Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 En Düşük Fiyat Nerede

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Şu Andaki Fiyatı 14349.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Detaylı Açıklama

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Ürününün Satıcısı, ASUS Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 ürününü 14349.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Kullanıcı Geri Dönüşleri
14349.0 Tl ye satışta olan Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: İş ev hertürlü kullanılır. İş için aldım hızlı sorunsuz
İsim: M** G**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Fashionista

Yorum: Sevdim asus u ancak pili biraz hızlı bitiyo amma bu fiyata anca bu kadarolur heralde 😉
İsim: Mehmet M.
Tarih: 15 Şubat 2024
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Yorum: Harika sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: e** k**
Tarih: 08 Aralık 2023
Satıcı: SONNTECH

Yorum: leptop çok iyi ama roblox bs pubg gibi oyunlarda en fazla 3 saat dayanıyor
İsim: **** ****
Tarih: 20 Haziran 2024
Satıcı: NETWORKS

Yorum: fiyat performans urunu
Tarih: 16 Haziran 2024
Satıcı: I-MERS TECHNOLOGY COMPANY

Yorum: İstediğim ekran boyutu 18 inçti . Ürün madem kalmamıştı ne diye 15.6gönderdiniz ?
İsim: Veysi K.
Tarih: 02 Nisan 2024
Satıcı: Online Net Sipariş

Yorum: Fiyat performans
İsim: K** D** D**
Tarih: 06 Ocak 2024
Satıcı: Techno Phi

Yorum: Isınıyor arkadaşlar çok çabuk şarjı bitiyor
İsim: B** S**
Tarih: 29 Nisan 2024
Satıcı: TEKDENBİLGİSAYAR

Yorum: Özelliklerinde klavye aydınlatmalı yazıyor ama aydınlatmalı klavye yok.O yüzden ürünü iade etmek istiyorum
İsim: ibrahim K.
Tarih: 18 Nisan 2024
Satıcı: Online Net Sipariş

Yorum: Bilgisayarda ethernet bağlantısı yok. İnternete sadece wifi ilebağlanılıyor ki çok saçma. Satıcının bu durumda USB ethernet çeviriciaparatı PC ile birlikte göndermesi gerekirdi diye düşünüyorum. Ayrıcayarım elma gönül alma, hediye bir mause vs. olabilirdi
İsim: Resulhan K.
Tarih: 28 Nisan 2024
Satıcı: SAFAK BİLGİSAYAR TALHA

Yorum: Panel tipi IPS olarak belirtilmesine rağmen kesinlikle İPS ile biralakası yok. Yandan bakıldığı zaman görüntüler TN panelde olduğu gibiparlaklaşmaya ve bozulmaya başlıyor. Ki panel de TN panel zaten, ASUS"İPS-level panel" olarak tanıtmasına rağmen satıcı burada algıyaratarak sanki "İPS panel"miş gibi kategorize etmiş. Zaten bumodeli seçme nedenim eDevamını Oku
Tarih: 16 Ağustos 2024
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Yorum: free dos seklinde geliyor bu zaten urun ozellikleri kisminda yaziyorbunda bir sorun yok fakat sorun şu pc suruculeri okumuyor. okumasi icincok fazla ugrasip bir suru sey yaptik. bu arada bu isleri bilmeyen biriasla yapamaz o yuzden sakin almayin uzulursunuz bilmiyorsaniz. ben neyapmak gerektigini bildigim icin iade etmeyecegim yoksa ederdim
İsim: E** N** Ü**
Tarih: 28 Nisan 2024
Satıcı: SAFAK BİLGİSAYAR TALHA

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Pubg kaldırır mı ekran kartı 4 GB mı
Cevap: Merhaba, evet ama FPS değeri düşük olabilir.

Soru: Intel iris xe grafik karti var degil mi
Cevap: Merhaba, Intel® UHD Graphics bulunmaktadır.

Soru: Kaç çekirdek
Cevap: 8 çekirdeklidir. İyi günler dileriz

Soru: bilgisayar kurulumu hazır bir şekilde mi geliyor
Cevap: Merhaba, kurulumu siz yapmaktasınız.

Soru: Asus Vivobook 15 (X1502ZA-EJ1370) ile farkı nedir
Cevap: ssd farkı var

Soru: hangi renk geliyor
Cevap: Merhaba, gri renk gelmektedir.

Soru: Merhaba ürün 18 inç mi?
Cevap: Merhaba, 15.6 “ boyutundadır.

Soru: minecraft kaldırır mı minecraftda mod yükler mi
Cevap: Merhaba üründe kullanacağınız programların sistem gereksinimlerini kontrol edebilirsiniz

Soru: pubg.mineceraft,valorant gibi oyunlarda FPS i nedir peki
Cevap: Merhaba oyun firmasının değerlerşne bakınız

Soru: ürünün boyutları nedir
Cevap: Merhabalar ekran boyutu 18 inç tir efendim

Soru: çanta şarj aleti varmı dır
Cevap: Çanta yok şarj aleti var efendim

Soru: merhaba ekran 18 inç mi acaba
Cevap: Merhaba değil efendim

Soru: ram ve depolama arttırılabiliyor mu
Cevap: Merhaba Ram artırılabilr ama garanti kapsamında teknik servis yapmalı.

Soru: Fifa 23 ve the last of us part 2 gibi oyunları kaldırırmı
Cevap: Merhabalar, Latop özellikleri ile oyun gereksinimlerini karşılaşrırmak daha doğru olacaktır. Bu veaileyle bu soruyu oyun üreticisine sormanız daha uygun olacaktır

Soru: Merhabalar hocam . Ekran boyutu 18 inç midir
Cevap: Merhabalar evet efendim 18 inç tir

Soru: Autocad için uygun mu?
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün Autocad programının kurulumu için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, ekran kartı harici mi
Cevap: Merhaba bu konu hakkında ürün yetkili servislerinden veya müşteri hizmetlerinden destek almanız gerekmektedir.

Soru: agirligi nedir
Cevap: Ağırlığı 1.70 kg

Soru: roblox.minecraft gibi oyunlar kaldırır mı ona göre alcam
Cevap: Merhaba, evet kaldırır.

Soru: merhaba windows 11 yuklenir mi
Cevap: İstediginiz işletim sistemini yuklertirebilirsiniz efendim uygundur.

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 Detaylı Resimler

Vivobook 15 Intel Core i5 1235U 8GB 256GB SSD Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar X1502ZA-EJ1644 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü