Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Satın Alır Mısınız ?

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) En Düşük Fiyat Nerede?
Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Şu Andaki Fiyatı 299.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Hakkında yaklaşık 2243 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Teknik Detaylar

_x000D_
_x000D_
_x000D_
SkinMaster Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. _x000D_
Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. _x000D_
_x000D_
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. _x000D_
_x000D_

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Ürününün Satıcısı, SkinMaster Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) ürününü 299.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Kullananlar
299.9 Tl ye satışta olan Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2243 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: C vitamini mükemmel bir şey bittikçe alıyorum cilde parlaklık veriyor tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SkinMaster

Yorum: @merimeyo tavsiyesiyle hemen indirimdeyken kaptım, inanılmaz güzel bir ürün. oldukça da bereketli. hemen cilt bakım rutinime ekledim.
İsim: E** D**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: aydınlık bir görünüm kazandırıyor severek kullandığım ürünlerden indirimleri sürekli takip ediyorum indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: K** Ç**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Cildim yumuşacık oldu çok memnun kaldım sabahları temiz cilde uyguluyorum aşırı ferahlatıcı 🌸
İsim: A** U**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum. Cildimin daha aydınlık ve parlak olduğunu fark ettim. Mis gibi portakal kokuyor
İsim: D** K**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Cildime çok iyi geldi çok beğendim ışıltılı aydınlık bir görünüm sağladı
İsim: P** C**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: En sevdiğim c vitamini serumum 🤩 içeriği güvenli, başarılı bir serum. 15 gündür krem sürmeden önce cildime uyguluyorum etkisini hemen gösteriyor, herkes cildimin ne kadar canlı ve parlak olduğunu, ne kullandığımı soruyor 🤩
İsim: B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Aralık 2022

Yorum: Cildimi aydınlık ve pırıl pırıl yaptı. Çok etkili bir serum. Düzenli kullanıyorum. Çok memnun kaldım
İsim: A** M** M**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Makyaj öncesi cildime özel bir davete giderken bu serumu kullanıyorum. Gayet memnunum. Zaten epeydir düzenli kullanıyordum indirimde stokladım. Tavsiye ederim.
İsim: A** D** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Aralık 2022

Yorum: Tekrar tekrar aldığım bir ürün severek kullanıyorum cildime güzel bir ışıltı veriyo lekeleri düzenli kullanımda geçiriyo paketlemesi hızlı gelmesiyle güvenerek aldığım bir marka sizi seviyorum ❤
İsim: Beyza N. D.
Tarih: 25 Eylül 2022

Yorum: stok yaptım çok iyi
İsim: T** K**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Anneme aldım bu markayı seviyorum
İsim: E** Ç**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: hep kullanıyorum çok seviyorum stok yapiyorum
İsim: B** t**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Cildi aydınlatıyor sevdimm stok yapılmalııııı
İsim: R** G**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Serumu sürünce ilk anda cildiniz yumuşacık oluyor.sabah sizi capcanlı bir cilt karşılıyor🥰
İsim: M** S**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Çok memnunum 1 şişe bitirdim tekrar stoklayarak sipariş ediyorum. Hem uygun fiyatlı hemde çok iyieldi cildime
İsim: Ö** A**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: cildimde inanılmaz aydınlık ve rengin tonunu eşitledi harika bir serum çok teşekkür ederim 😇
İsim: G** P**

Yorum: urun gayet guzel aldim bitti stok yapmayi dusunuyorumm tavsiye ederim
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum cildimi yumuşacık ve daha canlı yapıyor mutlaka alın aldırın
İsim: S** Y**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Sabahları güneş kremi altına sürüyorum ve memnunum tavsiye ederim..
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: cilt tonumu hem güzel esitliyor hem de cildimi aydinlatiyor yatmadan uyguluyorum cildim yumusacik oluyor
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Harika bir serum.kullanmaya başladığımdan beri cildim daha Parlak daha canlı.fiyatixa kalitesi de çok iyi
İsim: n** k**

Yorum: cildim de canlılık ve parlaklık sağladı memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: A** N** D**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: İhtiyacım olan bir vitamindi teşekkürler
İsim: B** D**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: aksamları rutine eklediğimden beri daha aydınlık bir cildim oldu sabah uyandıgımda daha dolgun bir cilt görünüyor
İsim: B** S** B**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: cildimde renk tonu eşitsizliği vardı iyiki almisim gerçekten çok mumnunum kaldım cildim daha aydınlık daha parlak görünüyor
İsim: A** Y**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: düzenli kullanımda yüzümü etkisini gördüm cok memmun kaldım
İsim: ö** k**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Ürünü instagramda görüp sipariş verdim, içeriğini çok dikkatli inceledim çok temiz ve alkol bulunmayan bir içerik, googlea yazıp kontrol edebilirsiniz. henüz yorumlamak için erken diye düşünüyorum böyle ürünler en az 1-2 ay düzenli kullanılmalı. Düzenli kullanım sonrası yorumumu güncelleyeceğim. Ürün ambalaj ve koruması çok iyiydi hem paketi hem keDevamını Oku
İsim: Ö** A**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: cildimin rengini acti cok memnun kaldim
İsim: melike o.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: İndirim olursa alacağım çünkü indirimde stokladım. Bozulmuyor
İsim: S** E**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Merak Edilenler

Soru: glikolik asit kullaniyorjm nasil bi rutin olusturmam gerek bununla
Cevap: Merhaba, Sabahları c vitramini serumu akşamları glikolik asit şeklinde kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba..peptit iceren serumunuz hangisi
Cevap: Merhaba, Peptide Repair serum yazar efendim kutu etiket görsellerinde

Soru: Merhabalar parfüm içermiyor yazıyor hiç kokusu yokmu
Cevap: Merhaba, Parfüm içermez, ürünün kendi kokusu neysr o dur efendim. İyi akşamlar

Soru: merhabalar c vitamini serumu ve gözenek sıkılaştırıcı toniğinizden aldım. nasıl kullanmalıyım acaba? yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba, Sabahları c vitamini serumu ardından güneş kremi akşamları gözenek tonik şeklinde kullanabilirsiniz. İyi akşamlar

Soru: monodoks sivilce tedavisi görüyorum içerisinde asit retinol vb. şeyler kullanmam yasak. Annem kullanıyor bu ürünü çok hoşuma gitti bende kullanmak istiyorum ama zararı olur mu
Cevap: Merhaba, Reçete edilen ilaçlarla birlikte kullanımı ile ilgili lütfen doktorunuza danışınız.

Soru: serumu kullandıktan sonra yıkamamız gerekiyor mu?
Cevap: Merhaba, Hayır durulama gerektirmez. İyi akşamlar

Soru: Merhaba Hyaluronic asit oranı nedir
Cevap: Merhaba, %2 oranında HA içerir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar c vitamini serumu hangi aşamada yapmamız gerekiyor, ve sadece sabah rutininde mi ?
Cevap: Merhaba, Sabah rutininde ardından güneş kremiyle kullanıldığında güneş kreminin etkinliğini arttırdığı ve zararlı ışınlardan koruduğu bilinmektedir.

Soru: merhaba vitamin c serum ve azeleic acid serumu birlikte kulanabilirmiyim
Cevap: Merhaba, Kullanabilirsiniz

Soru: merhaba c vitamini oranı nedir?
Cevap: Merhaba, %3 oranında sodium ascorbyl phopshate içerir.

Soru: Merhabalar % kaç c vitamini içeriyor
Cevap: Merhaba, %3 sodium ascorbyl phosphate içerir.

Soru: Gündüz de kullanılabiliyor mu
Cevap: Merhaba, Kullanabilirsini fakat ardından mutlaka güneş kremi kullanmanız gerekmektedir.

Soru: Merhaba ben bu ürünle birlikte birde göz altı serumu aldim, bu ürünler hakkında açık bilgi verir misiniz? nasıl kullanmalıyım ?( durulama var mi, üstüne makyaj sürsem sorun olur mu, iki ürünü birlikte kullanabilir miyim, vs) bilmem gerekenleri öğrenirsem cok iyi olur şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhaba, Sabah akşam her iki ürünüde kullanabilirsiniz. Sabah rutininden sonra güneş kremi sürmenizi tavsiye ederiz. Üzerne makyaj yapmanızda hiç bir sakınca yoktur sadece 10 dakika tam emilmesini bekleyiniz. İyi akşamlar dileriz

Soru: Merhaba bu ürün sürdükten sonra durulamamız lazim mi?
Cevap: Merhaba, Öncellikle markamızla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Durulama gerektirmez efendim. İyi Akşamlar dileriz

Soru: Ürün içerik bilgisi nelerdir acaba
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamızla ilgilendiğiniz için teşekkürler. ürün içeriğinede trendyol sayfasındaki açıklamalar kısmından ulaşabilirsiniz efendim. İyi akşamlar dileriz

Soru: merhaba icinde niacinamide var midir varsa kac oraninda bir de icerik listenizi oranlarla aciklamaya yazarsaniz bundan sonra herkesin daha cok isine yarayacaktir
Cevap: Nerhaba, %3-4 oranında niacinamide içeriri

Soru: c vitamini oranı yüzde kaç
Cevap: Merhaba, %3 soidum ascorbyl phopshate içermektedir. İyi akşamlar

Soru: c vitamininin oranı yüzde kac
Cevap: Ürün özelliklerinde ayrıntılı yazmaktadır efendim göz atabilirsiniz

Soru: Mrb yüzümde rozasea var. yağlı kızarık hassas bir cildim var. vitamin c ürününüzü kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım fikir verir misiniz
Cevap: Merhaba, Kullanabilirsiniz

Soru: Hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba, Zararlı kimyasallar içermez fakat kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı rica rderiz. İyi akşamlar

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) Detaylı Fotoğraflar

Vitamin C Serum Aydınlatıcı Renk Tonu Eşitleyici 20 Ml (sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Ha) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü