Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Alanlar Memnun Mu-

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 12569.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Ürün Detayları

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Ürününün Satıcısı, Vestfrost Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 ürününü 12569.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Kullanıcı Yorumları
12569.0 Tl ye satışta olan Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: bulaşık makinesi aldık ve bana kurulum için yetkili servis numarasınıatarmisiniz bilginize
İsim: i** h** k**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TEKBİR HOME

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: boyu kaç santim makinenin 75cm benim yerime uyuyor
Cevap: Merhaba. 88 cm efendim.

Soru: Ürün deki her program kaç dk sürüyor, ürün özelliklerini yazar mısınız elektrik ve su harcama durumuna ilişkin bilgi de göremedim
Cevap: Merhaba Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 258, Ekonomik Program Süresi 109 Dakika, 12 Kişilik Su Tüketimi (lt/program) 10 - 12,9 lt Enerji Sınıfı E

Soru: 3 program ayrı ayrı kaçar dakika?
Cevap: Daha detaylı bilgi için vestel müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz

Soru: Enerji sınıfı A mıdır
Cevap: Merhabalar efendim. Enerji sınıfı TSE e göre A++ enerji sınıfıdır. Ülkemiz 2022 yılında AB enerji sınıflandırması sistemine geçmiştir. AB enerji sınıflandırmasına göre 'E' sınıfı olarak adlandırılmaktadır.

Soru: iyi akşamlar hangi firmanın ürünü acaba yoksa tek basinam
Cevap: Vestel’in efendim

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 Ürünün Detaylı Resimleri

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Blş75 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü