Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen En Düşük Fiyat Nerede ?

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Satın Alır Mısınız?
Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Şu Anki Değeri 524.99 Tl'den Satılmaktadır.

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Hakkında yaklaşık 339 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Ürün Açıklaması

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen ürününü 524.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Yorum Ve Değerlendirmeler
524.99 Tl ye satışta olan Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
339 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Toparlayıcı tam beden
İsim: Kübra Y.
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Beden:85C
Satıcı: Penti

Yorum: Anneme aldık şahane çok rahat dedi
İsim: Ş** N** C**
Tarih: 16 Ekim 2022
Beden: Beden:90C

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz çok kaliteli yıllardır pentiden şaşmadim hiç pişman değilim 😊
İsim: A** G**
Tarih: 03 Mart 2024
Beden: Beden:85D

Yorum: Güzel toparlayıcı ama bana küçük geldiği için iade edip bi beden büyüğünü alicamm
İsim: **** ****
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: bu modelde kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: N** E**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:95D

Yorum: koca göğüsleri olan kesinlikle bu sütyeni tercih etmeli harika toparlıyor kendi bedeninizi ölçüp alın tavsiye ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: gönül rahatlığıyla kendı bedeninizi alabilirsiniz penti kalitesi diyorum .güncelleme iki bir kac yıkamadan sonra telleri cıktı ne yazikki
İsim: D** Ö**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Beden:90D

Yorum: pentite beden bulamamıştım çok beğendim
İsim: Zülküf K.
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam beden guzel
İsim: H** Ö**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: Güzel bir ürün beden olarak bir tık büyük bile geldi rengi görseldekinden daha güzel 👍🏻
İsim: F** Ö**
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Güzel tam oldu tam bedeni alabilirsiniz.
İsim: Y** Y**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: güzel,beden i ölçüp alınmalı
Tarih: 01 Nisan 2023
Beden: Beden:80C

Yorum: Annem için aldım gayet güzel
İsim: E** C**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Beden tablosuna göre sipariş verdim. Kalıpları çok büyük olduğu için iade ettim. Daha önce bu marka ürün kullanmamıştım. Bence kendi beden ölçülerinize göre sipariş vermelisiniz.
İsim: A** G**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Rahat ve şık kullanışlı tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** S**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: satıcı firmaya cok tskler, her zamanki penti kalitesi, 👍🏻cok beğendim. tabi pedsiz oldugu icin 1 beden küçük almam daha iyi olacakti.
İsim: C** A** S**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Çok iyi toparlıyor
İsim: S** C**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün çok güzel ama büyük geldi,1 tanesini kullandım diğerini iade edecegim
İsim: S** O**
Tarih: 02 Aralık 2022
Beden: Beden:95C

Yorum: ürün güzel bedeni olmadu
İsim: B** G**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:90E

Yorum: Yanlış beden aldığım için iade ama model güzel
İsim: C** B**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Ürün tam beden
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: harika bir ürün
İsim: H** Ç**
Beden: Beden:85C

Yorum: Çok şık çok güzel kaliteli tam beden alın
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bedeni büyük 85 giymeme rağmen büyük geldi. Bedeninizin bir bedeninizin 1 beden küçüğünü almanızı öneririm
İsim: A** D**
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Pentinin bu modelini severek kullanıyorum bedeni tam bulursanız çok güzel toparlıyor
İsim: N** H**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Beden:90E

Yorum: Uzun zamandır rahat bir sütyen arıyordum doğum sonrası artan kilolarım ve büyüyen göğüslerim için. Bu sefer buldum sanırım
İsim: A** Y** K**
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam beden alın harika toparlıyor
İsim: F** B**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Yumuşacık güzel toparlıyor
İsim: F** D**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürün gayet güzel annem içim aldım çok beğendi
İsim: Z** Y**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel ve rahat tam beden bayıldım iki renginide aldım toparlayıcı özelliği çok güzel beklediğim gibi geldi ve çok şık 💯👌penti satıcısı özenle paketlemiş teşekkür ederim👍
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: toparlayicimidr teli varmi
Cevap: Merhaba , Kadın Ten Feel Form Sütyen - Ürün tellidir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba pedli mi
Cevap: Merhaba, Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen ürünümüz pedsizdir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bu modelin beyazı varmi
Cevap: Merhaba, Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen model ürünümüzün beyaz rengi mevcut değildir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 108 gogis alti 106 gogus kac beden almaliyim
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 90b ne almalı 85C 90C gibi
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Normalde 85 90 kullanıyorum bu üründen kaç almalıyım lütfen yardımcı olun ölçüm yapamaıyorm 80D mı almalıyım 85 B mı ?kılom 72

Soru: merhabalar, siyah renk mevcutmudur
Cevap: Merhaba,Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen model ürünümüzün siyah rengi bulunmaktadır. Ürün kodu PLRLQCDZ20SK-BK3 şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba beden tablosu yok burada nasil seçe biliriz?
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Kom marka kullandığım ürünle bu ürünün ölçülerinde farklılık varmıdır acaba aynı bedeni alsam olur mu acaba

Soru: goyus altı 88 cewresi 101 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba,Kadın Ten Feel Form Sütyen model ürünümüz için 85C bedeni tercih edebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: harfler ne anlama geliyor
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, bugüne kadar hep B-cup kullandım o yüzden yardımıyla neden konusunda yardımınıza ihtiyacım var🙏 90B giyiyorum Cup olarak 90B'ye tekabül edecek ancak sırtı biraz daha dar olacak beden hangisi olur

Soru: merhaba, lotus modelinde 80c kullanıyorum bunda da aynı bedeni mi tercih etmeliyim? kalıplar aynı mı?

Soru: efendim lotus sütyen 80d kullaniyorum bu üründen kaç beden alabilirim

Soru: merhaba boy 170 kilo 80 kaç almayiyim

Soru: üründe tel var dimi destek teli
Cevap: evet efendim destekli

Soru: salam d mi daha bòyùk,c mi daha boyuk?
Cevap: Merhaba , A,B,C,D olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar boyum 1.64 kılom 72 normalde 85 90 gıyıyorum bu toparşayıcıdan hangi beden almam lazım acaba

Soru: merhabalar Penti Bej beauty form balensiz sütyen modelinde 85D kullanıyorum bunda da aynı bedeni mi almalıyım
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Kırmızı rengi yok mu
Cevap: Merhaba , Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen model ürünümüzde kırmız rengi bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen Resim Galerisi

Violet Form Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Ten Rengi Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü