Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Ürün Alınmaya Değer Mi-

KumRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
333
3
0
Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Satın Alır Mısınız?
Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Anlık Fiyatı 9199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Detaylı Açıklama

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Ürününün Satıcısı, Vestfrost Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi ürününü 9199.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Hakkında Yapılan Yorumlar
9199.0 Tl ye satışta olan Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: ceyiz icin aldik henuz kullanmadgmz icin yorum yapmak dogru olmaz amapaketleme ozenliydi kargo hizli ulasti urunle ilgili sıkıntı yasarsakilerde yorumu guncellerim
İsim: E** K**
Tarih: 29 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ZERDAHOME

Yorum: ürün gayet güzel bu zamana kadar hiç bir sorun çıkmadı çok güzel yıkıyor
İsim: Ş** T**
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Ürünü ilk gözlemlediğim kadarıyla güzel, diğer markalardan farkı yokgibi. Kullandıkça göreceğiz. 3 programının 2 sinde kurutma özelliği yok.Faturaya nasıl yansıdığını yorumda editlerim.
İsim: E** C**
Tarih: 26 Eylül 2022
Satıcı: Argos Elektronik

Yorum: yorum guncelleme,Urun cok hizli ulasti saticiya tesekkurler.Bulasikmakinasi ustu hasarli geldi fakat kuruluma gelen teknik ekip 2 gunde ustkapagi degistirdiler bosuna endiselenmisim.Bu arada tum makinalarin ustusuntaymis ogrenmis oldum :)Makina cok guzel yikiyor
İsim: S** Ç**
Tarih: 15 Haziran 2023
Satıcı: ULUSPAZARI

Yorum: Yorumum yukarıda kalsın diye 5 yıldız verdim kesinlikle tavsiyeetmiyorum ürün kusurlu geldi ve ayrıca çok geç geldi hiç memnun kalmadim
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: Hızlı teslimat güvenilir servisini nereden bulacağım diye bir endişenizolmasın bu marka Vestel’in ürünü kurulumunu da Vestel yapıyor
İsim: H** E**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Ürüne Dair Sorular

Soru: kurulum oluyormu
Cevap: Merhaba; Ürün kurulum ve montajı vestel yetkili servisleri tarafından yağılmaktadır. İyi günler.

Soru: kısa programı varmı 30 dakika
Cevap: Kısa Program Süresi, -, -, 58 dk.

Soru: ürünü hangi kargoya veriyorsunuz
Cevap: Kargo taşımaz kabul etmiyor bu ürünü lojistik ile gönderiyoruz horoz lojistik

Soru: Merhaba,kurulum yapıyor musunuz
Cevap: Kurulum Vestel yetkili servisleri'ne ait efendim

Soru: nasıl öğrenebilirim gelip gelmeyeceğini acaba
Cevap: Horoz lojistik ile görüşünüz Google yazın arayın

Soru: Merhaba, Aynı ürünü satan başka sitelerdeki yorumlara baktım, ürünün ölçülerinin açıklamada belirtildiği gibi olmadığından şikayetler olmuş. Benim tezgâh yüksekliğim 83 cm, üst kapağı çıkarıp kullanabilirim nasıl olsa dolap içinde muhafaza edeceğim.. Genişlikle ilgili bir derdimiz yok, 60 cm de olsa sıkıntı değil. Derinlik problem. 60 cm den bir kaç santim kısa olmazsa dolabın kapakları kapanmayacak. Bu ürünü seçmemin sebebi de derinliğinin az olması. Ürünün boyutları belirtildiği gibiyse satın alabilirim yoksa herkes için eziyet.. Cevap için şimdiden teşekkürler..
Cevap: Merhaba; Ürün ölçüleri; Ürün boyutları (yxgxd): 85x60x60 cm şeklindedir. İyi günler.

Soru: çanakkale ye gönderim varmı
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Borusan lojistik veya oktovan lojistik efendim

Soru: vestfrost bulaşık makinesi aldım. direk evime mi gelicek yoksa yetkili bayi tarafından mı getirilecek . biliglendirirseniz sevinirim.
Cevap: Direk eve gelecek geldiğin de Vestel yetkili servisi arayacaksınız

Soru: Kurulum ücreti bize mi ait
Cevap: Ücretsiz kurulum

Soru: Merhaba 6 afet alsam indirim olur mu bir de izmir karaburuna kaç günde gelir
Cevap: MALESEF EFENDİM

Soru: gri rengi mevcut mu acaba ?
Cevap: Maalesef yoktur

Soru: Teşekkür ederim.
Cevap: Rica Ederiz İyi Günler

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi Ürüne Ait Fotoğraflar

Vfr 301 3 Programlı Bulaşık Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü