Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6- FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Satın Alır Mısınız

Nihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Alınır Mı?
Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Şu Anki Satış Fiyatı 15499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Ürün Tanıtımı

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Ürününün Satıcısı, ASUS Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar ürününü 15499.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Yorum Ve Değerlendirmeler
15499.0 Tl ye satışta olan Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok güzel hızlı teslimat
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ağustos 2024
Satıcı: Nethouse

Yorum: Ürün fiyatının hakkını tam olarak veriyor. Artıları olarak IPS panel,düşük güç tüketen işlemci, hafif ve taşınabilir yapı, yükseksayılabilecek depolama alanı, gündelik ve ofis işleri rahatlıklayapabilecek bir hafıza bulundurmasını sayabiliriz. Eğer fiyatını gözönüne alırsak bu fiyata eksi bir özellik belirtmek pek doğru değil diyedüşünüyorum çünküDevamını Oku
İsim: K** Ş**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: parasına göre çok güzel sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: f** ö**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Ürün sağlam ulaştı, bilgisayarı sevdim memnunum
İsim: E** N** Ö**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: gayet kullanışlı güzel hızlı bir bilgisayar. fiyat/performans ürünü.bilgisaya beklentimin üzerinde hızlı, tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Çok sağlam ve hızlı geldi. Windows kurulumu için bir QR kodu okutarakkolaylıkla işletim sistemi yükleyebilirsiniz. hafif ve kullanışlı
İsim: Enis A.
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: tasarımı vs çok iyi
İsim: T** B** S**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel geldi görüntü kalitesi çok beğendik işlemcisi çok hızlı
İsim: L** B**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Satıcıyı da ürünü de beğendim. Gayet hızlı ve kullanışlı çok teşekkür ederim.
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: kullanışlı güzel i5 alsam daha iyiymiş ama bu da idare eder.
İsim: N** Ç**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi laptoplardan biri ve 12.nesilişlemciyle gelmesi güzel. Ekran kalitesi başarılı genel olarak tavsiye ediyorum.
İsim: S** S**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: əladır təşəkkürlər satıcı
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: çox gözəldir düşünmədən alın
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Benim beklentimi karşılayacak olduğunu bildiğim için aldım. O kadarhafif ki bu benim için önemli bir detaydı.Fiyat performans ürünü.
İsim: G** Ş**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: fiyatına göre gayet iyi kargo sağlam ve hızlıydı teşekkürler
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: beklediğimden daha iyi ve hızlı oyunu bilmem ama ofis iş için fazla bile bence
İsim: S** K**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Beğendim sadece kurulum yapıcam.
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: ya bu bilgisayar daha kullanmadan patlıcak gibi sıcak bunun sebebi nenormal mi
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Ürün anlatıldığı gibi satıcı da çok ilgili paketleme on numara çok teşekkürler
İsim: D** i**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Paketleme güzel. Kullanmadım ama henüz
İsim: M** G**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: bu qiymətə alına biləcək ən gözəl notbukdur.12 günə çatdıAzərbaycana.hələki windows yükləməmişəm işlətdikcə yorumu güncəlləyərəm
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Azərbaycana bir həftəyə gəldi. Baglama yaxşıdı. Windows yoxidi,yazmaqdan qabax drayver lazımdı. Tacpad da işləmirdi. Draiver tapıbyazmaq lazımdı.
İsim: R** H**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Oyun oynarken çok kasarmı
Cevap: Merhaba oyun oynamaya uygun değildir.

Soru: Afedersiniz, iki tane mi m.2 slotu var?
Cevap: Hayır efrndim tek

Soru: çanta veriliyormu
Cevap: Merhaba, ürünün yanında çanta gönderilmemektedir. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ben SSD kapasitesini artırmak istiyorum da. Bunun SSD slotu m.2 2280 pcie x4 mü?
Cevap: M2 slotludur istediğiniz gibi arttırabilirsiniz.

Soru: ürün rengi nedir acaba
Cevap: Merhaba,gümüş rengi,keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Diğer renkleri mevcut mu?
Cevap: Merhaba,tek renk mevcuttur,keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1200 ₺ zarar ettirdiniz
Cevap: Merhaba, bizlerin yapabileceği maalesef bir lşey yoktur. Alışverişlerinizde Nethouse' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Zoom toplantılarında görüntü kalitesi ses kalitesi nasıl
Cevap: Merhaba, ürün 720p HD kamera özelliğine sahiptir. Sfır kapalı kutusunda satışı olduğundan maalesef deneyimleyememekteyiz. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba Windows kurulumu geliyor acaba
Cevap: Merhaba, ürün freedos olarak gönderilmektedir. Sizlerin işletim sistemi yüklemesi gerekmektedir. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba laptop çantası da geliyor mu içinde
Cevap: Merhaba maalesef efendım

Soru: kaçıncı nesil ?
Cevap: Merhaba, İ3 12.nesildir. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba mause ve flaş diski aynı anda kullanabilecek girişleri var mı? benim için önemli bu.
Cevap: Vardır efendım

Soru: klavye aydınlatması mevcut mudur ?
Cevap: Merhaba, klavyesinde aydınlatma mevcut değildir. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kaç bit oluyor bu cihaz? Windows kurmak için
Cevap: Merhaba, 64 bit kurmanız gerekmektedir.

Soru: Minecraft indirilebilir mi ve pubg
Cevap: minecraft indirir pubg indirnez

Soru: Merhaba ets oyununu oynayabilir miyiz bu bilgisayarda her hangi bir ağırlık kasıntı olur mu ?
Cevap: Oynanmaz efendım

Soru: Merhaba . Ofis işlerim , ders çalışmak ve günlük işlerimi yapmak için yeterli olur mu yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Merhaba, ürün günlük kullanım için uygundur. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: liseye geçtimde bu ürün benim için yeterlimi
Cevap: Merhaba, ürün günlük kullanımlar için uygundur. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ve kaç GB? Ben ders için istiyorum yeterli bir laptop mu?
Cevap: Merhaba, üründe 8gb ram ve 512gb hafıza mevcuttur. Günlük kullanım için yeterli olacaktır. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Sims 4 Minecraft oynanır mı
Cevap: Merhaba, ekran kartlı ürünlere göz atmanızı öneririz. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Ürüne Ait Fotoğraflar

Vivobook 15 X1504ZA-BQ450 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Fdos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü