Vitoclima 220-s-he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Satın Alır Mısınız

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Şu Anki Satış Fiyatı 22990.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Ürün Tanıtımı

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Ürününün Satıcısı, Viessmann Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) ürününü 22990.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Kullanıcı Yorumları Nasıl?
22990.0 Tl ye satışta olan Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: Ürünü daha kullanmadım ama müşteri hizmetlerini aradım montaj için kayıt yapıldı, servis sizi arayacak dediler ama bir hafta olucak neredeyse ne gelen var ne arayan….ilgi alaka sıfır
İsim: Aydın C.
Tarih: 21 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÇağdaşYapı

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: dış ünitesi ölçüleri neler
Cevap: 73cm x55 cm x33cm

Soru: merhabalar kilimanin iç ünite ölçüsü net kaç cm dir iyi günler
Cevap: Merhaba iç ünite ölçüsü 77*24

Soru: 530 BTU yazıyor anlamadım. 900 btu mu
Cevap: 8530 btu yaklaşık olarak 9000 btu demek ve piyasa diliyle 9 luk klima anlamına gelmektedir.

Soru: merhaba aklıma bir soru daha takıldı bu marka yabancı çin falan herhalde bunu hiç duymadım adını inşallah bir sorun yaşamam bilemediniz marka sonuçta memnun kalırım inşallah
Cevap: Viessmann 1917 yılında Almanya da kurulmuş ısı sistemlerinde uzman bir firmadır.11 ülkede üretim tesisi bulunur.

Soru: Merhaba wifi nasıl çalışıyor? Opsiyonel Wi-Fi modül satıyor musunuz?
Cevap: Wi-fi modülü opsiyonel. Henüz daha stoklarımızda girmedi. Bu modül ile internet yada yerel ağ üzerinden cihaz kontrol işlemlerini yapabiliyorsunuz

Soru: montaj ücretsiz yazıyor. süreç nasıl oluyor. anlatır mısınız
Cevap: Klima size geldikten sonra Viessman servisini aramanız gerekiyor onlar montajını yapıyor.

Soru: Merhaba bu klimayi aldiktan sonra baska bir aksesuar mi almamiz gerekiyor wifi baglantisi icin birde kurulum sureleri kac gun
Cevap: Merhaba WiFi gömülü değil servisten temin edebilirsiniz servis için 4449092 bilgi alabilirsiniz

Soru: merhaba bu ürün 8500 lük mü .....22000 likmi anlamadım
Cevap: Merhaba, Ürünün katalog değeri 8.530 btu/h olarak gözükmektedir. Ancak trendyola ürün girişi yapılırken sehven 22.000 btu/h seçilmiştir. Gerekli düzenlemeler yapılmış olup, en kısa sürede sisteme yansıyacaktır. Söz konusu hatamız için özür dileriz.

Soru: Aydın Didim de servis var mı?iç ve dış ünite sesi kaç desibel ? kaç günde takılır
Cevap: Merhaba,En yüksek çalışmada sesi 22 desibel ,Didim de olmayabilir Aydın ilinde servis bulunmakta

Soru: merhaba, bu ürünü daha çok ısıtma amacıyla almayı düşünüyorum, uygun mudur? 9000 btu soğutma, 24000 btu ısıtma verileri doğru mu? teşekkürler.
Cevap: Merhaba, uyarınız için teşekkür ederim. Bilgiler hatalıdır. Ürün 8.530BTU kapasitelidir. Isıtma ve soğutma için geçerli kapasitesi uygun koşullarda 8530'dur. 20metrekare alanlar için idealdir. Daha büyük alanlar için daha büyük boyuttaki cihazları kullanmanız tavsiye edilir.

Soru: Merhaba wifi nasıl çalışıyor? Opsiyonel Wi-Fi modül satıyor musunuz?
Cevap: Merhaba efendim. Modül etkinleştirildikten sonra cihazın kontrolü internet yada yerel wi-fi ağı üzerinden yapılabilmektedir. Yakında stoklarımızda girecek efendim.

Soru: montaj dahil yazıyor sizin yer İzmir'e sanırım montajı kim yapiyor
Cevap: Montajı bulunduğunuz bölgedeki Viessmann yetkili servisleri yapıyor

Soru: Ürünlerinize bayıldıık! Eminiz siz de bizim hizmetlerimize bayılacaksınız :) Detaylar (TyMedya Com)
Cevap: Tesekkurler

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) Görsel Galerisi

Vitoclima 220-s/he Pro Ws2025men3 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHIL) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü