Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Alınır Mı

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Ürün Alınmaya Değer Mi?
Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Şu Anki Fiyat Aralığı 626.99 Tl'den Satılmaktadır.

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Hakkında yaklaşık 51 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Teknik Detaylar

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Ürününün Satıcısı, Koton Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit ürününü 626.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Kullananlar
626.99 Tl ye satışta olan Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
51 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok beğendim çok kaliteli 1.70 boy 60 kiloya 38 beden aldım kumaşı çok ağır kaliteli duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Boy:168cm
Satıcı: Koton

Yorum: en küçük bedeninaldim bayıldım keşke çok renk olsa
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Ben yorumlara rağmen tesettürlü olduğum için kendi bedenimi aldım hos durdu. kumaşı saten gibi dokumlu çok güzel
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ürünü kızım için aldım çok beğendi
İsim: M** n** Y**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok güzel bir yapısı var çok beğendim biraz büyük bir yapısı var bir beden küçük alınabilir.
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok güzel kumaşı tam yazlık beğendim
İsim: m** f**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok beğendim, tam yazlık harika bir kumaş
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: kumasi tam yazlik bayildim
İsim: E** K**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğendim yumuşacık saten gibi sadece oversize
İsim: E** Ç**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: çok güzel gömlek tril tril bir kumaşa sahip
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:42

Yorum: çox gozel, beyendim
İsim: i** r**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel ama bana biraz büyük oldu
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Anneme aldık bayıldı
İsim: A** Z**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: müthiş tek kelimeyle
İsim: S** Ç**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: bence boyu kısa
İsim: K** O**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Rengi dokusu kalıbı güzel. Tam istediyim gibi oversize. Boyu tesettürlüler için uygun. İncecik tam yazlık fakat fazla ince olduğundan takılarıma takılıb süzülüyor, hassas kumaş. Bir puan ordan kırdım. Saten gibi görünüşü harika. Görenler bayıldı
İsim: A** R**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün çok güzel uzun parlak yumuşak dokulu bir kumaş ama Koton satıcısı hariç diğer satıcılar fiyatı aşırı artırıyor dikkat, ben 552 den 491 e aldım güya indirimim vardı, şimdi koton 419 a düşürmüş, fiyatı takip edin derim.
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Gömlek aşırı güzel tam yaz gömleği ipince ben bayıldım
İsim: A** D**
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Sorunsuz ulaştı yazlık baya ince gömlek rengi harika
Tarih: 27 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Dokusu çok güzel kaliteli
İsim: C** A**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Alt kısmı dar üste göre
İsim: B** B**
Beden: 26 Nisan 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: B** K**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Gayet güzel göründüğü gibi
İsim: Z** B** Y**
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Kumaşı saten gibi kaliteli gayet sadece beden olarak büyük bi beden küçük alabilirsiniz
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: giydiğim en rahat gömlek ifil ifil diğer renklerini de alicam normalde oversizw sevdiğim için 40 giyerim bunda 38 aldım hoş durdu
İsim: H** K**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel, çok beğendim, oversize, kumaşı da güzel
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Güzel gömlek beğendim
İsim: İ** T**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel aşırı kaliteli duruyor
İsim: F** K**
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim ama ip kaçırıyor benim kullanım şeklinden mi bilemem tabi saten gibi bir dokusu var
İsim: E** K**
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: kumaşı yumuşacık çok güzel dökümlü duruyo arkası önünden uzun bu modeli pek sevmiyorum o yüzden yaptırıcam buyda 34 olmasına ragmen uzun biraz ben kısayım aslında neyse çok güzel alınnn 34 olmasına ragmen bol kalıp bol olsun diye çok büyük almanıza gerek yok
İsim: n** t**
Tarih: 23 Haziran 2024

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Siyahı varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün siyah rengi stoklarda bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Lütfen bedenleri güncelleyin bu ürünü almam lazım
Cevap: merhabalar bedenlerimiz stokta da yer aldığı gibidir.iyi günler dileriz

Soru: Uzunlukları nedir acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün 34 beden uzunluğu 73,50 cm'dir ve bedenler arası 00,50 cm fark vardır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: urunun boyu kac cm
Cevap: merhaba hangi beden için ölçüm bildirelim

Soru: kumaşı nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün kumaşı %100 POLYESTER dir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: mankenin boyu nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Manken ölçüleri Jean: 27/32 Üst: 60 Boy: 174 / Bel: S / Göğüs: 84 / Kalça: 90 dır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 36bedenj gelicek mi acaba
Cevap: Merhaba, ürün şu an mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Salam bu paltarin daha böyük razmeri vartmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Online satış sayfamız üzerindeki ürünler günlük olarak yenilenmekte olduğu için stoklarımız hakkında net bir bilgi verememekteyiz. Yeni sezon ürünlerimizde stok yenilenme olasılığı bulunmaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: S bedenin enini öğrenebilir miyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün 34 beden göğüs ölçüsü 56,00 cm'dir ve bedenler arası 2 cm fark vardır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar ben ürünün boyunu sorucaktım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün 34 beden boyu 73,50 cm'dir ve bedenler arası 0,5 cm fark vardır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar, giyilmiş ürünleri mi gönderiyorsunuz ?
Cevap: merhabalar yüksek stoklu fiziksel magazacılık yapıyoruz tabikide böyle bir durum söz konusu olamaz efendim

Soru: merhaba ürünün kumaşı nedir aerobin midir? ona benziyor.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün %100 POLİESTER dir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba mankenin üzerindeki kaç beden acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün 34 bedendir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 170 boy 70 kg için hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerimiz için kişiye özel bilgiler üzerinden yönlendirme yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: mankenin üzerindeki gömlegin bedeni nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Bedeni 36'dır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba! 42 beden kaç bedene kadar uygun olur acaba kalıp nedir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün oversize kalıptır. Ürünlerimiz için kişiye özel bilgiler üzerinden yönlendirme yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 38 bedenin göğüs ölçüsü nedir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün 38 beden göğüs ölçüsü 60 cm'dir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit Detaylı Resimler

Uzun Kollu Gömlek Dokulu Düğmeli Regular Fit En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü