Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Bu Ürünü Almalı Mı

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima En Düşük Fiyat Nerede?
Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Şu Andaki Değeri 22999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Detaylı Bilgi

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Ürününün Satıcısı, VESTEL Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima ürününü 22999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Ürünü Kullananların Görüşleri
22999.0 Tl ye satışta olan Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: Güzel soğutuyor
İsim: **** ****
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürünü teslim alalı iki hafta oldu ne bir yetkili nede bir yetkili servise ulaşa biliyoruz aldigima alacağıma pisman oldum kullanmadığım ürünün neyini degerlendireyim iade etmek istiyorum
İsim: Y** K**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Satıcı: Efegaz - Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: satıcı hemen kargoladı soğutması çok iyi
İsim: Suat Ç.
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün küçük olmasına rağmen soğutması, kurulumu ya da kullanımı hakkında hiçbir sorun yaşamadım. Fakat satıcı ürünü hemen kargoya verse de horoz lojistik ile yolladığı için ürün elime 3 hafta sonra elime ulaştı o da güç bela . Alacak olan bence buna çok dikkat etsin . Kendim gibi başkalarının da mağdur olmasını istemem .
İsim: P** Ş**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Hangi kargo horoz istemiyorum geç gelir diyor yorumlar puan 2 birde wife var mı
Cevap: BORUSAN LOJİSTİK WİFİ ÖZELLİĞİ VARDIR EFENDİM

Soru: Adalara servis montaj var mı
Cevap: Merhaba, ada ismini öğrenebilir miyim? Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 20 metrekare alan için yeterli mi
Cevap: 20 m2 alan için tavsiyemiz 12.000 btu klimadır

Soru: Merhabalar ürün nereden gönderiliyor
Cevap: antalya merkezden

Soru: kaçlık bu klima wifi telefon kontrol varmı
Cevap: Merhabalar ; ürün 9000 btu olup wıfı bağlantısı yapılarak kontrolü sağlanabilmektedir ,iyi günler dileriz.

Soru: Kurulum ve montaj yakındaki bir yetkili servisle ücretsiz olarak yapılıyor mu?
Cevap: yetkili servis ücretsiz yapıyor.

Soru: Merhaba ben Kahramanmaraş dayım hangi servis kurulum yapacak tlf alabilirmiyim
Cevap: Değerli müşterimiz,trendyol malesef numara paylaşmamaktadır vestel müşteri hizmetliernden destek alabilirsiniz.

Soru: kurulum yapılıyor mu?
Cevap: Ücretsiz kurulum yapılmaktadır.

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima Detaylı Resimler

Vega Inverter Plus G 092 9000 Btu Wifi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü