Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6- FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Ürün Alınmaya Değer Mi

Aylin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Alanlar Memnun Mu?
Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Mevcut Fiyatı 17999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Gerçekten İyi Mi?

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Hakkında yaklaşık 71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Teknik Açıklamalar

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Ürününün Satıcısı, ASUS Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 ürününü 17999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Kullanıcı Değerlendirmeleri
17999.0 Tl ye satışta olan Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 12 yaşındaki ortaokula giden yeğenime hediye aldım. Oyun oynama yüklemegibi programı yok ama Google üzerinden oyunları oynayabiliyor.Ürünüpazartesi aksamı sipariş verdim çarşamba günü teslim aldım. kargosugelmeden zarar görür mü diye çok düşündürmüştü ama öyle olmadı sorunuyoktu. Yeğenim çok sevindi ince ve şık hafif bir ürün uzun süre temizkullanDevamını Oku
İsim: i** ö**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: 3E TEKNO

Yorum: ürünü alalı 4 ay oldu kamerası bozuldu. aldığım yerle irtibat kurdumdedikleri şey korsan yazılım attığınız için garanti dışı kalıyor bizbakmayız. arkadaş donanımsal arızanın yazılımla ne alakası var?!!!kesinlikle almayın aldırmayın. üç kuruş fazla verin başka marka alın.
İsim: A** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Süper urun.
İsim: a** c**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: ben memnun kaldim öyle oyun vs kasmayacaksaniz ofis isleri icin güzeldiye düşünüyorum. bilgisayar uzmani değilim
İsim: y** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: bir laptop ta arayacağız tüm hersey var fazla para ödemeye gerek yok çokhafif 512 GB ile hafıza mükemmel işlemcisi ise çok iyi. şarkıda çok iyigidiyor ekran görüntüsü mükemmel oyun için değil gündelik bütünişlerinize cevap verir .
İsim: SERKAN T.
Tarih: 04 Ağustos 2024
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Yorum: ÇOK HIZLI ÇALIŞIYO OKUL İÇİN ALDIM BAYA İYİ TEK SORUNU WİNDOWSYÜKLENMEMİŞTİ İYİKİ ALMIŞIM
İsim: S** S**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Satıcı: Terminal İletişim

Yorum: Ben begendim ve simdilik de memnunum
İsim: İ** D**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Satıcı: AREL-BİLİŞİM

Yorum: Ofis için kullanıyorum şümdilik yeterli memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: Ö** Ö**
Beden: 18 Temmuz 2024
Satıcı: TrendShop

Yorum: Beğendim memnun kaldım, teşekkürler
İsim: emine t.
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: kesinlikle tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: fiyatına göre tasarımı ve işlevi çok iyi bana yeterli geldi.
Tarih: 02 Temmuz 2024
Satıcı: websinial

Yorum: kaliteli ürün
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Ürün freedos olarak geliyor öncelikle bunu mutlaka aklınızdabulundurmalısınız. Ohun dışında bir öğrenci ya da ofis kullanımı için%99 ihtiyaçları karşılar. Oldukça hafif, sesi dışarıda bangırr bangırdeğil ama iç mekanda gayet yeterli düzeyde. Sadece ekran görüntüsü günışığında çok yeterli değil ama alınır mı diye düşünüyorsanız bu fiyat veperformansDevamını Oku
İsim: B** Ö**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: Kızıma aldım çok memnun
İsim: H** T**
Beden: 04 Haziran 2024
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Yorum: Özelliklerine bakınca fiyatı gayet iyi ve kargoya teslim süresi gayethızlıydı elime çok çabuk ulaştı .Şarj olma süresi gayet iyi aytıcarengide parlak ve güzel.
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Çok iyi ürün kesinlikle alın
İsim: S** Y**
Beden: 05 Nisan 2024

Yorum: Daha önceden de asus kullanıyodum, Windows yüklemeniz gerekiyo ilkbaşta. Ben çok beğendim dizi falan izliyorum sürekli şarjı baya birdayanıyo genelde günde bir kez şarj ediyorum sadece.
İsim: H** A**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: mükemmel bir ürün
İsim: E** Y**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: süper Asus kalitesi bir başka şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: K** S**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Bilgisayar güzel en azından öğrenci olarak benim işimi görüyor. Alırkenhiç yorum yoktu ama Trendyol a güvenerek aldım. Ve yaklaşık üç aydırkullanıyorum. Şimdiye kadar sorun yaşamadım. Ancak Windows yüklemek içinbilgisayarcıya götürmek gerekiyor. Kendim yükleyemedim. Onun dışındagüzel ürün çok bir beklentisi olmayanlara tavsiye ederim 👍🏻
İsim: R** G**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: uygun fiyat
İsim: H** C**
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: Kasası çok iz yapıyor günde 5 kere temizle faydası yok el değdirmemeklazım o da mümkün değil. Onun dışında fiyatına göre iyi.
İsim: Y** T**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Fiyat performans bilgisayarı. Eğer oyun vs oynamayı düşünmüyorsanızsatın alabilirsiniz. sadece bilgisayar sesi biraz farklı. ayrıca windowskurulumunu kendiniz yapıyorsunuz.
İsim: F** B**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Bu fiyata bu özellikler kaçırılmaması gerekir. Boşu boşuna lisans parasıverip daha az özellikli windows yüklü bilgisayar almaya gerek yok, birdeofis uygulamaları için dünya para vermeniz gerekecek. Qlın bunu 300lirada bilgisayarcıya verin kafanız rahat etsin.
İsim: t** o**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Ben beğendim ama daha uyguna almıştım zam gelmiş
İsim: M** C**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: 2 gunde gelmisti 1 ay kulandim simdi değerlendiriyorum intel i5 bazioyunlari yada grafikli uygulamalari aciyor normal bi sekilde ama dahaihtiyaciniz varsa autu Cad falan istersiniz 8 gb ram yeterli degil bunu
İsim: alireza r.
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Gayet iyi kullanışlı ama biraz yavaş sanki
İsim: E** A**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Satıcı: SATÜRN

Yorum: Sağlam bir şekilde ve hızlu geldi gayet memnunum
İsim: İ** E**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: ürün iyi güzel ama kasıyor biraz
Tarih: 17 Mayıs 2024
Satıcı: ZEYUN

Yorum: ürün güzel tavsiye ederim
Tarih: 09 Mayıs 2024
Satıcı: Güleç Teknoloji

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Merak Edilenler Neler?

Soru: Windows kurulumu yapıyor musunuz?
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba, ürünü alırken Windows sistemini sizin kurmanız mümkün mü, hediye olarak alacağım ve arkadaşım kurulum yapamıyor?
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Azərbaycan ucun catdirilmada gomruk limitin kecərmi . .və ya gomruk rusumu nə qədər olar ?
Cevap: Merhaba, ilgili sorularınızı Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: Salam. Azerbaycandan sifariş aliyormusunuz?
Cevap: Merhaba, ilgili sorularınızı Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: merhaba windovs yok mu
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ram 8 mi 16 mı
Cevap: Merhaba, ürün ram kapasitesi 8 GB,'dır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Steam fln yükleyip oyun oynaya biliyormuyuz ?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kardeşim bu normal laptopmu laptop lazım i5 işlemci taşınabilir bu omu acaba tam anlamıyorum
Cevap: Merhaba, ürün i5 işlemcili diz üstü taşınabilir bilgisayardır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kolay gelsin.ekran kartı modeli nedir?
Cevap: Merhaba, cihazda Intel Iris Graphics ekran kartı mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: rem artırılabilir mi?
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: üründe parmak izi var mı? + üretim yılı kaç?
Cevap: Merhaba, İşlemci Çıkış Yılı 2022.Üründe parmak izi okuyucu bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba satın alan kişiler türkce dili yok diyor ayrı bir yazılım yükleme lazım diyor ve Windows CD Side yok diyorlar

Soru: belgisayar sifirmi
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Windows programını yüklenemedi. ne yapabilirim
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl Asus Türkiye garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Salam, butun sifarislerde ayni urunmu gonerilir, yoksa baska baska urunlermi? yorumlara bakanda bazilarinda barmak izi okuyucu oldugu yazilmis, bazilarinda ş, ğ harflarinin olmadigi yazilmis. amma yorumlardaki resmlerde farkli resmler olmus sanki.
Cevap: Merhaba, ürün görselde görüldüğü gibi gönderilektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar geta5 oyunu yükleniyormu bu bilgisayara
Cevap: Merhaba, minimum sistem gereksinimleri başlığı altında paylaşılan sistem gereksinimleri o yazılımın çalıştırılabilmesi için en az seviyede gerekli olan sistem kaynakları ihtiyaçlarıdır. İdeal sistem gereksinimleri ise yazılımdan tam performans alarak kullanmanız için gerekli görülen sistem kaynaklarıdır. Yani minimum sistem gereksinimlerini destekleyen tüm programları kullanabilirsiniz. Ürünün destekleme durumunu uygulama özelliklerinden kontrol edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 11nesilmi 12.Nesilmi
Cevap: Merhaba, 12. Nesildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar matlab Python c++ Java gibi sistemleri çalıştırır mi
Cevap: Merhaba, üründe minimum sistem gereksinimleri sağlayan tüm uygulama/programları kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Öncelikle ürün Türkçe Q klavye mi? Bu konuda sorularda bir tutarsızlık var. Türkçe karakterler var mı?
Cevap: Merhaba, ürün Türkçe Q klavyedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekrani ips mi?
Cevap: Merhaba, ürün IPS paneldir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 Detaylı Fotoğraflar

Vivobook 15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Gümüş Dizüstü Bilgisayar F1502ZA-EJ1534 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü