Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Alınır Mı ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Güncel Fiyatı 229.91 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Açıklama Ve Özellikler

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Ürününün Satıcısı, Beyond Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 ürününü 229.91 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Yorum Ve Değerlendirmeler
229.91 Tl ye satışta olan Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Çok rahat sandalet
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Beyond

Yorum: merhaba ayakkabım elime ulaştı çok beğendim tam kalıp size tavsiyem ayakkabı numaranız neyse onun siparişini verin gerçekten çok güzel teşekkür ediyorum...
İsim: N** B**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: kalıbı küçük
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel fiyat performans ürünü
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ayağınız taraklıysa serçe parmağınız dışarıda kalıyor yoksa güzel ayakkabı hızlı kargo
İsim: S** O**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Tam olarak ürün fotoğraftaki gibi duruyor serçe parmak kısmı çok rahatsız etti o yüzden iade ediyorum
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: kendi numarami aldim ama kesinlikle olmuyor cok kucuk ve sert yapida maalesef begenmedim
İsim: C** B**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Merak Edilenler Neler?

Soru: kalıp tam kalıp mı acaba 37 giyiyorum 37 mı almam gerekiyor?
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: numaralar arası ne kadar fark oluyor acaba
Cevap: Merhaba, numaralar arasında 1-1,5cm civarında fark olabilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz, Beyond

Soru: merhaba yaban sert mi yumuşak mı birde o hadırlı olan yerler sert mı
Cevap: Merhaba, şuanda mesai saatleri dışında olduğumuz için üzülerek yardımcı olamıyoruz :( Sorularınızı hafta içi saat 09:30 - 17:30 saatleri arasında sormanız halinde size memnuniyetle yardımcı olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 Görsel Galerisi

Unisex Siyah Halat Ipli Parmak Arası Hasır Sandalet 2cm Byndhps01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü