V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Tavsiye Edilen Yer Neresi

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Tavsiye Edilen Yer Neresi?
V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Anlık Fiyatı 2748.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Ürün Bilgisi

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Ürününün Satıcısı, beboncool V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set ürününü 2748.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Kullanıcı Geri Bildirimleri
2748.9 Tl ye satışta olan V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ürün ilk aldığımda pedallari çalışmıştı ama sonradan gt5 oyununda tüm özellikleri çalıştı. Oğlum çok beğendi. Tavsiye ederim.
İsim: M** H** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknocadde

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Merak Edilen Konular

Soru: Ps4 ye bağlanıyormu
Cevap: Bağlanıyor efendim

Soru: bilgisayarla uyumlumudur
Cevap: Uyumludur efendim

Soru: 360 derece dönüyor mu
Cevap: Hayır efendim 180 donuyor

Soru: playstation 5 için uygunmudur takarsak çalışır mı
Cevap: Ps5 de çalışmaz efendim

Soru: İphone 11 ıcın ç Varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: tam olarak bu ürüne uyumlu hangi oyunlar oynama şansımız var sayabilir misiniz size zahmet?
Cevap: Yarış oyunları Euro truck vb oyunlar oynanır Grand turizmi

Soru: merhabalar efendim. bunu leptop a taktıktan sonra oyuna bağlamak için direkt oyun ayarlarından mi duzeltecegiz bağlamak için?
Cevap: Windows pc üzerinden direksiyon eklenme ayarları var gerisi oyun içi

Soru: Android telefona uyumlu mu
Cevap: Yok efendim saygılar

Soru: ps5 uyumlumu
Cevap: Değildir efendim

Soru: android derken telefon ve tablet için uyumlumudur
Cevap: otg ile uyumludur efendim

Soru: gta5e uyumlumu

Soru: xbox ile uyumlu dimi?

Soru: televizyona baglanırmı
Cevap: Yok efendim

Soru: ps5 e uyumlumu

Soru: Ps 3 ile uyumlumudur?

Soru: pes 3 e olurmu
Cevap: Ps3 ise olur

Soru: Ps3 slime uyumlumu
Cevap: Uyar efendim

Soru: merhaba birşey sorucam benim direksiyonun var sadece fren gaz için alacağım ama girişler ayrımı birlesikmi
Cevap: Ayrı efendim direksiyon kısmı ayrı gaz kısmı ayrı efendim

Soru: Direksiyon setinde (fren,gaz ve direksiyon) hepsi geliyo dimi
Cevap: Evet efendim

Soru: redmi 9c telefon uyumlumu

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set Detay Resimler

V7 Pc-steam-ps4-ps3-switch Uyumlu 180 Derece Dönerli Direksiyon Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü