Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Alınmaya Değer Mi-

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Güncel Fiyatı 29685.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Kaç Kişi Memnun?

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Ürün Özellikleri

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Ürününün Satıcısı, Profilo Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost ürününü 29685.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost En Son Yapılan Yorumlar
29685.0 Tl ye satışta olan Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Gayet güzel bir buzdolabı.
İsim: GENÇAY İ.
Tarih: 01 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: haydiAL

Yorum: çok güzel bı buzdolabı
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mayıs 2024
Satıcı: MarkaReyon

Yorum: Derinlik ve genişlik güzel
İsim: E** t**
Tarih: 29 Nisan 2024
Satıcı: MarkaReyon

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: ürün modeli nedir acaba.
Cevap: Merhaba bd2076wean dır.

Soru: a sınıfı varmi peki
Cevap: maalesef bulunmamakta

Soru: merhaba köye gönderim yapılıyor mu
Cevap: merhaba efendim evet yapılıyor.

Soru: kocaeline gonderim yapiyormusunuz.
Cevap: evet efendim

Soru: yıllık tuketim kac kw
Cevap: yıllık 278 KWh

Soru: SELAMİN ALEYKÜM EVİN KAPISI BİRAZ DAR YAPILMIŞ 72CM GELİYOR DOLAP İSE 75cm BU 75cmDE BUZ DOLABİ KAPAGİ DAHİLMİ YANİ KAPAKLARİ ACSAK VEYA SÖKTÜRSEK KAPIDAN GECERMİ
Cevap: merhaba, kapak sökülümü yapılarak geçirilir. Servis tarafından kapak sökülmesi gereklidir.

Soru: Motor garantisi kaç yıl hızlı cevaplarsanız sevinirim
Cevap: 10 yıl efendim.

Soru: Merhaba genişlik 75 mi tam olarak, verilen ölçüler y 186 g 75 d 80 bu ölçüler tam doğru mu?
Cevap: Merhabalar, İç Ünite Ölçüler (Yükseklik x Genişlik x Derinlik) 1860 x 750 x 800 mm

Soru: ürünün modeli kodu nedir?
Cevap: BD2076WEAN efendim.

Soru: Mehaba dolabın dışardan ölçüsü tam olarak ne kadar(genişlik ölçüsü lazım).
Cevap: Merhabalar. Aynı ölçüdür sadece ürünün gireceği alanın 1-2 cm daha geniş olması yeterlidir

Soru: şırnak merkeze gönderim varmı
Cevap: Merhabalar evet gönderim yapıyoruz

Soru: motor garantisi kaç yıl
Cevap: 10 yıl efendim.

Soru: Mardin mazidagi ilcesine gonderiminiz mevcut mu hangi kargo sirketi getiriyo
Cevap: Merhaba Horoz Lojistik ile çalışmaktayız efendim. 😊

Soru: merhaba buzluk bölumu 18 20 diye derece arttıkca mı soguklugu yukselio acaba
Cevap: Evet - olarak yükselince daha soğuk olur.

Soru: merhaba A sınıfı mi acaba
Cevap: Merhaba efendim hayır e enerji sınıfı

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost Ürüne Ait Resimler

Üstten Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı 542 Lt Nofrost En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü