Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Fiyatına Göre Alınır Mı?
Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Mevcut Fiyatı 1436.4 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Hakkında yaklaşık 28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Ürün Bilgisi

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Ürününün Satıcısı, U.S. Polo Assn. Uspa1051-01 Erkek Kol Saati ürününü 1436.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Yorum Ve Değerlendirmeler
1436.4 Tl ye satışta olan Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Tereddüt ederek almıştım nasıl durur diye fakat duruşu, paketleme, kalite her şey harika sadece pil taktırıp biraz küçülttüreceğim beğendiyseniz düşünmeden alın derim🤌🏻
İsim: M** B**
Tarih: 30 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: Ürün elimize sağlam bir şekilde ulaştı sadece biraz büyük oldu ama mükemmel bir ürüün
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: ay cok guzel sevgilim cok begendi cok yakisti ona her sey yakisir.Biraz bol geldi magazasinda yaptirdik cok ilgililerdi herkes almaliii 💓💓💓💓💓
İsim: r** d**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: ürün mükemmellll sevgilime doğum günü hediyesi olarak aldım o da cok beğenecek biliyorum 😇
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: nişanlıma nişan hediyesi olarak aldım kadranı büyük bir saat
İsim: D** Ç**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Çok şık çok güzel hediye aldım çok beğenildi
İsim: C** Y**
Tarih: 25 Kasım 2023
Satıcı: AHSEN SAAT

Yorum: Ayyyyy bayıldımmmmm herkese tavsiye ederim
İsim: S** D**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: çok guzel çok beyendim
İsim: T** S**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Çok güzel paketlenmiş hasarsız elime ulaştı tavsiye ediyorum
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Ürün muhafaza edilmiş bir şekilde elime ulaştı. Çok memnun kaldım.
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: saat çok güzel tavsiye edilir
İsim: H** K**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Nişanlıma düğün saati için aldım çok beğendi gayet güzel tavsiye ederim
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Çok şık bir saat
İsim: M** A** Y**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Harikaaaaaaaa
İsim: G** B**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Trend Time

Yorum: Ürün orjinal deyil
İsim: y** k**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel geldi teşekkürler
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Nisan 2024

Yorum: Ürün beklediğimden güzel geldi biraz bol ama önemli deil almanızı tavsiye ederim
İsim: Celalhan A.
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Asla göründüğü gibi değil asla
İsim: D** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Temmuz 2024

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Merak Edilenler Neler?

Soru: Not yazabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Hediye not uygulamamız bulunmamaktadır. Bilgilerinize.

Soru: Tam çapı nedir?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kasa Çapı: 41 mm dir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba kullanım klavuzu içinden çıkmadı da saati ayarlayacağım nerden öğrenebilirim?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tepe kısmından kademeli ayarlanmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: qaranti Azerbaycanda kecerlimi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Azerbaycanda Polo teknik servisinde garantisi geçerlidir. Bilgilerinize

Soru: Su geçirmezliği kaç atm?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 5 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: merhabalar efendim doğum günü poşetiniz ya da polo yazan poşetiniz varsa onun içine koyarsanız çok memnun olurum iyi günler
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Poşet uygulamamız bulunmamaktadır. Bilgilerinize.

Soru: merhabalar erkek arkadasima hediye olarak alicam buyuk olmasi durumunda magazadan ücretsiz kucultme islemi yapabiliyor muyuz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yedek parça satışımız mağazalarımızda gerçekleşmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Saat Çalışır bi şekildemi geliyor
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Çalışır vaziyette gönderilmektedir. Bilgilerinize.

Soru: Ürürün su geçirmezliği ne kadar
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 3 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: Saatin rengi tipi birebir aynı mı ve orijinal mı kutusu garantisi var mı
Cevap: Merhabalar resmi bayiyiz sattığımız tüm ürünler orjinaldir. Adınıza e-faturayla gönderilir. görselde ki ürün gönderimi sağlanacaktır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, saat bileğime büyük geldi. Ayarlanabiliyor mu acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Garanti belgesi ile mağazalarımızdan destek alabilrisiniz. Bilgilerinize.

Soru: urunun garantisi belgesi var mi
Cevap: Merhaba,Ürün orjinal üründür ve resmi distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir.Ürün orjinal kutusu,garanti belgesi ve faturası ile birlikte gönderilmektedir.

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati Detaylı Resimler

Uspa1051-01 Erkek Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü