Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6- FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Tavsiye Eder Misiniz

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Alınmaya Değer Mi?
Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Şu Anki Değeri 19699.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Ürün Hakkında Bilgi

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Ürününün Satıcısı, ASUS Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye ürününü 19699.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Yorumlar Hakkında Bilgi
19699.0 Tl ye satışta olan Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: yeni aldim iyi calisiyor
İsim: Maksat D.
Tarih: 19 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AREL-BİLİŞİM

Yorum: iyide teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mart 2024
Satıcı: ONLİNE BİLİŞİM

Yorum: teşekkürler... bütün özelliklerin hepsi var.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mart 2024
Satıcı: E-Orjinal

Yorum: 2 günde teslim edildi. Sorun yaşamadım ama sanki şarjı çabuk bitiyorgibi geldi bana.
İsim: Ş** A**
Tarih: 27 Mart 2024
Satıcı: Dijital Bazaar

Yorum: sarjiazı çabuk bitiyor %100 yarım saate%79 oldu bu yüzden geri iadeedilecem alacak olan arakadaşların bilgine ürün hakkında bilgiverecektim ilgili satıcı Çok ilgisiz kaldı ve sizden bu satıcıdanalışveriş yapmayın açık ve net konuşuyorum ürünün arkasında durmadığı veBen Yandım Siz Yanmayın tasfiye etmiyorum O kadar para vereceksiniz vearkasındaDevamını Oku
İsim: M** G**
Tarih: 27 Şubat 2024
Satıcı: ONLİNE BİLİŞİM

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: yenilenmiş cihazmi sıfırmi
Cevap: Merhaba . Kesinlikle sıfır cihazır efendim . Yenilenmiş ürün değildir

Soru: mevcut ram 24 GB 'dir
Cevap: merhaba evet 24 gb

Soru: oyun oyna nır mi
Cevap: Merhaba . Grafik ayarlarını orta düzeyde tutarsanız oynatır efendim

Soru: penil tp nedir?
Cevap: Merhaba . Tn paneldir

Soru: klavye ledli mi
Cevap: Merhaba maalesef

Soru: merhaba word excel gibi uygulamaları kaldırır değil mi
Cevap: Kaldırır efendim

Soru: Windows yüklü mü geliyor
Cevap: Merhaba evet biosta gömülü siz yönlendirme ile kuruyorsunuz

Soru: merhaba, ürün 24 GB ram ve 1 TB hafızası mı var modelini arttığında farklı çıkıyor özellikleri
Cevap: Merhaba efendim, ürüne yükseltme yapılmıştır bu sebepten dolayı öyle görünmektedir ürün de 24 gb ram ve 1 tb ssd vardır

Soru: ssd m2 midir?
Cevap: Merhaba . Evet efendim m2 ssd mevcuttur

Soru: windows 11 pro yüklümü birde 24 gb 1 tb mi
Cevap: Merhaba evet 11 pro yüklü Özellikler belirtildiği gibi

Soru: Merhabalar 3D çizim ve autocad gibi programlarda zorlanır mı ?
Cevap: Zorlanır efendim

Soru: RAM ve SSD kaçtır birde Windows sürümü nedir?
Cevap: Merhaba . Üründe 24 gb ram , 1 TB ssd mevcuttur . Windows 11 pro dur sürümü

Soru: Merhaba ürün sıfır paketiyle ve Asus garantili mi geliyor?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Merhaba windows gömülü geliyor siz kurmalısınız demişsiniz soran birisine ben açtığımda cihazımda windows kurulu olarak gördüm?
Cevap: Merhabalar windows içinde vardır ve sizlerin kişisel bilgilerinizi girmemiz gerekmektedir ve bu yüzden bu şekilde cevap verilmiş olabilir. Windows içindedir .

Soru: merhaba Hayyrly gunler urunu gelip alma sansimiz varmi acaba
Cevap: Bilgi verildi

Soru: valorant vb. oyunlarda performans iyi mi ve kaç fps valoranta
Cevap: merhaba oyun performansı orta düzey profesyonel olarak harici ekran kartlı ürün seçmenizi öneririz

Soru: ekran kartı Intel iris xe mi Intel uhd grafics mi?
Cevap: Merhaba . İntel iris xe efendim

Soru: bu bilgisayara androıd uygulamaları hangı programdan ındırıyorsunuz play store desteklemıyor ???
Cevap: Merhaba . Youtube de araştırma yapabilirsiniz

Soru: Arkasında kabartmalı yazı olanla olmayan arasındaki far nedir acaba
Cevap: merhaba arkası kabarık olanı gönderiyoruz ışıklı klavye farkı

Soru: Oyun oynamak için performansı yeterlimi , örneğin ; : Playstation
Cevap: Merhaba oyun için yeterli değildir efendim

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye Ürünün Fotoğrafları

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 24GB 1TB SSD W11P 15.6" FHD Bilgisayar Csrtech Çanta Hediye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü