Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Bu Ürünü Almalı Mı

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Satın Alır Mısınız?
Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Güncel Fiyatı 32499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Teknik Detaylar

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, VESTEL Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 32499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Ürünü Kullananların Görüşleri
32499.0 Tl ye satışta olan Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: cok memnunum teşekkürler
İsim: Y** K**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: çok memnun kaldık tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ağustos 2022
Satıcı: Simport

Yorum: Çok memnunuz.
İsim: B** S**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Çok güzel kullanışlı
İsim: E** Ş**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: ŞÜKRAN Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Gayet güzel kurulum da çok güzel
İsim: ceren k.
Tarih: 29 Ocak 2024
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza

Yorum: Evde beni en mutlu eden şey diyebilirim telefondan istediğim sekilde klimayı yönlendirmek harikaaa
Tarih: 09 Ağustos 2023
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün güzel ama servis hizmeti inanılmaz kötü. Yer ümraniye
İsim: E** D**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün elimize çok kısa bir zamanda ulaştı. Gayette güzel bir ürün. Tek sorunu kumanda dan tuşları hemen algılayamıyor. Bazen örnek veriyorum, 25 dereceden 24 e düşeceğinize yada 26 ya çıkacağınız zaman kendi derecedesinde sabit kalıp tekrar basmanızı gerektiriyor.
Tarih: 14 Temmuz 2023
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Güzel ürün teşekkürler sorunsuz geldi kurulumdada sorun çıkmadı 35metrekare salonu güzel serinletiyor
İsim: E** ç**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: ürün kaliteli ve güzel hızlı kargo ve montaj yapıldı Vestel servisi ve satıcı firma çok ilgili
İsim: Hüseyin b.
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: ürün gayet şık ve beklentimi karşılıyor, bir yıldız kırmamım sebebi içinden iç üniteden dış üniteye giden hortumu yoktu ama servis tedarik edip tekrar geldi 3 gün zaman kaybı yaşadık.
İsim: S** B**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Ürün güzel soğutuyor satıcı ve serviste bir problem yaşamadım güzel ürün
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Ürün güzel sorunsuz geldı ama kargo çok kotu horoz lojistik neredeyse 1 ayda zor getırdı
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: arkadaşlar ürünü uygun bir fiyata aldım ama bilin bakalım ne oldu horoz lojistik parçanın 1 tanesini kaybetti . 2 parça ayrı tırlara yüklenmiş biri geldi diğeri kayboldu kesinlikle almayın paranızla rezil olursunuz.
İsim: G** A** D**
Tarih: 09 Ağustos 2023
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Klimadan memnunum ama özellikle belirtiyorum yetkili servisi sıfır Sinop’un bunun satıcı ile alakası yok o yüzden 2 veriyorum sebebi ise bildiğiniz klimamı cama taktı fotoğraf olarak paylaşıyorum Vestel Genel Merkezi arıcammmm
İsim: Emre D.
Tarih: 20 Haziran 2024

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Merak Edilenler Neler?

Soru: 40metrekareye kaç BTU alinmalidir
Cevap: 24 BTU almanızı öneririz.

Soru: Ürün ölçüleri nedir
Cevap: merhabalar Değerli Müşterimiz İç Ünite Ürün Boyutları (mm) (YxGxD):323x1053x231 Dış Ünite Ürün Boyutları (mm) (YxGxD):642x909x364 İç Ünite Ağırlık (kg) (Net/Brüt):11,8/14 İç Ünite Ses Gücü (dbA):55 dB Dış Ünite Ağırlık (kg) (Net/Brüt):40,1 / 43,7 Dış Ünite Ses Gücü (dbA):65 dB

Soru: bu ürün ile nova arasındaki fark nedir ?
Cevap: Merhabalar nova serisinde gün ışığı teknolojisi bulunmaktadır.

Soru: Kaç yıl garantisi var
Cevap: Değerli Müşterimiz, İlgili ürün 3 yıl Vestel garanti kapsamındadır. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 135 m kare 3+1 24 000 btu uygun mu bilgi verirmisin
Cevap: Merhabalar , 135 m2 24 btu klima da uyum sağlamaz efendim.Klimayı kurmayı düşündüğünüz alanın m2 söylerseniz yardımcı olabiliriz.Klimalar oda oda şeklinde kullanıma uygundur.Tek bir klima tüm eve yeterli gelmez

Soru: Merhabalar ürün sıfır ve kutusunda mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz kapalı kutu ve sıfırdır. Teşhir ürün veya 2.el ürün satışımız bulunmamaktadır. Endişe duymayınız. Saygılarımızla.

Soru: aynı üründen daha önce almıştım, iç panelin gri gövdesi kırıldı yedek parçası da var mıdır sizde
Cevap: Merhaba, Vestel müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sağlıklı günler.

Soru: Adanadan sipariş vermeyi düşünüyorum montaj işlemini kargo geldikten sonra mı yapıyorsunuz yoksa servis mi getirip kuruyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün kurulumu için ürün size geldiğinde kutu üzerindeki numaradan bize ulaşabilir veya buradan mesaj atabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: merhaba nem alm fonksiyonu var mı?
Cevap: Merhabalar evet var

Soru: Uzaktan evde değilken wifi bağlantısıyla kontrol yapabiliyor muyuz?
Cevap: Tabi ki efendim.

Soru: Tek motora iki klima kullanıyor mu
Cevap: Hayır kullanmıyor

Soru: ürünü eve gitmeden wifi üzerinden telefon ile bağlanıp çalıştırabiliyor muyuz sogutma yada ısıtma yapmak için
Cevap: Merhabalar efendim wifi bağlantısı sağlayarak ürün kontrolü sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Elektrik tüketimi kaç kwh acaba.?
Cevap: Merhaba , değerli müşterimiz Vestel müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz .Sağlıklı günler dileriz

Soru: mrb 30 metre kare yetetli olumu bu klima
Cevap: Değerli müşterimiz, Teknik bilgi talepleri için marka müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek ,daha kesin bilgi almanızı öneririz. Teknik konularda sizleri yanlış yönlendirmek istemeyiz. Saygılarımızla

Soru: istanbul anadolu yakası maltepe . şuan satın alsam gün içinde gelirlermi montaja
Cevap: Gelmezler 5 gün gönderim süresi var

Soru: kış ayarı var mı
Cevap: Ürünümüz soğuk sıcak tır

Soru: elinizde ürün var mı
Cevap: elimizde ürün vardır

Soru: Merhaba efendim uygulamada bu klimayı hangisi olarak işaretleyeceğiz bir türlü yapamadım
Cevap: Merhabalar, “Vega plus 182”olarak aramanız yeterlidir.

Soru: Montaj war mi?
Cevap: Vardır ücretsiz

Soru: Merhba,kaç metre kareye kadar soğutuyor.
Cevap: Değerli Müşterimiz Ürün ilanın bulunduğu sayfada, açıklama kısmında yeralan, bölge ve metrekare bazlı tavsiye tablosundan tercihinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Vestel Müşteri hizmetlerinden ücretsiz keşif talebi yaparak ta karar verebilirsiniz. Saygılarımızla

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima Detay Resimler

Vega Plus G Gri 182 A++ 18000 BTU WIFI Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü