Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Satın Alır Mısınız

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Bu Ürünü Almalı Mı?
Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Şuanki Fiyatı Ne Kadar 240.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Teknik Bilgiler

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Ürününün Satıcısı, Kt Grup Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti ürününü 240.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Yorumlar Ve Değerlendirmeler
240.0 Tl ye satışta olan Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Biraz uğraştırdı ama güzel oldu.
İsim: O** Ö**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kt Grup

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Ps5 slim cd uyumlu mudur
Cevap: slim kasa ile uyumlu değil efendim. aşağıda slim kasa cd li versiyon için olanların linkini attım https://www.trendyol.com/sr?q=slim+disk&qt=slim+disk&st=slim+disk&mid=123248&os=1

Soru: Mrb ps5 standart cd li model için değil mi?
Cevap: evet efendim.

Soru: dualsens icin de kaplama gönderiyorsunuz degil mi? teşekkürler
Cevap: evet efendim 2 adet dualsense kaplaması paket içeriğine dahil

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Fotoğraf Ve Görseller

Vintage Ps Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü