Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti En Ucuzu Nerede Bulunur

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Fiyatına Göre Alınır Mı?
Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Şu Anki Fiyatı 240.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Teknik Açıklamalar

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Ürününün Satıcısı, Kt Grup Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti ürününü 240.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Kullanıcı Yorumları Nasıl?
240.0 Tl ye satışta olan Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: güzel oldu teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kt Grup

Yorum: çok beğendim çok güzel oldu teşekkürler tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: mükemmel ötesi bir sey
İsim: T** G** Ş**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Fiyat performans olarak gayet güzel bir ürün, ürünün uygulaması yapıştırması biraz zor ve uğraştırıcı, el alışkanlığım olmadığı için uygulamada biraz zorluk yaşadım fakat bu ürünün sorunu değil bence. Paps cover gidi markaların bu seti 1300-1400 tl ye sattığını düşünürsek eğer bu ürün fiyat performans ürünü. Bir set daha yedek sipariş vermeyi düşünDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel bir ürün , yapıştırması birazcık zor , yapıştırırken yandaki beyaz konsolun kapaklarını sökmeniz daha iyi olabilir, bazı yerlerin açık kalıyor tam yerine oturmuyor ama benim için sorun olmadı, tavsiye ediyorum bence stikerler arasında ki en güzeli kolların yuvarlar yerlerinde biraz kabarcık kalıyor
İsim: B** A**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: mükemmel ürün acemi olduğumuz için çok uğraştık ama değdi teşekkürler kt grup
İsim: H** e** E**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Yapıştırmakta zorluk yaşasamda . Çok güzel oldu 😊
İsim: Z** A**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok başarılı malzeme kalitesi yumuşak dolayısıyla ufak hatalarınızı tolere edecektir uygulamaya elverişli. Baskı kalitesi de bir o kadar güzel. Lakin yön olarak görseldekine göre zıt bir şekilde gelmiş mevcut görsele flip atmaları yeterli olacaktır, firma ile iletişime geçip kendileri yapıyorsa baskıyı bir de diğer türlüsünü siparişDevamını Oku
İsim: Muhammed C. Ş.
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Ölçümleri doğru seçmeme rağmen bi tarafı uzun kısa açıkta kaldı
İsim: h** ö**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Disk versiyonu tam oturmuyor ama bir şekilde hallettim mutlaka sulu yöntem ile yapıştırılmalı aksi halde sök çıkar ürüne zarar gelebilir genel olarak fiyatına göre ortalama.
İsim: R** L** S**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Kalite güzel fakat kol için gelen stickerlar eksik tasarlanmış yan kısımlar için sticker çıkmadı
İsim: Burak K.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Malzeme kalitesi iyi ama ürün ölcüler kesinlikle birrini tutmuyor kollara yaptım sadece söküldüğünde yapışkan izi bıraktı
İsim: Hamza M.
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Kollardaki stickerler eksikti (avuca oturan yerin yan kısımları çıkmadı) ayrıca lazer kesim bazı yerleri kesememiş elimle kesmek zorunda kaldım. Ama yapışması falan iyi gayet normal
İsim: Murat ş.
Tarih: 05 Eylül 2024

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Xbox series s için herhangi bir kaplamanız var mı
Cevap: maalesef efendim.

Soru: Slim dijital için de var mı aynısı?
Cevap: https://www.trendyol.com/kt-grup/venom-playstation-5-slim-dijital-versiyon-sticker-kaplama-seti-p-798702601?boutiqueId=61&merchantId=123248&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: 2 Stickerda geliyor mu ?
Cevap: evet efendim.

Soru: dijital versiyon
Cevap: cd li versiyon bu efendim.

Soru: Kardeşim bunun standart cdli versiyon olanı varmı ?
Cevap: sisteme yüklenmedi. Ancak çok fazla talep görmeye başladı herkes standart kasa olanını soruyor haftrasonu eklemiş olacağız

Soru: Ps5 diskli versiyon var için var mı
Cevap: standart kasa için mi soruyorsunuz ?

Soru: Dijital versiyon mevcut mu?
Cevap: https://www.trendyol.com/kt-grup/venom-playstation-5-slim-dijital-versiyon-sticker-kaplama-seti-p-798702601?boutiqueId=61&merchantId=123248&filterOverPriceListings=false&sav=true eğer slim dijital soruyorsanız linkten ulasabilirsiniz.

Soru: fenerbahce 5 yıldızlı varmı ?

Soru: bu ürün PS 5 slim kasa CD sürüm için demi

Soru: cdsiz slim kasa icin olurmu
Cevap: https://www.trendyol.com/kt-grup/venom-playstation-5-slim-dijital-versiyon-sticker-kaplama-seti-p-798702601?boutiqueId=61&merchantId=123248&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: bu ürün PlayStation 5 cd versiyona uygun mu
Cevap: slim cd versiyona uygun

Soru: merhaba ürün sticker gibi birşeymi ve istediğimiz zaman çıkartabilirmiyiz
Cevap: sticker efendim. istediğiniz zaman zarar vermeden çıkarabilirsiniz.

Soru: Özel yapım olarak ps5 standart cd versiyon yapabilirmisiniz acaba slim deyil
Cevap: bu ürünü standart diskli kasa için mi istiyorsunuz ?

Soru: sadece ps5 kaplaması mı geliyor yoksa kol kaplaması da dahil mi
Cevap: Kol kaplaması da dahil efendim

Soru: Bu kırmızılı siyahlı olan düz diskli Ps5 için uyumlu olur mu ?
Cevap: olmaz efendim.

Soru: merhaba, ps5 slim CD versiyonu için mi
Cevap: evet efendim doğru

Soru: merhabalar yüzüklerin efendisi temalı kaplamanız mevcutmudur?

Soru: Slim kasa dijital versiyon şipariş verebiliyor muyuz

Soru: orta siyah kısmı için de kaplaması var di mi?

Soru: Merhbalar bu kaplamayi sökünce izi yada yapıştırıcısı kalır mı ?
Cevap: kalmaz efendim.

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti Ürünün Detaylı Resimleri

Venom Playstation 5 Slim Disk Versiyon Sticker Kaplama Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü