Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Satın Alır Mısınız ?

MaverickYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
278
1
0
Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Şu Anki Fiyatı 209.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Kaç Kişi Memnun?

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Hakkında yaklaşık 1936 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Açıklama Ve Özellikler

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Ürününün Satıcısı, Frudia Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 ürününü 209.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
209.9 Tl ye satışta olan Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1936 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel kokuyor ve yağlı bir his bırakmıyor güzel emilimi var keşke indirimdeydin stok yapmak için fazla alsaydım
İsim: G** Ç**
Tarih: 27 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Watsons

Yorum: İndirimde stok yaptım çok güzel nemlendiriyor tavsiye ederim
İsim: B** K** P**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: çok güzel bir ürün indirimde iken almıştım keşke stok yapsaydim. hızlı ve özenli kargo ayrıca
İsim: e** y**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: Çok memnunum indirimde gördükçe alacağım
İsim: S** T** G**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: bu ürünü uzun zamandır takip ediyordum didemmblog indirim haberinin üzerine tavsiyesine güvenerek aldım yapış yapış his bırakmıyor ve çok güzel bir güneş kremi şimdiden yaza stoklamalık
İsim: EBRU Ç.
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Çok severek kullanıyorum indirmdeyken aldım stok yaptım
İsim: B** B**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Sırf markaya sempati duyduğum için sipariş ettim. Bu kadar güzel nemlendiren hafif bir güneş koruyucu kullanmadım sanırım ben. Ne beyazlık ne yağlı bir his bırakıyor. Kaliteli bir nemlendirici gibi tüm gün cildim nemli kalıyor. Kokusu da çok hafif 10 yıldız bence.
İsim: Ş** a**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Yapısı muhteşem su gibi hemen emiliyor. Ciltte bıraktığı o yumuşaklığa aşık oldumm. Bundan sonra hep alacağım ❤
İsim: B** A**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Bu güneş kremi gerçekten çok güzel. İndirime girdikçe stokluyorum. Tek başına bile nemlendirmesi güzel.
İsim: k** a**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: çok iyi nemlendiriyor, indirime girince kaçırmadan alın
İsim: M** C** A**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: dünyanın en bereketli ürünü diyebilirim kuru ciltliyim asla yağlanma da yapmadı yeterli nemi de sağladı
İsim: K** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel geldi severek kullanıyorum cildime çok iyi geliyor asla silgi tozu gibi dökülmüyor yumuşacık yapıyor
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: ne ağızda acılık ne Gözde yanma yaptı çok severek kullandım hemen emiliyor kurudan karmaya cildime çok iyi geldi çok severek kullandım kesinlikle indirim takip edip alırım
İsim: S** B**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Sanırım stok yapıcam çok memnun kaldım
İsim: A** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2023

Yorum: Uzun zamandır indirime girmesini bekliyordum tanesi 125 e iki tane aldım yapısı çok hafif hemen emiliyor yumuşacık yapıyor beyazlık bırakmıyor kokusu pudramsı bir koku aynı markanın avakado olanını da denedim o daha ağır yapılıydı ve güzel bi beyazlık veriyordu ruh gibi değil 😂 bu daha nemlendirici formunda yaz için daha uygun olacağını düşünüyoruDevamını Oku
İsim: Yaren K.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Ben kremi çok beğendim beyazlık bırakmıyor ıslak bitişli bir ürün kesinlikle kuru ciltler için mükemmel sürünce bile nemli hissediyorsun bir damla bile bütün yüze yetiyor tatlı bir kokusu var tam bir fiyat/performans ürünü 👍🏻
İsim: E** D**
Tarih: 15 Ağustos 2022

Yorum: O kadar güzel ki anında dağılıyor asla beyazlık bırakmıyor ve nemli hissettiriyor tek kelimeyle bayıldım .Benim cildim kuru ve hassas ama çok güzel yediriliyor ve üstüne kokusu da harikaaa.Tek sorun küçük olması .Fiyatına karşın daha büyük olmalı bence ama indirimde sakın kaçırmayın
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: En sevdiğim güneş kremi cildi yormuyor tekrar tekrar alırım
İsim: E** İ** H**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: çooook memnunum, yağlı his bırakmıyor aşırı parlamıyor ve soyulmuyor. ekstra olarak cildim kuru ve biraz nemlendiriyor
İsim: D** K**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Bayıldımmm. Favori güneş kremimm💕
İsim: A** K**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: ilk basta cildimi yağlandırdı sandım ama biraz bekleyince çok güzel nemlendirdi ve efsaaane kokuyor
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Nasıl güzel emildi nasıl güzel parlattı yüzümü anlatamam. Kokusu deseniz ayılıp ayılıp bayıldım. Çok güzel ürün
İsim: K** B**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: güneş kremi arıyordum bu da çok oldu favorilerimdeydi indirime girince hemen iki tane kaptım. yeni geldi hemen sürdüm hemen emiliyor ve yüzü patlatıyor. hafif güzel bir kokusu var. kargo biraz yavaştı. boyutu küçük bir yildizi kargodan ve boyutundan kırdım. GÜNCELLEME: arkadaşlar birkaç saat sonrasindan yazıyorum yüzü yağlandirdi malesef karma burDevamını Oku
İsim: F** G** T**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Yıllardır aradığım güneş kremini bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ciltte kolay emiliyor beyazlık bırakmıyor kokusu güzel. Göz yakmıyor. Dudaktan ağıza acı tat gelmiyor. Daha ne olsun 🫶🏼
İsim: M** A**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Emilimi çok güzel ilk defa aldım memnun kaldım.. kargo da hızlıydı stoklarım muhtemelen indirimde oldukça ben 166 tl ye aldım :)
İsim: Sena Ç.
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Bereketli ürün, kokusu çok hafif ve guzel özellikle. Bu senenin fav güneş kremi budur benim için.
İsim: Z** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bi güneş kremi karma ciltliyin yüzüm sivilceye yatkın asla sivilce yapmadı bende. yüzüm yumuşacık oluyo.
İsim: G** Ş**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: yağlı ciltlerin gönül rahatlığıyla alabileceği bi krem . kokusu müthiş ufacık bir miktar bile yetiyor
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: daha önce önerilen bir üründü bende merak edip aldım yapısı çok güzel hemn emiliyo yüzde beyazlık bırakmayor
İsim: Şeyma N. A.
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: mükemmel bir ürün 💌 yağlıya yakın karma ciltli olmama rağmen aşırı beğendim. eğer cildiniz aşırı yağlıysa üzerine pudra geçebilirsiniz ya da altına nemlendirici uygulamazsınız. ürün aşırı güzel nem veriyor, su gibi ve hiç gözleri yakmıyor. spor yapanlar da tercih edebilir. beyazlık hiç bırakmıyor. eskiden the purest solutions markasının drytouch oDevamını Oku
İsim: samira h.
Tarih: 24 Ağustos 2023

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ürün su bazlı mı
Cevap: Merhaba efendim, Üretici firmadan destek almanızı rica ederiz.

Soru: Ürün göz yakıyor mu ?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünün gözle temastan kaçınmanız gerekmektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: göz çevresine sürülür mü
Cevap: Merhabalar, UV Shield Nemlendirici Güneş Kremi, yüz güneş kremi kategorisinde yer almakta ve günlük kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Ancak, göz çevresi gibi hassas bölgeler için kullanım talimatlarına dikkat etmek önemlidir. Bu ürünün göz çevresine sürülmesi önerilmemekte ve göz ile temasından kaçınılması gerekmektedir. Göz altı bölgesine uygulama yaparken, gözle doğrudan temas etmeyecek şekilde dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, kullanmayı hemen durdurmalı ve gerekirse bir sağlık profesyoneline danışmalısınız. Teşekkür ederiz.

Soru: bu ürün gebelikte kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünü kullanan alıcılarımız bulunmaktadır. Ancak gebelik gibi özel durumlarda ürün kullanımı konusunda doktorunuza danışmanızı önermekteyiz. Teşekkür ederiz.

Soru: kaç yaş icin
Cevap: Ürün için bir yaş belirtilmemiştir.Ama bizim tavsiyemiz belli bir yaş seviyesinden sonra kullanılmasıdır.

Soru: içerik listesini atabilir misiniz
Cevap: Water, Propanediol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Niacinamide, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-2 Stearate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Silica, Glyceryl Stearate, Cetearyl Olivate, Polysorbate 60, Glyceryl Caprylate, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Olivate, Polyhydroxystearic Acid, Methicone, Myristyl Alcohol, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Lauryl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Butylene Glycol, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-4, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Garcinia Mangostana Peel Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Punica Granatum Seed Oil, Portulaca Oleracea Extract, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance

Soru: iyi günler, ürünün içerik listesini yazabilir misiniz?
Cevap: Water, Propanediol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Niacinamide, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-2 Stearate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Silica, Glyceryl Stearate, Cetearyl Olivate, Polysorbate 60, Glyceryl Caprylate, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Olivate, Polyhydroxystearic Acid, Methicone, Myristyl Alcohol, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Lauryl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Butylene Glycol, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-4, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Garcinia Mangostana Peel Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Punica Granatum Seed Oil, Portulaca Oleracea Extract, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance

Soru: herhangi bir yaş sınırı var mı
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün için herhangi bir yaş sınırı belirtilmemiştir. Teşekkür ederiz.

Soru: Su bazlı mı
Cevap: Merhaba ürün su bazlıdır. Teşekkür ederiz

Soru: ürün kaç ml.açıklamada net bilgi bulamadım.
Cevap: Merhaba değerli üyemiz 50 gramdır teşekkür ederiz.

Soru: Ürün sivilce yapıyor
Cevap: Merhaba değerli üyemiz,daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmadık.Teşekkür ederiz.

Soru: kimyasal mi mineral mi
Cevap: Merhabalar, Ürün hem fiziksel ve kimyasal filtrelidir. Teşekkür ederiz.

Soru: kaç ml acaba
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün 50 mldir. Teşekkür ederiz

Soru: karma cilte uygun mu?
Cevap: Merhaba, Tum cilt tipleri kullanabilir efendim. Teşekkürler

Soru: Ürünün tam içerik listesini yazarmisiniz acaba içinde çinko oksit ve titanyum dioksit varmı şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz içeriği sizinle buradan paylaşım sağlayamamaktayız. Görsellerden inceleme sağlayabilir veya daha detaylı bilgi isterseniz üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür diler iyi günler dileriz.

Soru: içerik listesini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim ürün içerik listesi şu şekildedir; Water, Propanediol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Niacinamide, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-2 Stearate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Silica, Glyceryl Stearate, Cetearyl Olivate, Polysorbate 60, Glyceryl Caprylate, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Olivate, Polyhydroxystearic Acid, Methicone, Myristyl Alcohol, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Lauryl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Butylene Glycol, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-4, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Garcinia Mangostana Peel Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Punica Granatum Seed Oil, Portulaca Oleracea Extract, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance İyi alışverişler dilerz.

Soru: Su bazlı mı yoksa yağ bazlı mı
Cevap: Su bazlıdır efendim

Soru: Merhaba ürünün üzerinde güneş esansı yazıyor bunun anlamı nedir güneş kremi değil mi?
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Ürün güneş kremidir. Teşekkür ederiz.

Soru: ürün yağ bazlımı
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün su bazlıdır. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba sivilce tedavisi görüyorum. Kullanmam uygun olur mu?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünün zengin nemlendirme sağlayarak hafif yapısı ile cildi UV ışınlarından korumaya destek olduğunu belirtmekle birlikte, sivilce tedavisi gibi hassas bir cilt durumunuz olduğu için ilgili ürünün kullanımı konusunda net bir öneride bulunmak yerine, dermatoloğunuza danışmanızı öneririm. Cilt bakımı ve güneş koruyucu ürünlerinin cilt tedavisi gören kişilerde farklı etkiler gösterebileceğini unutmayın. Sağlığınız ve güvenliğiniz her zaman önceliğimizdir. Teşekkür ederiz.

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 Ürüne Ait Resimler

Uv Shıeld Nemlendırıcı Güneş Kremı 50 gr Spf50 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü