Vanilya Yağı 20 ml Satın Alır Mısınız ?

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Vanilya Yağı 20 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Vanilya Yağı 20 ml Şu Anki Satış Fiyatı 189.9 Tl'den Satılmaktadır.

Vanilya Yağı 20 ml Kaç Kişi Memnun?

Vanilya Yağı 20 ml Hakkında yaklaşık 2358 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Vanilya Yağı 20 ml Ürün Özellikleri

Vanilya Yağı 20 ml Ürününün Satıcısı, Arifoğlu Vanilya Yağı 20 ml ürününü 189.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vanilya Yağı 20 ml Yorum Ve Değerlendirmeler
189.9 Tl ye satışta olan Vanilya Yağı 20 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2358 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Muhteşem kokuyor. Bileklerime , boynuma ve azıcık saç uçlarıma sürüyorum. Bebek gibi korkuyorum bitince tekrar alacağım kesin alın kizlar
İsim: d** h**
Tarih: 22 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arifoğlu

Yorum: 18 lirayken aldim. kahveye cok yakisiyor. Kargo da hizli ve saglamdi tesekkur ederim
İsim: M** K**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: teşekkür ederim hediyeniz içinde
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: otantik iksir

Yorum: Muhteşem, en yoğun alışveriş döneminde bile bu kadar hızlı sürede ve güvenilir bir şekilde kargo ile gelmesi harikaydı. Kokular çok güzel, yağların dökülmeden gelmesi çok çok güzel. Hem buhurdanlik ile kullanım hem de cilde kullanım açısından çok güzel. Arifoğlu kalitesi şaşırtmadı yine Muhteşemsiniz Vanilyanın kokusuna bayılacaksınız
İsim: M** F**
Tarih: 30 Kasım 2022
Satıcı: ARİFOĞLU

Yorum: sacıma vücuduma sürüyorum mis gibi kokuyorum yazın daha çok gelir kokusu
İsim: D** N** B**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: bileklerime duştan sonra sürüyorum tüm gün mis gibiyim
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: böyle bir koku yok gercekten mukemmel otesi cokta guvenilir bir site iciniz rahat bir sekilde alabilirsinix
Tarih: 11 Şubat 2023
Satıcı: Tunalı Baharat

Yorum: Saç ürünlerime bir iki damla damlatıyorum buram buram vanilyalı kurabiye kokuyorum harika
İsim: D** K**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Bayıldım. Saç uçlarına sürmek için aldım. Misss gibi kokusu.
İsim: M** Ç**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: Ürün sağlam geldi özenli paketlenmişti mis gibi kokuyor ben hava nemlendiricisinde kullanıyorum
İsim: E** Y**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: Kokusu çok güzel. Saçlarıma ve boynuma kullanıyorum. Çok memnunum. Bittikçe alıcam
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: kokusu cok güzel, buhurdanlik icin aldim, hertarafa yayildi. damlalikli olmasi cok kullanışlı.
İsim: A** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Şubat 2023
Satıcı: Nil Baharat

Yorum: Dünyanın en güzel aroması vanilya 😍 duştan sonra el bileklerime bir damla dökerek kendimi bir bokmuşum gibi yükseltmek için aldım, işe yarıyor
İsim: S** S**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: ayyyy çokselll kokuoooo yumus yumuş edio cildii paranizi parfüme deill buna yatırın o kadar güzell
İsim: m** a**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Paketlemesi çok güzel geldi kokusu harika
İsim: E** G**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Önceden de alıp bitirmiştim kaç serumunu çok güzel vanilya yağının da kokusu çok güzel bayıldım kargo da hızlıydı, teşekkürler.
İsim: Ö** A**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Buhardanlık için aldım. Harika harika.
İsim: İ** U** A**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: çok güzel paketlenmisti severek kullanıyorum teşekkürler
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: çok tatlı bir koku kızım kurabiye kokuyorsun anne diyor😆
İsim: l** s**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: Harika kokuyor yiyesim geliyor tavsiye ederim 😃
İsim: Y** M** A**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: Bayılıyorum vanilya kokusuna çok güzel bi koku tavsiye ederim
İsim: E** E**
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: Harica kokuyor bileklerime sürüyorum müthis
İsim: M** B**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Kokusu kalıcı ve harika. Tavsiye ederim. Ürünlerim sağlam ve zamanında teslim edildi. Teşekkür ederim
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: Ev için aldım buhurdanlıkta koku olsun diye çok güzel kokuyor biraz fazla yakınca ağır koksa da yeterli seviyede ev gayet güzel kokuyor
İsim: G** T**
Tarih: 17 Mart 2023
Satıcı: Tunalı Baharat

Yorum: bayıldım kokusuna çok teşekkür ederim 🤗
İsim: Ö** K**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Bazen parfüm olarak bazen de güzel kokmasını istediğim yere damlatıyorum. Harika bir yağ, paketleme çok iyi geldi.
İsim: d** t**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Arifoglu kalitesine güvenerek aldım. Buhar makinesinde kullanacağım, hızlı ve sağlam teslimat yapıldı.
İsim: B** D**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Arifoglu çok güzel marka👏🏻👏🏻👏🏻 uzun zamandan kullanıyorum 🤩 Vanilya yağı ilk defa aldım kokusu çok hoşuma gitti tavsiye ederim 🌹🌹🌹
İsim: A** A**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel kokusu
İsim: S** G**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel kokuyor arada muma koyuyorum. Tavsiye ederim
İsim: R** B** U**
Tarih: 11 Ocak 2023

Vanilya Yağı 20 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Jojoba yağı ile karıştırıp saça kullanılabilir mi? Koku için?
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz.

Soru: Buhardanlıkta kullanılabiliyor mu?
Cevap: merhaba kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba saç uçları ve ortalarına kurutma öncesi uygulanabilir mi
Cevap: Merhaba, bitkisel yağların haftada iki defa duştan önce uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba diğer yağlarınızı kullanıyorum memnunum. helal üretim mi? her hangi katkı maddesi var mı?
Cevap: Merhabalar, katkı maddesi yoktur. Helal üretimdir.

Soru: merhaba bileklerime sürmek icin almak istiyorum kokusu kalicimi kac saat kalir
Cevap: Merhaba, uçucu yağ olduğu için kalıcı olmayacaktır.

Soru: merhabalar, difüzör de kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz.

Soru: iyi günler vanilya yağını direkt olarak vücuda sürebilir miyiz ve hangi yağlarla kullanılmalı
Cevap: Merhaba, uygun oranda seyreltme işlemi yapılarak günlük cilt ve saç bakımı için hazır hale getirilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Vücuda sürülür mü
Cevap: Merhaba, vücuda doğrudan sürülebilir. Tamamen doğal bitkisel bir yağdır.

Soru: Nerelerde kullanabiliriz bunu biz
Cevap: Merhaba, Vanilya yağı, antioksidan özellikleri ile bilinir ve bu, cilt sağlığı üzerinde olumlu etkiler yaratır. Aynı zamanda vücuda parfüm amaçlı sürülebilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba yillardir sizden bu yağı alırım. Son sparisim bugun elime ulasti ama eski kokusu yok asla. Neden boyle.
Cevap: Merhaba, dönemsel olarak bitki hammaddesine bağlı olarak renk, tat, koku farklılıkları olabilmektedir.

Soru: Salam Azərbaycandan yaziram. Zəhmət olmasa cavab verərdiz.Bu məhsul yağ qorxuludu yoxsa tünd qoxusu var ??
Cevap: Merhaba, doğal ve bitkisel vanilya yağıdır. Kozmetik amaçlı üretilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, bulunduğunuz şehirde Trendyol Express varsa sistem Trendyol Express atayacaktır eğer yoksa kargonuz Ptt Kargo'ya yönlendirilecektir. Tüm bu seçeneklerin dışında gönderilmesini istediğiniz kargo firması varsa aldıktan sonra mesaj atarsanız uygunluğa göre dilediğiniz firmayla da gönderebiliriz.

Soru: merhaba vücuda losyon olarak sürülür mü ve yağ hissiyatı bırakır mı acaba
Cevap: Merhaba, sürülür fakat yağ bazlı üründür.

Soru: merhaba selülit için hangi yağ iyidir?
Cevap: Merhaba, tatlı badem yağı, portakal yağı, okaliptus yağı, kekik yağı kullanabilirsiniz.

Soru: Arifoğlunun iki tane vanilya varmış . Bu fruit oil mi yoksa bitkisel uçucu yağ mı yani oleum yazan?
Cevap: Merhaba, vanilya bitkisel uçucu yağdır.

Soru: İyi günler kıvırcık saçlıyım duştan sonra saçlarım güzel kokmasi için boy ve uçlarına surmemde sorun var mı
Cevap: Merhaba, Bir kaç damla uygulama yapabilirsiniz Sağlıklı günler

Soru: saç için uygun mu duştan sonra koku icin kullanacağım
Cevap: Merhaba, birkaç damla yağı saçlarınıza masaj şeklinde uygulayınız. 25-30 dk kadar bekledikten sonra duşunuzu alarak durulama yapabilirsiniz. Bu şekilde haftada iki defa kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Nerelerde nasıl kullanılır ?
Cevap: Merhaba, Vanilya yağı, antioksidan özellikleri ile bilinir ve bu, cilt sağlığı üzerinde olumlu etkiler yaratır. Aynı zamanda vücuda parfüm amaçlı sürülebilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürünü çamaşır makinesinde beyaz sirke ile beraber hoş kokması amaçlı kullanabilir miyim?(yumuşatıcı bölümünde)
Cevap: Merhaba, kullanılabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: gıda içine konulabilir mi
Cevap: Merhaba, vanilya yağı kozmetik amaçlı cilt ve saç bakımı için üretilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Vanilya Yağı 20 ml Görseller

Vanilya Yağı 20 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü