Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Bu Ürünü Almalı Mı

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
264
0
0
Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Alınır Mı?
Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Şu Anki Fiyatı 10774.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Ürünün Detayları

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Ürününün Satıcısı, ASUS Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 ürününü 10774.0 Tl'den Satılmaktadır.

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Ürünü Kullananların Görüşleri
10774.0 Tl ye satışta olan Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: ürün sorunsuz elime ulaştı. bir öğrenci için gayet kullanışlı bir üründür.
İsim: N** T**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: 34 ANT BİLİŞİM TİCARET A.Ş.

Yorum: yaklaşık bur hafta olacak kullanıyorum, İnternet, arada officeuygulamaları, oyun oynamıyorum, pratik bir laptop.Benim ihtiyacımıkarşılıyor, sessiz çalışıyor, fazla yormuyorum😊 10 saat kapalı şekildekalınca %1 şarj gidiyor, eski laotopum da asustu, kasa olarak o dahasağlam duruyordu, bu hem hafif hem de çok sağlam kasa sahibi değilzannımca, ama yinDevamını Oku
İsim: M** T**
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: PAR Home&Tech

Yorum: Sorunsuz teslim edildi. Kullanışlı, fiyat performans ürünü
İsim: T** T** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2024
Satıcı: TRV_TEKNOLOJİ

Yorum: Ürün mükemmel.
İsim: F** D**
Tarih: 06 Ocak 2024
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: Sorunsuz teslim edildi. Ürün gayet güzel. Sadece internet,office işleriiçin gayet yeterli
İsim: b** b**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: mükemmel çok beğendim kasa çok şık ince hafif sistemi hızlı bir pc ben beğendim
İsim: E** G**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: arkadaşlar oyun için alıyorsanız bence güzel eski oyunların hepsini deaçtım siyah ekran sorunu olmadı şükür çok hızlı ve güzel bir PC tavsiyeederim ekleme batarya performansı efsane
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: hediye almıştım aldığım kişi ekranını yolladı. şimdilik beğenildi hızlıkargo sağlam teslimat
İsim: E** S** Y**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Satıcı: 34 ANT BİLİŞİM TİCARET A.Ş.

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Merak Edilen Konular

Soru: Windows kurulumu geliyor
Cevap: Merhaba, Windows 11 ile geliyor siz sadece ön kurulum yapıyorsunuz.

Soru: klavye aydınlatması varmı
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar kolay gelsin bu leptopdan alacağım yakın bir süre içerisinde o yüzden ne kadar stock kaldığını öğrenmek istiyorum eğer ki alamazsam benim için kötü olur
Cevap: merhaba son 3 stoğumuz var

Soru: Merhaba Garantisi ? Teşekkürler
Cevap: Merhaba, 2 yıl asus Türkiye garantilidir.

Soru: Bluetooth var mı özelliklerinde göremedim
Cevap: Merhaba, mevcuttur efendim İyi günler

Soru: bilmiyom oyun bilgisayarı değil ama oyun açar mi GTA 5 felan
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Oyun bilgisayarı değildir. Ancak düşük ayarlarda oyun oynamanıza imkan sağlar. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bellek girişi varmı
Cevap: Merhaba, evet var.

Soru: Türkiye Garantili mi
Cevap: Evet efendim 2 yıl Türkiye garantili

Soru: GTA 5 acarmi 70 GB felan dir açar demi genel olarak gta 5 oynamak için 4 ram 10 grafik olması gerikiiyor bu kaç grafik
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. oyun bilgisayarı değildir ancak gta 5 oyununu düşük ayarlarda oynamanızı sağlar. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Bilgisayarda Windows 11 kurulu geliyor değil mi
Cevap: Evet efendim kurulu geliyor

Soru: ürün sıfır mı kapalı kutumu kaç yıl garantili?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutudur. 2 yıl servis garantisi bulunmaktadır

Soru: merhaba işlemci hızı nedir??
Cevap: Merhaba,İşlemci Hızı :2.40 GHz'dir.

Soru: ürünler yenileniyor mu?
Cevap: Merhaba, kapalı kutu sıfır üründür.

Soru: tamam sağ olun yani GTA 5'i çeker mi Bir de bir şey daha soracağım kalitesi nasıl
Cevap: Rica ederiz Asus kalitesi bilindik geçerli marka kalitelidir zaten

Soru: merhaba not alma özelliği varmı
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Sıfır kutulu mu kutunun içinde şarj cihazı var mı
Cevap: Evet tamamıyla kapalı sıfır kutusunda. Şarj aleti içinde mevcut

Soru: Merhaba, windows yüklü mü geliyor

Soru: Merhaba kolay gelsin. sorularda freedos ile ilgili bir soru gördüm ama ürün w11 yazıyor. üzerinde windows 11 yüklü değil mi ?
Cevap: Değerli müşterimiz, ürün içerisinde Windows 11 bulunmaktadır.

Soru: valorant açar mı açarsa kaç Fps Verir ortalama
Cevap: Merhaba, oyun gereksinimleri ile pc özelliklerini karşılaştıranilirsiniz

Soru: Windows kaç ile gelecek
Cevap: Windows 11

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 Ürünün Fotoğrafları

Vivobook Go 15 7.Nesil Ryzen 3 7320U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü