Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Alanlar Memnun Mu ?

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Alınmaya Değer Mi?
Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Şimdiki Fiyatı Ile 592.41 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Memnuniyet Oranı Nedir?

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Hakkında yaklaşık 1941 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Ürün Özellikleri

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 ürününü 592.41 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Son Yorumlar
592.41 Tl ye satışta olan Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1941 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı bir ayakkabı kesinlikle tavsiye ederim ayak numaranız neyse onu alın.
İsim: e** a**
Tarih: 04 Ağustos 2022
Beden: Beden:36
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Rahat ve kullanışlı bir ayakkabı. Tam beden alınabilir. Teşekkür ederim.
İsim: N** İ**
Tarih: 09 Şubat 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Çok rahat bir ayakkabi. 1numara büyük te alınabilir. Teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 03 Haziran 2022
Beden: Beden:37

Yorum: 2018 de almıştım ilk beyaz rengide vardı 2 sini 150 tl ye almıştım. Çok fazla rahat ve konforluydu. Bu yıl bile iş yerimde kullandım. 3 yıl kadar dayandı. İlk yıl sık giymiştim ama sonra iş yerlerinde kullandım yıpranırsa yıpransın diye ama beklediğimden sağlam çıktı. Anneme aldırdım iş yerinde çok kayıyordu ayakkabıları gerçekten kaymıyormuş anneöDevamını Oku
Tarih: 23 Ocak 2022

Yorum: Rahat ve yumuşak bir ayakkabı.38 numara aldım ve rahat oldu.Kendi numaranızı alabilirsiniz.Ayakta kibar ve şık duruyor.Tavsiye ediyorum.
İsim: G** A**
Tarih: 23 Ocak 2022

Yorum: çok şık cok rahat 39 numara giyinmeme rağmen cok kibar duruyor
İsim: nesrin k.
Tarih: 04 Mart 2022
Beden: Beden:39

Yorum: 1 numara büyük almanızı tavsiye ederim güzel günlük kullanım için rahat bir spor
Tarih: 16 Eylül 2021
Beden: Beden:41

Yorum: çok rahat bı ayakkabi .yalnız bı numara büyük alinmali
İsim: M** S**
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: fiyatına göre gayet güzel bir numara büyük almıştım bilerek tam oldu rahat ve şık duruyor
İsim: m** ş**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: bu bilmem kaçıncı ayakkabım güzel temiz kullanırsan iyi ama biraz sert kullanmaya gelmiyor. tam numara
İsim: Faik ö.
Tarih: 02 Kasım 2022
Beden: Beden:43

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı 1 numara büyük aldım rahat oldu.
İsim: D** Ş**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: bot harika çok beğendim bir numara büyük alın tavsiye ederim
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Annem için aldım ve çok rahat oldugunu söyledi tam numarasınızı alın
İsim: B** B**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz. 😊
İsim: T** P**
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: Anneme aldım çok rahat olduğunu söylüyor bir numara büyük aldım yorumlara bakarak iyi yapmışım 🖤
İsim: M** Y**
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: çok rahat bir ayakkabı 71 tlye aldım.. 35.5 giyen biriyim tam oldu ayak numarası 36 olanlara küçük gelebilir.
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: Kendi bedenimi aldım çok rahat bir ayakkabı bu benim 2. alışım
İsim: İ** D**
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: çok rahat bı ayakkabı herkes kendi ayakkabı numarası bı alsın tam kalıp🤗
İsim: Z** N** E**
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: indirimden almıştım çok güzel çıktı tavsiye ederim ama bir numara büyük alina bilir
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Ürün cok rahat ve kaliteliydi yorumlara bakip 1 numara büyük almayın.
Tarih: 07 Kasım 2021

Yorum: yok böyle bir rahatlık tam kalıp teşekkürler kargo lama elime ulaşımı çok hızlıydı
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Eşime aldım çok beğendi ayakta da gayet şık duruyor tavsiye ederim
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: Çok hafif ve rahat. 38 numara giyiyorum ve 38 tam oldu. Kullanışlı
İsim: D** Ş**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: ürün geldi güzel rahat zamanında geldi bir numara büyük aldım teşekkür ederim 🙏
İsim: G** K**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: kendi ayak numaranızdan bir beden büyük alın tam güzel ve rahat bir ürün
İsim: E** S**
Tarih: 18 Ocak 2023
Beden: Beden:42

Yorum: Çok rahat ve şık bir ayakkabı, bir numara büyük alınması iyi olur
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: Mükemmel ayakkabı çok rahat bir numara büyük alınmasını tavsiye ederim teşekkürler trendyol
İsim: U** y**
Tarih: 28 Aralık 2021

Yorum: 1 numara büyük aldım tam geldi teşekkürler
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Beden:41

Yorum: gerçekten beş yıldızı hak ediyor oğluma aldim çok kaliteli teşekkürler tonny black
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: çok rahat bir ayakkabı. ikinciyi aldık. tabanı yumuşak. kalıbı kibar. fiyat da çok uygun. baharlık bir ayakkabı.
İsim: A** A**
Tarih: 01 Nisan 2023

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Merak Edilenler

Soru: orjinal mi
Cevap: Merhaba efendim. Tonny Black markasının üreticisiyiz. Tonny Black butiğinden aldığınız tüm ürünler markamızın garantisi altındadır.

Soru: Tabanı kaç santimetre?
Cevap: Merhaba trendyol üzerinde beden tablomuz mevcuttur efendim kontrol sağlayabilirsiniz

Soru: su keçirdiyormu
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş yapısı, su itici özelliğe sahip bir kumaştır. Suyu içine çekme yapmaz. Fakat belli bir su birikintisine veya fazla suya karşı %100 su geçirmez garantisi veremiyoruz.

Soru: siyah renk erkek modeli mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: merhaba 45 numara stokları yenilensin
Cevap: Merhaba, en kısa sürede tekrardan stoklarda olacaktır efendim

Soru: merhaba,su geciriyo mu,sonbaharda vs giyilir mi yağmurlu havada
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş yapısı, su itici özelliğe sahip bir kumaştır. Suyu içine çekme yapmaz. Fakat belli bir su birikintisine veya fazla suya karşı %100 su geçirmezdir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ayakta koku yapar mı hocam
Cevap: Merhaba, %100 ortopedik iç taban koku ve terleme yapmayan iç astar bulunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beden tablosunu nereden görebilirim
Cevap: MERHABALAR CM NUMARA CM NUMARA 9.4 cm 16 Numara 20.0 cm 32 Numara 10.0 cm 17 Numara 20.7 cm 33 Numara 10.7 cm 18 Numara 21.3 cm 34 Numara 11.4 cm 19 Numara 22.0 cm 35 Numara 12.0 cm 20 Numara 22.7 cm 36 Numara 12.7 cm 21 Numara 23.3 cm 37 Numara 13.4 cm 22 Numara 24.0 cm 38 Numara 14.0 cm 23 Numara 24.7 cm 39 Numara 14.7 cm 24 Numara 25.3 cm 40 Numara 15.4 cm 25 Numara 26.0 cm 41 Numara 16.0 cm 26 Numara 26.7 cm 42 Numara 16.7 cm 27 Numara 27.3 cm 43 Numara 17.4 cm 28 Numara 28.0 cm 44 Numara 18.0 cm 29 Numara 28.7 cm 45 Numara 18.7 cm 30 Numara 29.3 cm 46 Numara 19.3 cm 31 Numara 30.0 cm 47 Numara

Soru: Ön kısmı burun yuvarlak mı sivrı mı
Cevap: Merhabalar Efendim görseldeki gibidir

Soru: yorumlar bir numara büyük alın diyor 37 no giyerim 38 bol gelirmi 37.5 varmı tereddütte kaldim
Cevap: Merhaba efendim. Ürünlerimiz tam kalıptır. Giydiğiniz numarayı almanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir numara değişiminde irtibata geçmeniz halinde de hızlı bir şekilde yardımcı olunmaktadır.

Soru: ürünün 38 yada 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 38 numara nezaman gelir
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: ayakkabı dar kalipmi
Cevap: Merhaba efendim. Ürünlerimiz tam kalıptır. Giydiğiniz numarayı almanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir numara değişiminde irtibata geçmeniz halinde de hızlı bir şekilde yardımcı olunmaktadır.

Soru: merhabalar kolay gelsin. Rengi foto da siyah görünüyor. Net rengini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, ürün görsel ile birebirdir.

Soru: Topuk boyu kac cm
Cevap: Merhaba, ürün Kısa Topuklu (1- 4 cm)'dur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ayakkabının içine topuk yükseltici kullanmaya uygunmudur
Cevap: merhabalar efendim kullanacağınız ürüne göre değişiklik gösterebilir

Soru: Su geçirir mi
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimiz de su itici özelliği vardır..Fakat spor ayakkabı yazlık kullanıma uygun olduğu için su geçirmez garantisi veremiyoruz maalesef..İyi günlerde kullanın.

Soru: bu modelin 38/44 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: stok ne zaman yenilənir, lütfən yeniləyin sifariş vermek istiyorum
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: 38 39 numara ne zaman gelit acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 Detaylı Fotoğraflar

Unisex Siyah Füme Spor Ayakkabı 772-0 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü