VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Satın Alır Mısınız

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Alınır Mı?
VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Şu Andaki Değeri 29130.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Hakkında yaklaşık 47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Detaylı Açıklama

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Ürününün Satıcısı, VESTEL VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima ürününü 29130.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Kullanıcı Yorumları
29130.0 Tl ye satışta olan VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Keşke daha önce alsaymışım dediğim, güzel soğutuyor bizim için çok çok yeterli.
İsim: S** Y**
Tarih: 31 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Gayet güzel ürün
İsim: E** K**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Mükemmmellll!
İsim: L** C**
Tarih: 06 Ağustos 2021
Satıcı: Simport

Yorum: Çok iyi çok güzel sessiz çalışıyor rengi harika kaliteli gerçekten evim 80m2 bence yetiyor
İsim: Sara A.
Tarih: 01 Aralık 2022
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: görsel ve performans olarak gayet güzel. çok sessiz çalışıyor. kargo çok hızlı ve sağlam geldi. kurulumda önceden hazirlattigim sistemin dönüşümü için 450 TL ücret istenmesi canımı sıktı sadece. çünkü herşeyi hazır bir alana kurulum yapıldı. kendilerinden tek bir malzeme dahi kullanmadilar. buna rağmen ücret alınması hiç doğru değil bence
İsim: h** s**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Çok kaliteli 25 m2 anında buz gibi yapıyor
İsim: O** A**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Rengi cok guzel, problemsiz teslim aldim. Montaji yapildi ancak daha kullanadik
İsim: O** T**
Tarih: 07 Ekim 2022
Satıcı: Efegaz - Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün sorunsuz ve sağlam elime ulaştı servisle iletişime geçtik montaj randevusu aldık çalışma performansı no kurulumdan sonr değerlendireceğim
İsim: H** İ** S**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün çok kullanışlı çok memnunuz aldığımıza pişman olmadık
İsim: N** A**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Çok memnunuz
İsim: B** B**
Tarih: 04 Aralık 2023
Satıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Her zamanki gibi kargo iyi değildi. Dış ünite kolisi ıslanmış ve duvar montaj demiri düşmüş, neyseki fark etmişler debyanında ayrıca verdiler :) + 63m2 evin salonunda kullanıyorum gayet hızlı soğutuyor. Isıtması da denediğimde yeterliydi ama yaz ayında aldığım için çok ta beklemedim. - Kumandası iyi algılamıyor, sanki daha iyi olabilirdi - SadeceDevamını Oku
İsim: M** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: Ürün çok güzel kargo çok hızlı kurulum çok hızlı ve ıyı tavsıye ederım
İsim: R** Ö**
Tarih: 26 Haziran 2022
Satıcı: Çapkinoglu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Gayet güzel sessiz çalışıyor terettüd etmeyin
İsim: Ö** T**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: mükemmel bir ürün. büyük odaya taktırdım ilk denememde sonuna kadar açtım ortalama 20 dk içinde üşümeye başladım. ilk soğutup sonrasında en düşük ayarda kullanimda bile harika performans sergiliyor. yüksek ayarda rahatsız etmeyecek kadar ses çıkıyor ama düşük ayarda hiç ses yok diyebilirim. sadece kargo sıkıntı çok geç getirdiler ürünü satıcı ertesDevamını Oku
İsim: K** Ç**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Klima elime sorunsuz kusursuz ulaştı paketleme çok özenliydi satıcıya teşekkür ediyorum çok memnun kaldım
İsim: C** D**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Ürün güzel fakat çok geç geldi
İsim: N** D**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Klima güzeldir eminim ki fakat kullanamadıktan sonra bu sıcaklarda bi anlamı yok SERVİSSSS BEKLİYORUM !
İsim: Hülya A.
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: sorunsuz teslim aldık ama kargoda sıkıntı yaşadık biraz ama firmayla alakası yoktu ligistik firmadan kaynaklı biraz geç elimize ulaştı ama performans çok iyi iyiki almışız herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel bunu biliyoruz ama 6 gün sonra kurulduktan sonra ne anlamı varki ?? Bu kadar uzun süre sonra kurulum yapılması bilemiyorum
İsim: G** B**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Satıcı: Orhan Mob-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün güzel, ancak servis konusunda kesinlikle kendilerini güncellemeler :)
İsim: Y** E**
Tarih: 17 Ağustos 2021

Yorum: Kargo tesliminden,firmanın müşteri ile ilgilenmesinden tutun on numara 5 yıldız👍
İsim: S** A**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü akşam üzeri sipariş ettim ertesi günü 3 te hem ürünü getirdiler hemde montajını yaptılar wifi özelliği sayesinde eve gelmeden açıp evinizi soğutabiliyorsunuz wifi için kullanacağınız uygulama EVİN AKLI.ön kapak kısmında iki tane belirgin çizik var montaj sırasında boruları bantlarken çizilmiş olabilir siz altına bi örtü serin kendi web sitesiDevamını Oku
İsim: O** K**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: busekilde geldi
İsim: Murat k.
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: klima montajcısı hemen gelmiyor 1 ay bekliyorum kimse kurmuyor kutuda yatıyor..
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Ürün cok hızlı geldı fakat vestel servisine ulasım saglayamuyoruz kurulum için tarih veremediklerini belirttiler ve sırf bu yüzden klimayı iade edicez
İsim: i** A**
Tarih: 09 Ağustos 2022

Yorum: Sırf kumandasından dolayı 1 yıldız. Klimanın verimliliğinin çalışmasının hiçbir anlamı yok. Afrika kabile dansları yapıyorum kumandanın çalışması için Klimayı çok zor görüyor kumanda.
İsim: Gökhan K.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: 1günde teslim edildi ve kuruldu. Her şey çok güzel fakat kumandası problemli sanırım uzaktan koltuktan çalışmıyor yakına gitmek gerekli.
İsim: Y** Ş**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Ürün iki gün önce takıldı çalışması ve soğutmasından çok memnunum şimdilik. Ayrıca wifi özelliği çok iyi oldu telefon kontrolü bayağı güzel olmuş. Ama ürün geldiğinde kutusu açıktı ve klima montajı için gerekli bazı parçalar içerisinden çıkarılmıştı. Motorun bağlanacağı ayaklar takozlar vs hepsi çıkarılmıştı. Servisten bunları ayrıca satın alıp monDevamını Oku
Tarih: 24 Temmuz 2024
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürünü satın alırken yaşadığım yere kargo yapılmadığı bilgisi verilmedi. Yaşadığım yere çok uzak bir noktaya bırakılıp haber verilmedi 1 hafta sonra kendi imkanlarımla depodan buldum. Asla önermiyorum paramla rezil oldum yaşadığım yere kargo için ekstra 700TL para ödedim. Ayrıca satıcının çalıştığı kargo firması aşırı özensiz bir şekilde taşımış hasDevamını Oku
İsim: Sercan T.
Tarih: 30 Temmuz 2024
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: MERHABA BENDE ALACAĞIM HEM SICAK HEM SOĞUK OLARAK GÖREV YAPARMI
Cevap: Merhabalar , ürün hem sıcak hem soğuk olarak görev yapmaktadır. Sıcak çalılştırmada BTU değeri 1000BTU daha fazla güç üretmektedir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba şubeniz varmı sadece Online satışmı yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba diyarbakır ilindne hizmet vermekte olup şubelerimiz mevcuttur sağlıklı günler dileriz

Soru: Wi-Fi bağlantısı var mı eşleştirip eve gelmeden önce çalıştırabiliyor muyuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili üründe wifi özelliği mevcuttur. Uygulama sayesinde eve gelmeden çalıştırabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: Ürün mevcut mu hala
Cevap: Evet mevcut tur

Soru: Klima Kompresörün, motororjn üreticisi markası nedir vestele mi ait yoksa htachi mi ?
Cevap: Bizler saticiyiz efendim üretici değiliz. Parçalarınin kime sittir markası nedir bildmehiz . Bildiğimiz Vestel Manisa'da üretilmektedir . Daha detaylı bilgi almak isterseniz . Servislerimiz den alabilirsiniz

Soru: Merhaba, elektrik aksamı ve karot gerekiyorsa bunlar alıcıya ait oluyor, peki karot gerektiğinde ücreti mukabilinde servise yaptırabilir miyim
Cevap: Merhabalar gerekli bilgiyi Vestel müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz bulunduğunuz yerdeki Vestel servisine sormalısınız farklılıklar gösterebiliyor efendim

Soru: ürünün kurulumunu kim yapacak?
Cevap: Merhabalar; ürünü teslim aldıktan sonra bizlere ücretsiz montaj kaydınızı açtırmanız gerekmektedir. (Tüm taleplerinizi bizlere yazarak iletebilirsiniz.) Ürün hakkında detaylı bilgi için Vestel'in sitesini incelemenizi veya Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: sessiz mod varmı
Cevap: Merhabalar, Konuyla ilgili vestel müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayınız iyi günler dileriz.

Soru: beyaz rengi varmı
Cevap: Maalesef yoktur

Soru: 2 adet kumandasımı var acaba
Cevap: maaelsef yoktur.

Soru: borular bakır mı?
Cevap: Merhaba, Ürüne ait deyalı bilgileri Vestel Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak alabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Soru: Merhaba tasarruflumu
Cevap: Evet efendim.

Soru: merhaba vestelin kurumsal firması misiniz
Cevap: Evet yetkili online bayiyiz

Soru: rengi tam olarak ne acaba
Cevap: Rengi gridir

Soru: Merhaba hangi kargo firması tarafından teslim ediliyor.
Cevap: Horoz lojistik ile gönderim yapılır

Soru: kurulum yaptırmayabiliyormuyuz?
Cevap: Merhabalar; ürünü teslim aldıktan sonra bizlere ücretsiz montaj kaydınızı açtırmanız gerekmektedir. (Tüm taleplerinizi bizlere yazarak iletebilirsiniz.) Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba dışarıdayken uygulama üzerinden çalıştırabiliyor muyuz ?
Cevap: Evet doğru dur

Soru: Merhaba klimada sağa sola yönlendirmesi var mı fotoğraflarda yok gibi geldide
Cevap: vega plus vardır

Soru: Urun kumandasi cok kotu ve cirkin biraz inovasyon lutfen
Cevap: Merhaba ürünler sıfır kapalı kutu olarak gelmekte olup aksesuar için görüşlerinizi Vestel ile görüşebilirsiniz sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba klimada aşağı yukarı ve sağa sola yönlendirme ayarı var mı
Cevap: evet vardır.

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima Görseller

VEGA PLUS INVERTER G 122 A++ WIFI 12000 BTU Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü