Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Alınır Mı ?

Kubra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Şu Andaki Değeri 317.4 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Hakkında yaklaşık 2560 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Ürün Açıklaması

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Ürününün Satıcısı, Skin Sensual Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml ürününü 317.4 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml En Son Yapılan Yorumlar
317.4 Tl ye satışta olan Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2560 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: @badessnews tavsiye eder de biz almaz mıyız. Kasım indiriminden kaptım. Elimdeki c vitamini serumum biter bitmez kullanmaya başlıycam. Satıcıya hediyeler için teşekkür ederim.
İsim: S** A**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SkinSensual

Yorum: @bunlarıbiliyormusunuz önerisiyle aldım C vitamini serumu arayışım son buldu indirime girdikçe stok yapıyorum bu markayla tanışmama sebep olduğu için teşekkürler 👍
İsim: D** E**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Dünyanın en güzel C vitamini sanırım 🥰 ilk C vitamını kullanımı deneyimim. Harika birşeymış şimdiye kadar neden bekledim neden ! İlk 1 hafta her aksam yüzüme sürdüm yattım. Kullandığımı unutup diyorum ki kendi kendime yüzümde bi aydınlık , cilt tonu eşitliği , dolgunduk, gözeneklerde küçülme var . Çok güzel olmuşum ama niye böyle ki diyorum 😂 bidDevamını Oku
İsim: L** A**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Mükemmel bişey bu. Sevgili Photoshopfail1 e teşekkürler. Cildim canlandı aydınlandı. Stoğa girmesini bekliyorum yine
İsim: S** T**
Tarih: 16 Şubat 2022
Satıcı: Kozmetix House

Yorum: Her sabah nemlendiriciden önce cildime uyguluyorum. Cildim eskisinden daha parlak ve yumuşak oldu. Fiyatını tam olarak karşılayan bir ürün. Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.
İsim: S** S**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: 3 saatlik indirimden aldım. Cok güzel bir ürün yumuşak yapıyor keşke diğer ürünlerde indirime girse
İsim: G** S**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Harika bir serum kesinlikle tavsiye ediyorum. sivilcemi 2 günde söndürdü hafif soyulmalar yaptı, cildime çok iyi geldi. la roche duo ile beraber kullandım lekelerimi sivilce izlerimi açtı mutlaka evinizde bulundurun
İsim: o** m**
Tarih: 24 Aralık 2021
Satıcı: Kozmetix House

Yorum: ALİN ALİN ALİN :) red peel.,hyl.asit ve tonik kullaniyordum birkac aydır ama oyle sahane oldu fln diyemem ama ne zaman rutinime c vitamini ekledim aman Allahım renk tonu sahane bir hal aldi cok çok memnunum ♥
İsim: h** H**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: indirimde bulunca aldığım, cildime aydınlık veren hafif bir serum.
İsim: M** C**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Photoshopfaili @melis.anikk her tavsiyesine güveniyorum🫶 her sabah gunes kremi altına uyguluyorum ışıl ışıl duruyor..
İsim: N** K**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: bahar deniz önerisiyle indirimden aldım. düzenli kullanacağım ürünler arasına girdi
İsim: B** T**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Bu ürün benim gercekten vaz gecilmezim indirime girmesini bekledim yine indirimdeyken yakalarsam alacam bu bunsuz asla disari çıkmıyorum cunku yüzümü o kadar güzel ferahlatiyor ve patlatıyor herkes gozu kapali alsin tereddüt etmeden
İsim: p** d**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum stok yapılmayı gerektiren bir ürün
İsim: A** G** Ö**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Photoshopfail onerisiyle tum serumlarini aldim markanin ve kendime bi rutin olusturdum. Rutini olustururken firmanin gonderdigi pakette yazan wp nolarindan destek aldim. Cilt tipime gore bana yardimci oldular. Bunun icin firmaya ayrica cok tesekkur ediyorum. Bu fiyatlara boyle urunler daha da bulamayiz denemekten ne cikar alin aldirin💜
İsim: Ö** A**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: bitmeden stokluyorum kullanalı bir hafta olmustu kac arkadasım yuzun parlıyor cok guzel dedi ben artık hayatta bırakmam bu c vitaminini
İsim: G** Ö**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: kullandığım en güzel C vitamini serum bu dur!
İsim: ç** a**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: 3 haftadır sadece akşamları cildimi temizledikten sonra sürüyorum. Sabah uyamdığımda cildim parıl parıl parlıyor. Bol güneş kremi kullanıyorum gün içinde
İsim: b** ö** s**
Tarih: 18 Aralık 2021

Yorum: arkadaşlar alın aldırın şahane bi ürün kutusu özel kendisi güzel.. cildimi bebek gibi yaptı ışıl ışıl geziyorum herkes fondotenim zannedip markasını soruyo iysa ben fondöten bile kullanmam ;)
İsim: A** Ş**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: İlk gün bile cildimin parladığını hissedebiliyorum gayet güzel bir ürün
İsim: H** K**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: cildimi ışıl ışıl yaptı, herkes ne kullandığımı soruyor
İsim: R** O**
Tarih: 12 Aralık 2021

Yorum: Badenews önerisi ile aldım yazın kullanacağım stok yaptım indirimde iken fiyat artar diye
İsim: Gözde Ç.
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: @photoshopfail1 Melis ve @bunlarıbiliyormuydunuz Tufan sayesinde tanıdım bu markayı. 1 haftadır hydraskin ve C vitaminini kullanıyorum. Bu kısa sürede bile kuru cildimde hissettirdiği duygu mükemmel. Teşekkürler Melo ve Tufan😍
İsim: E** K**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Gecen yazda kullandıgım efsane sivilce yapmayan tek c vitamini kesinlikle alın eski kutusunda gelmesi daha güzeldi ama :)
İsim: bilge y.
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: İlk kullanımda bile ışıltısını farkettim çok beğendim
İsim: E** K**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Cildime inanılmaz uyum sağladı. O parlaklık o bitiş muazzam. Merimeyo aşkımsu önerisiyle aldım. Zaten hangi önerisi memnun etmedi ki.. muhteşem alın aldırın
İsim: **** ****
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Kargom çok hızlı ve sorunsuz elime ulaştı. 1 haftadır kullanıyorum arkadaşlarım cildimin Işıl Işıl olduğunu söylüyor. Melis Hanımın tavsiyesi üzerine almıştım. Cildim nemsiz bir cilt fakat ürünleri kullanmaya başladığımdan beri resmen ışıldıyorum:) teşekkürler skin sensual
İsim: b** ü**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Kullandığım en güzel C vitamini düzenli kullanımda cildinizin parlaklığını fark edeceksiniz içeriği de harika haftada 2 ya da 3 kullanıyorum sabah ve kesinlikle güneş kremi ile kombin yapıyorum ikisi çok güzel çalışıyor @badenews önerdi aldım çok memnun kaldım 2. Şişem
İsim: Hülya S.
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Retinol sonrası kullanıyorum.Her cilt mutlaka kullanmalı.Çok güzel de nemlendiriyor.Haftada 3 gün kullanıyorum sabahları...arkasından mutlaka güneş kremi kullanıyorum.
İsim: b** m**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: @bunlaribiliyormuydunuz önerisiyle aldım önceden kullandığım c vitamininden sonra aslında kimyasal bir şey sürüyormuşum.Paketin şeffaflığı insana güven veriyor.Her sabah güneş kremi öncesi kullanıyorum ve yavaş yavaş lekeler kayboluyor kesinlikle alın.Red peel hydra skın güneş kremi de var harika bir marka öğrenci olmasam kolilerce stoklayabilirim
İsim: M** Z**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Hergün düzenli kullanıyorum ve çok memnun kaldım kesinlikle tavsiyeee alın aldırın cildi yumuşacık yapıyo parlatıyo ayrıca nemlendirmesi de çok güzel
İsim: N** A**
Tarih: 12 Haziran 2024

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba 17 yaşındayım kullanmam da sakınca var mı?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, uygundur sağlıklı günler dileriz.

Soru: AHA içeriyormu.icerikler belirtilmemiş.
Cevap: Merhaba ürünümüzün içeriği şu şekildedir; Chamomilla Recutita Flower Water, 3-0-Ethv Ascorbic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Alpha Arbutin, Glycerin, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panthenol, Lactobacillus Ferment, Bacillus Ferment, Xantan Gum, Potassium Sorbate, Allantoin, EDTA, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid.

Soru: Merhaba c vitamini serumunu sabah mı yoksa gece mi kullanmamız gerekiyo
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İki kullanımda olabilir sabah kullandığınızda üzerine güneş kremi sürmelisiniz İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Vita c serumdan oncemi sonra mı kullanılmalı ben tonik+göz altı serumu + hydra skin + nemlendirici sürüyorum Vita c ne zaman kullanabilirim bu siralamada
Cevap: Merhabalar💙 Cleanser Foam With Lavender Angustifolia Temizleme Köpüğü ürünümüzle cildinizi bir güzel temizlersiniz daha sonra Adio’s Pores toniğimizle ilerleyebilirsiniz. Adio’s Pores olan toniğimiz, cilt yüzeyindeki gözeneklerin kirini temizler, meyve asitleriyle de bu gözenekleri sıkılaştırarak gözenek görünümünün azalmasını sağlar. Sebum salgılamasını dengeleyici özelliği mevcuttur. Gözenek problemi, yağlanma problemi olan müşterilerimize en çok önerdiğimiz ürün budur. Tonik cildinizdeyken, cilt tam emmeden üzerine Hydra Skin ürününüzü kullabilirsiniz. Hyaluronic Acid serumu olan Hydra Skin toniği cildinize hapsederek daha çok nem sağlayacaktır. Cleanser Foam With Lavender Angustifolia , Adio’s Pores ve Hydra Skin ürünleri her gün kullanılabilir, günlük rutininize ekleyebilirsiniz. RetinAll serumun kullanım sıklığı maksimum haftada 3-4 olmalıdır. RetinAll kullanmadığınız günlerde Red Peel serumu, haftada iki kere ve her uygulama arası 3 gün geçecek şekilde uygulayabilirsiniz. Sevgiler 💙

Soru: Stoklar ne zaman güncellenir
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün stoklarımız güncellenmiştir.

Soru: Yüzde kac c vitamini içerir
Cevap: Yüzde on efendim

Soru: Merhaba, ürün yüzde kaç doğal içerikli? Her gün kullanıma uygun mu? Bir şişeyi bitirdikten sonra ara vermek gerekiyor mu?
Cevap: Merhabalar haftada iki veya üç kullanabilirsiniz. Bitirdikten sonra ara vermenize gerek yoktur

Soru: kuru cildim var ilk defa C vitamini kullanıcam uygun mu acaba?
Cevap: Merhabalar evet uygundur

Soru: Merhaba daha önce retinall ve red peel aldım kullanıyorum . Şimdi Vita C -C vitamini ve Hydra Skin nem serumunu almak istiyorum. (Farklı bir markadan C Vitamin serumu sivilce yapmıştı) Kullanım sıralamam nasıl olmalı? Cilt tipi; Hassas, T bölgesi yağlı, burunda siyah nokta var, çene bölgesinde & dudak çevresinde renk koyuluğu var , alında çizgiler ve iki kaş arası çizgi var. Cevabınız için teşekkürler.
Cevap: Merhabalar; Skinsensual serumlarının sırasıyla kullanımı şu şekildedir; Hydra Skin serumu her gün gece ve gündüz olarak uygulayabilirsiniz. Vita-C serumu da cildiniz yağlı değil ise her akşam, yağlı ise iki günde bir uygulayabilirsiniz. RetinAll serumun kullanım sıklığı maksimum haftada 3-4 olmalıdır. RetinAll kullanmadığınız günlerde Red Peel serumu, haftada iki kere ve her uygulama arası 3 gün geçecek şekilde uygulayabilirsiniz. Akşam rutininizde Vita-C serumu, Red Peel ya da RetinAll serum uygulamasından 2 saat sonra uygulamanızı öneririz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hocam kolay gelsin bi kaç sorum olacak yüzüm aniden bazen sivilce çıkıyor ama yüzüm sivilceli değil pek ama yüzümde leke var sizden bi rutin rica ediyorum bu c vitamini alıcam bunun dışında ne önerirsiniz nemlendirici veya güneş kremi olarak
Cevap: Merhabalar💙 Cleanser Foam With Lavender Angustifolia Temizleme Köpüğü ürünümüzle cildinizi bir güzel temizlersiniz daha sonra Adio’s Pores toniğimizle ilerleyebilirsiniz. Adio’s Pores olan toniğimiz, cilt yüzeyindeki gözeneklerin kirini temizler, meyve asitleriyle de bu gözenekleri sıkılaştırarak gözenek görünümünün azalmasını sağlar. Sebum salgılamasını dengeleyici özelliği mevcuttur. Gözenek problemi, yağlanma problemi olan müşterilerimize en çok önerdiğimiz ürün budur. Tonik cildinizdeyken, cilt tam emmeden üzerine Hydra Skin ürününüzü kullabilirsiniz. Hyaluronic Acid serumu olan Hydra Skin toniği cildinize hapsederek daha çok nem sağlayacaktır. Cleanser Foam With Lavender Angustifolia , Adio’s Pores ve Hydra Skin ürünleri her gün kullanılabilir, günlük rutininize ekleyebilirsiniz. RetinAll serumun kullanım sıklığı maksimum haftada 3-4 olmalıdır. RetinAll kullanmadığınız günlerde Red Peel serumu, haftada iki kere ve her uygulama arası 3 gün geçecek şekilde uygulayabilirsiniz. Sevgiler 💙

Soru: merhaba bıyık bolgesinde leke var onun için bunu kullanmam ve nasıl kullanmam gerekiyor acaba
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Evet kullanabilirsiniz kullandığınız başka serum yoksa ve cilt yapınız çok yağlı değilse haftada 3 kez kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba günlük rutinde kulladığımız bazı c vit serumlarının suya damlatıp içilebildiği yazıyor? Bu serumda da öyle bir özellik var mı
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Hayır efendim. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: arbutin cilt eşilyeci ile c vit kullanım öneriniz nedir cildim karma bi de c vit için yıkama gerekir mi
Cevap: Merhabalar iki ürünün farklı rutinlerde olmasını tavsiye ederiz. Sevgiler

Soru: merhaba icinde salisilik asit olan nemlendiriciyle ayni rutinde kullanilirmi
Cevap: Merhabalar farklı günlerde kullanın

Soru: merhaba gözenek problemim ve siyah noktalarım var karma, siviceye meyilli bir cildim var ama aynı zamanda pul pul dökülüyor. cildimin ışıl ışıl olmasını istiyorum hangi ürünleri kullanmalıyım red peeling, hydra skin serumum ve toniğim var ek olarak ne almalıyım ve nasıl bir sıralmayla kullanmalıyım

Soru: Merhabalar hydra skin,vita-c,red peel ve adios dark circle aldim … kullanim sekli nasil olacak acaba hangi siralamayla kullanmak lazim ? Cildim kuru ve hassas
Cevap: Merhaba öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Red peeling serumu haftada iki gün Ve her uygulama arası üç gün olacak şekilde akşamları kullanmalısınız. Örneğin pazartesi perşembe gibi. Nem serumunu ve adios dark circle ürünlerini her gün sabah akşam istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. C vitamini serumunu ise red peeling kullanmadığınız her gün kullanabilirisiniz Sevgiler 💙

Soru: kaç yaş için kullanıma uygun?
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Çocuklar dışında kullanılabilir. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün yüzde sivilce alerji yapa bilir mi? eskiden kullanıyordum şimdi yeni şişeni kullandığımda yüzüm anında sivilcelendi
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Yapabilir efendim yağlı ise cildiniz. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba bu markadan ilk defa kullanıcam eger mümkünsü hediye de gönderirmisiniz?lütfennnn
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba , hamilelerin kullanımına uygun mu ?
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml Görseller

Vita-c Vitamin C 10%, Postbiotic Ve Cilt Tonu Eşitleyici Cilt Bakım Serumu 30 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü