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Ürününün Satıcısı, darkopia Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım ürününü 449.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Kullananlar
449.99 Tl ye satışta olan Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Yani baskısı çok kaliteli değil kumaşı da öyle dikkat edilerek yıkanması gerekiyor ters çevirip düşük ayarda atılır onun dışında beyaz çok iç gösteriyor ve kalıbı büyük sevgilime Xl kendime S sipariş etmiştim benimki onunkinden bi tık küçük araştırmıştım iyisi olsun diye beklentim vardı beklentimin altında kaldı maalesef
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL/S
Satıcı: Dios Curias

Yorum: ürun iyiydi ama biraz ince bir yapisi var ve kargoda sorun yaşadım 8 gün gelmedi
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Darkopia

Yorum: cok guzeller
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: baskılar güzel ürün kaliteli duruyor tek sıkıntı bedenler cidden çok büyük ben L/S almıştım S Lden bile büyük gibi geldi gözüme oversize sevenler için bu güzel bir şey tam beden alabilirsiniz
İsim: S** D**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/S

Yorum: fiyat performansi bi urun sadece kalıpları geniş bir küçük beden alınabilirmiş baskılarıda gayet kaliteli
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Beyazı biraz iç gösteriyo normal olsun istiyosaniz bi beden küçük alın kalıbı büyük bi tişört
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Dios Curias

Yorum: Ürün çok güzel çok beğendim teşekkür ederim 😊😊
İsim: C** C**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL/L

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: baskısı arkada mı
Cevap: evet efendim

Soru: iç gösterir mi ?
Cevap: Hayır efendim

Soru: baskılar sırt kısımdami yoksa göğüs kısmındamı
Cevap: Sırt kısmında efendim

Soru: Yıkanınca baskısı çıkar mı veya solma yapar mı
Cevap: Merhabalar baskılarımız su bazlıdır efendim atma çıkma sorunu yaşamazsınız

Soru: desen arkada mi
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: merhaba arka baskılı değil mi bir de erkek arkadaşım 190 90 kilo xl olur mu acaba
Cevap: Arka baskılı ve XL sizin için uygundur efendim

Soru: kaç. günde gelir
Cevap: 3 iş günü içerisinde gelir efendim

Soru: 172 55kg kız 178 67 kg erkek hangi bedenleri almalıyız
Cevap: merhabalar M ve L beden sizin için uygun olure efndim

Soru: 163 50 kilo kadın 191 65 erkek kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar M/L beden tercih edebilirsiniz efendim

Soru: 1.81 63 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar L beden tercih edebilirsiniz efendim

Soru: birini m diğerini L alamazmıyız
Cevap: Ürün mesajı olarak belirtirseniz yardımcı oluruz efendim

Soru: Merhabalar, ben bu tişörtleri sifariş etdim, S/M olarak. Bilmek isterim ki küçük beden kız, büyük beden erkek için öyle değil mi? Eğer değilse lütfen kız için s, erkek için m ölçüde gönderile bilir mi?
Cevap: Evet efendim istediğiniz şekilde gönderim sağlarız

Soru: baskısı önde mi arkadamı
Cevap: Merhabalar sırt baskı efendim fakat dilerseniz ön olarakta gönderim sağlayabiliriz

Soru: merhaba baskısında sökülme kopma olurmu
Cevap: Hayır efendim

Soru: Erkek için L kız için M bedeni varmıı??
Cevap: Evet efendim

Soru: Ürün oversizemi ve cok bolmu acaba?
Cevap: Oversize efendim

Soru: merhaba ben beyaz olanı s siyah olanı l istiyorum ama nasıl seçebilirim
Cevap: Merhabalar S/L veya L/,S seçebilirsiniz efendim

Soru: 1.76 boy 58 kg hangi beden önerirsiniz
Cevap: M beden sizin için uygun olur efendim

Soru: 1.55 46 hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar S beden sizin için uygun olur efendim

Soru: baskı arka tarafında değil mi
Cevap: Evet efendim

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım Görsel Galerisi

Unisex Şimşek McQueen ve Sally SIRT Baskılı Sevgili Çift Kombini Tasarım Oversize T-shirt 2 li Takım En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü