Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Alanlar Memnun Mu ?

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Alanlar Memnun Mu?
Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Güncel Fiyatı 199.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Hakkında yaklaşık 42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Ürün Özellikleri

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Ürününün Satıcısı, AFROGİYİM Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie ürününü 199.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Kullanıcı Yorumları
199.99 Tl ye satışta olan Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: kızım için aldım uygun ve harika bir ürün
İsim: O** b**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: AFROGİYİM

Yorum: kumaş yumuşak pamuklu böyle bir fiyata göre zaten ne bekliyorsunuz bir tane kendime aldım M aldım SM geldi fazla overzive duruyor fazla bol ve fazla uzun istediğinizden bir küçük alın tunige benzi bunedir yani çuval gibi görünüyor biraz sıcak suda yıkayın kuculsun sağlam ama o kadar güzel görünmüyor ama kışa uygun kasindırmıyor bikaç hafta giyip AtDevamını Oku
İsim: M** N** ç**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: güzel ama kalitesiz kumaşı çok ince tişört gibi
İsim: s** e**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kalitesi gayet iyi ben beğendim ürünün hiçbir sorunu yok
İsim: **** ****
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: güzellllllllll
İsim: g** k**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Bedenime göre aldım ama bol geldi . Bir beden küçük almak gerek
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Cok guzel.bol duruyor
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir ürün tam kişlik
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Bir beden küçük alınmalı bence
İsim: A** D**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: XL bədən aldım çox bəyəndim.👍🏻
İsim: Azade Q.
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: qiymetine gore gozeldir
İsim: Bayram B.
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Bir büyük beden almama rağmen, küçük beden geldi. Oversize değil. Normal kesim hoodie olarak değerlendirilmeli.
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: super idi qızım çox bəyəndi
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: 👍👍👍👍 çok beğendim teşekkürler
İsim: C** F**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Güzel.
Tarih: 21 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çox güzəll fiyat performas 10👍👍kalın ve sıcak, yumuşacık
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: kalip cok dar
İsim: D** b**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: kargonun elime ulaşması zamanlaması güzeldi ertesi günü aldım. fakat renk görselde ki gibi canlı değildi. asıl önemli olan kızımın yorumlaması hele hediyesini görsün giysin sonrasında tekrar yorum yapacağım
İsim: A** A**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Oversize istiyorsanız daha büyük alabilirsiniz gayet güzel
İsim: Ç** A**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Kalitesi yok
İsim: T** Ö**
Tarih: 31 Aralık 2023

Yorum: rengi koyu yeşil geldi siyah değil ama güzel
İsim: e** s**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: ürünun rengi neden soğuk geldi
İsim: h** y**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Yazısız geldi ve tüy topluyor çok ve kalıbı dar
İsim: E** e**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: göründüğü gibi geldi
İsim: G** K**
Tarih: 22 Haziran 2024

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Erkeklere uygunmudur
Cevap: evet efendm

Soru: 3 ipliklimi
Cevap: Evet efendim

Soru: 155 boy 45 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden uygun olur efendim.

Soru: hangi kargo
Cevap: Aras efendim

Soru: ürün fermuarlı mı
Cevap: hayır efendm

Soru: Selam.36 kq kac beden geder?
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden uygun olur efendim.

Soru: 1.49 boy 55 kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz S beden uygun olur efendim

Soru: M bedenin ölçüleri nedir
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden boy ölçüsü 72 cm-En ölçüsü 52 cm her beden arttıkça 2şer cm artmaktadır.

Soru: Beyaz rengi stokda varmı
Cevap: sayfamızda mevcut efendim.

Soru: 1.91 100 kiloyum xl olurmu?
Cevap: dar olur biraz efendim

Soru: merhaba önde cep varmı acaba
Cevap: var efendim

Soru: merhaba benim boyum 1.56 kilom 57 kaç beden alırsam iyi olur?
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Soru: tesettüre uygunmudur cevap verirseniz memnun olurum
Cevap: merhabaar uygundur efendim

Soru: 175 boy 63 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Soru: 168 boy kalçayı kapatmak için hangi beden alabilirim

Soru: normalde m beden giyiyprum ama baya oversize durması için hangi bedeni tercih etmeliyim acaba
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.L beden uygun olur efendim.

Soru: merhaba 158 boy 58 kılo arkayı kapatmak için hangi beden uygundur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.L beden uygun olur efendim.

Soru: s bedenin boyu kilosu nedir
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden boy ölçüsü 72 cm-En ölçüsü 52 cm her beden arttıkça 2şer cm artmaktadır.

Soru: 161 boy 58 kilo hangi beden onerirsiniz

Soru: mankenin üzerindeki beden kaç acaba??

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie Detay Resimler

Unisex Siyah Do What Makes Happy You Baskılı Oversize Üc İp Hoodie En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü