Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6- FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 En Ucuzu Nerede Bulunur

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Güncel Fiyatı 8789.49 Tl'den Satılmaktadır.

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Hakkında yaklaşık 36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Teknik Bilgiler

<div ><iframe id="flix-container" src="https://media.flixcar.com/delivery/webcall/content/15397/tr/ean/4711387315361"></iframe></div>

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Ürününün Satıcısı, ASUS Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 ürününü 8789.49 Tl'den Satılmaktadır.

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Yorum Ve Değerlendirmeler
8789.49 Tl ye satışta olan Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: freedos olarak geliyor fiyat performans ürünü, Asus vivobook kalitesi,alınacak en iyi bilgisayar kaçırmayın.
İsim: k** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: çok kaliteli ürün
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme harika geldi çok güzeldi
İsim: S** A**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: güzel bir notebook işlemcisi i3 olmasına rağmen çok seri bir bilgisayarve arttırılabiliyor
İsim: Z** A**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel aldım çok memnunum tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: On numara bilgisayar teşekkür ederim Trendyol herkese tavsiye ederim
Tarih: 24 Mayıs 2024
Satıcı: Güleç Teknoloji

Yorum: On numara cihaz
İsim: Emirhan K.
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: çok geniş ve güzel
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü iyiki almışım.Performansı iyi.
İsim: T** A**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet uygun fiyatlı ve hızlı Asus kalitesi.
İsim: A** A**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: şarjı hızlı bitmese daha iyi olabilirdi
İsim: Z** Ö**
Tarih: 28 Eylül 2024

Yorum: Ürünün kurulumu zor wındows yuklu gelmıyo onun ıcın ayrıca 1 mılyar praverıyorsunuz kı kurulumu olsun kurulum olduktab sonra güzel kullanıslısadece kurulum yapmakdıkları ıcın sıkıntı fıyatı 1 mılyar dusurmenız hıcetıj degıl
İsim: Merve B.
Tarih: 27 Eylül 2024
Satıcı: tekbutik

Yorum: ÜRÜNDE Bİ SORUN YOK COK İYİ AMA TRENDYOL EXPRESS COK COK YAVAŞ BİKARGO 6 GÜNDE GELİRMİ TRENDYOL EXPRESS COK YAVAŞ AYNI URUN AYNI GINALDIM ARAS BANA 3 GÜN DE TESLİM ETTİ KARGODAN DOLAYI 2 YILDIZ KIRDIMLÜTFEN BU KONU İLE İLGİLENİN
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: Çok çok begendim kardeşime hediye aldım
İsim: Ayşegül k.
Tarih: 22 Eylül 2024
Satıcı: Güleç Teknoloji

Yorum: çok güzell umarım uzun süre dayanır
İsim: B** E**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Bu fiyata özellikleri iyi ve yeterli seviyede denilebilir. RAM i dahayüksek olan bir model (en az 8 GB) tercih ederseniz daha rahatedersiniz. İş görüyor ama ahım şahım bir performans beklemeyin. Ben 9000TL gibi bir fiyata aldım ama daha ucuza bir fiyat bence yakalayabilirsiniz.
İsim: K** Z**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Kurulu gelmiyor ben bilerek aldım fiyat daha uygun bu sayede gayet güzelkullanışlı hoş Trendyol güvencesi ..
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: fiyat performans ürünü harika
İsim: U** E**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün tavsiye ederim
Tarih: 18 Mayıs 2024

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: oyun oynaniyomu?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Windows yüklü mü
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, bilgisayarda 4gb ram i çıkarıp 8 takarak yükseltebilir miyim yoksa ram lehimli mi
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl ASUS Türkiye garantilidir. RAM ve SSD artırma ile ilgili yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: internete giriyor dimi
Cevap: Merhaba, ürün Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax) mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kurulumu yapilmis olarak mi geliyor ve sarj aleti yaninda mi
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. Ürün şarj aleti ile birlikte gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba,urun 2.elmi?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bu bilgisayar muhabe işleri için uygun mudur excel vs
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: windows kaç yükü
Cevap: Merhaba, modelimiz Freedos'tur. İşletim sistemi bulunmamaktadır. Harici bir USB sürücü yardımıyla Windows işletim sistemi kurulumu sağlayabilirsiniz. Ek olarak konu hakkında yetkili servislerimiz üzerinden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bilgisayarın yanında ne geliyor peki kutuda?
Cevap: Merhaba üreticinin standart olarak koyduğu şarj aleti ve laptop bunun dışında ek bir ürün yoktur.

Soru: Ürün nasıl kuruluyor
Cevap: Nasil kurmak isterseniz

Soru: sims oynanir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: windows 10 11 yükleme için gereksinimleri karşılıyor mu acaba
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Freedos olarak mı geliyor ve içinde şarj cihazı bulunuyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. Adaptör mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Allah aşkına bunun kurulumu nasıl yapılıyor bu anlatın
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kaç yıl garantili analayamdım da
Cevap: Merhaba, ürünümüz 2 yıl garantilidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: windows 11 i nasıl kurabilirim
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kaç ram slotu var hocam
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl ASUS Türkiye garantilidir. RAM ve SSD artırma ile ilgili yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Yeni sürüm mü yaani güncel mi
Cevap: Merhaba, modelimiz Freedos'tur. İşletim sistemi bulunmamaktadır. Harici bir USB sürücü yardımıyla Windows işletim sistemi kurulumu sağlayabilirsiniz. Ek olarak konu hakkında yetkili servislerimiz üzerinden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kaçıncı nesil işlemcil acaba
Cevap: Merhaba, cihazın işlemcisi 12. Nesildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: pubg veya GTA 5 oynanıyor mu

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 Detaylı Fotoğraflar

Vivobook 15 Intel Core i3-1215U 4GB 256GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1535 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü