Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Meryem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Şu Andaki Fiyatı 239.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Kaç Kişi Memnun?

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Ürün Bilgisi

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Ürününün Satıcısı, Zzla Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati ürününü 239.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Yorumlar Hakkında Bilgi
239.0 Tl ye satışta olan Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: ürün güzel ama kordunun boyası zamanla gidiyor
İsim: K** B**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ZZla

Yorum: tıpkı fotoğraftaki gibi sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel ve çok zarif
İsim: A** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: aşırı güzel bi saat
İsim: b** b**
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: çok güzel sağlam geldi alın aldırın
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: ben çok beğendim tereddütle kalmıştım alırken ama geyet iyi geldi
İsim: B** D**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: çok memnun oldum
İsim: sefa t.
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Çok kaliteli bir ürün çok güzel tavsiye ederim
İsim: H** K**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: çok güzel tavsiye ederim
İsim: S** Ö**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: indirimli aldım çok guzel
İsim: D** a**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: İyi paketlenmiş değildi, saat kutusuna sığmadı ve saati ayarlayamıyorum.
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: saatin ekraninda cizikler var
İsim: i** ş**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: çok şık duruyor ve rahat kullanımı var
İsim: Rukiye Y.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Kullanma talimatı alabilir miyim
İsim: Y** i** Ç**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: 2 tane aldım eksik geldi
İsim: MELİKE G.
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Özensiz bir şekilde paketlenmişti.Ayarlaması epey uğraştırıcı ekrana tıkladığınızda hemen algılayıp açılmıyor iki-üç kere deneme istiyor ama elime sağlam ulaştı 4 günde geldi kötü bir ürün değil alınabilir...
İsim: E** D** A**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: güzel geldi ama 2 sefer kullandıktan sonra saat bozuldu
İsim: y** s**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: çok kötü hem yanlış geldi hem çalışmıyor
Tarih: 02 Nisan 2022

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Merak Edilenler Neler?

Soru: akıllı saatmi
Cevap: hayır efendim

Soru: kaç atm 3mü
Cevap: 1 atm efendim

Soru: soyulma yapar mı?
Cevap: Sıvıdan uzak tutunuz

Soru: indirim gelecek mi
Cevap: MALESEF EFENDİM,

Soru: ürünü hediye alcm not yazabiliyormusnz
Cevap: Merhaba siparişler standart paketleme ile kargolanıyor . Maalesef özel paketleme yapamıyoruz. Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: kargo siparişim alındı kaç güne gelir
Cevap: Merhaba Sürat kargo ile çalışmaktayız ve siparişleriniz 1 ile 5 gün içerisinde sizlere ulaşmış olacaktır . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: kız saatimi erkek saatimi
Cevap: Merhaba unisex olduğundan erkek ve kadın kullanabilir . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürün sarzlımı nasıl olucak
Cevap: merhaba efendim pili

Soru: saati nasıl geldinde naslıl yarlaryız
Cevap: Merhaba internetten dokunmatik saat ayarlama videolarına bakarak rahatça ayarlayabilirsiniz Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Özel karton kutu dediğiniz ne oluyor acaba saat kutusu yokmu
Cevap: Karton kutu efendim günlük kullanıma uygundır

Soru: saat su geçiriyor mu
Cevap: Merhaba ürün özelliklerini ve açıklamalarını dikkate alınız . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: iyi günler ben saatti nasıl kulanabilirim kullanın talimatını söylermisiniz
Cevap: Merhaba internetten dokunmatik saat ayarlama videolarına bakarak rahatça ayarlayabilirsiniz Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Sipariş verdim hazırlanıyor mu ne durumda
Cevap: Merhaba siparişiniz en geç 24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: bir bayan kullanabilir mi
Cevap: Merhaba uygundur . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: bayan mı bay saati mi
Cevap: Unisex modeldir efendim

Soru: merhaba zzla firmasından ulaşmaktayım soru sormuş olduğum ilanı kopyalamışsınız rica etsem bu ila kaldırabilir msiniz
Cevap: TM efendim

Soru: ürününüzün kullanma talimatı yok mu acaba. bi türlü ayarlayamadım
Cevap: Merhaba internette dokunmatik saat ayarlama videoları bakarak rahatça ayarlayabilirsiniz . kısaca tuş yerine 3 sn basılı tutarak saat dakika ay gün gibi sayaçlar arası geçiş yapabilir ve ekran dokunmatiğine dokunarak istediğiniz rakama getirebilirsiniz iyi günler dileriz.

Soru: 24 saat biçimi var mı ürünün. Varsa nasıl ayarlayabiliriz.
Cevap: Ürünler 12 saat dilimi efendim

Soru: selam aleyküm abi sadece bayanlarmı kulanıyor bu saati yoksa erkeklerde kulana bilirmi
Cevap: Merhaba unisex olduğundan erkek ve kadın kullanabilir . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati Resim Galerisi

Unisex Siyah Mıknatıslı Hasır Kordon Dokunmatik Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü