Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Fiyatına Göre Alınır Mı?
Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Güncel Satış Fiyatı 30440.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Gerçekten İyi Mi?

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Açıklama Ve Özellikler

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Ürününün Satıcısı, Versace Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati ürününü 30440.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Kullanıcı Yorumları Nasıl?
30440.0 Tl ye satışta olan Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: İndirimdeyken aldım , çok şık
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trend Time

Yorum: Saate bayıldım! Zaten beğendiğim bir modeldi, indirime girince kaçırmak istemedim. Satıcı da çok iyiydi, teşekkürler
İsim: Z** K**
Tarih: 06 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel ve şık bi ürün
İsim: D** B**
Tarih: 13 Ocak 2024
Satıcı: Vanlılar Saat

Yorum: Mükemmel 🤩 güvenle alabilirsiniz 🫶🏻
İsim: R** E**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Satıcı: ONLİTEK

Yorum: Çok şık bir saat. Zamasız bir parça severek kullanıyorum
İsim: Sevil Ç.
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Gayet güzel ve kaliteli ☺
İsim: F** G**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: Ürün çok güzel paketleme çok iyi
İsim: A** O**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Aşırı havalı bi saat🔥
İsim: A** S** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2023

Yorum: Harika bayıldım 💖
İsim: T** C** E**
Beden: 23 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel
İsim: E** D**
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: Cok guzel uygun fiyat orjinal
İsim: M** A**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel 👍
İsim: M** M**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Cok memnun kaldim orijinalligiyle ilgili hic bir sıkıntı yok. Tüm belgeri tam ♥
İsim: i** t**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve kaliteli. Direk saat ve saate götürdüm orijinal ve kendi bayimiz dedi. Ancak uluslararası garanti kartını koymamışlar. Kutuyu saat ve saat açtı. Bayimizle iletişime geçin size gönderirler o kartı almanız gerekiyor bilgisi verildi. Satıcıya yazdım kartın gelmesini bekliyorum. Bir puanı bundan dolayı kırdım. Saat orijinal satıcıya gDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: urun tüm seetifikalariyla birlikte geldi bilek ölçüsüne göre ayarlama yapip göndermişler satıcıya ayricaya tesekkir ederim 👍
İsim: B** K**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Ürün orjinal saat saat mğazasında kontrol ettirdim ve çok şık
İsim: B** K**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: ürün çok güzel ve orjinal
İsim: h** y**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Asiri guzel 😍
İsim: **** ****
Tarih: 04 Nisan 2023
Satıcı: ZEKİ OPTİK VE SAAT

Yorum: Hızlı kargo ürün orijinal 🫶
İsim: K** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Ürün replika arkadaşlar kesinlikle almayın saat ve saate götürdüm replika dendi iade ettim
İsim: A** B**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Ürün elime ulaşmadan kargoda kayboldu günlerce para iadesi bekledim bir daha mı tövbe
İsim: B** A**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Garanti belgesiyle birlikte geliyor orijinal ürün
İsim: S** Y**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Satıcı: ŞERİFOĞLU

Yorum: Takvim göstergesi yok
İsim: E** Ö**
Beden: 05 Mayıs 2023
Satıcı: GÜRBÜZ SAATÇİLİK LTD ŞTİ

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Orjinal mi ?
Cevap: Merhaba,Ürün orjinal üründür ve resmi distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir.Ürün orjinal kutusu,garanti belgesi ve faturası ile birlikte gönderilmektedir.

Soru: 63 binmi anlayamadım
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz.Kampanya ve fiyatlarımızda anlık değişiklik olabilmektedir. Bİlgilerinize

Soru: Orijinal mi ?
Cevap: Merhaba,Ürün orjinal üründür ve resmi distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir.Ürün orjinal kutusu,garanti belgesi ve faturası ile birlikte gönderilmektedir.

Soru: Mrb tam sarımı yoksa rose gold mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün altın rengi ve metaldir. Bilgilerinize

Soru: Uluslar arası garanti kartı koyuyor musunuz
Cevap: Merhaba, uluslararası garanti belgesi ile birlikte gönderilmektedir.

Soru: Merhaba elinizde versace boncuk kordon saat var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Model no ile bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ben siDen wersace saat aldım ama ekrandaki resimi sevdim bana gelen sarı alakasız paketten açtım ama neden beni yaktınız vöyle arkadaş alakasız renk farkı bana cevap verirmisin
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Beğenilmemesi halinde ürün kullanılmamış olması şartı ile 15 gün iade hakkınız bulunmaktadır. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba, ürün nasıl kuruluyor? Kurma kolu kurduktan sonra eskisi kadar geri girmedi
Cevap: Merhaba , saatin kurma kolunu çekerek saati ayarlayabilirsiniz. Onlitek'i tercih ettiğiniz için teşekkür eder , iyi alışverişler dileriz.

Soru: Garanti belgesi uluslararası mı onu özellikle soruyorlar
Cevap: merhabalar evet dört yıl uluslarası garantilidir teşekkürler

Soru: Merhaba ürünü satın aldığımda saat saatin mağazasına götürsem garanti gibi durumlarda yardımcı olurlar mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Teknik servisimize kargolayarak destek alabilirsiniz. Bilgilerinize.

Soru: Merhabalar ürünün sertifikası var mı içerisinde
Cevap: Merhaba, ürün garanti belgesi kaşe ve imzalı bir şekilde kutusunun içerisinde gönderilmektedir. Onlitek'i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba indirim olucakmı almak istiyorum ama bana şuan yüksek geliyor
Cevap: MERHABA ŞUAN ÜRÜNÜN FİYATI ÇOK UYGUN ZATEN EFENDİM YÜKSELİCEKTİR SAYGILAR

Soru: Kasa çapı 36 40 yazıyor hangisi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünün kasa çapı "36mm"dir.

Soru: sizden satin aldigim juicy couture saatin neden orijinal kutusu ve garanti belgesi yok
Cevap: MERHABA ORJİNAL KUTUSU MALESEF ELİMİZDE KALMADI GARANTİ BELGESİ FATURADIR 2 YIL GARANTİLİDİR SAYGILAR

Soru: takvim göstergesi var mı
Cevap: Merhabalar Takvim özelliği yoktur.teşekkürler

Soru: Ürün orjinel mi
Cevap: MERHABA ORJİNAL ÜRÜN EFENDİM SAYGILAR

Soru: Merhaba kordon ölçüsü nedir ?
Cevap: Merhaba, ürünün kordon ölçüsü 17cm'dir.

Soru: Merhaba bu ürünü çok almak istiyorum fakat Versace nin Türkiye distribütörü olan firmada yok ve onların bana yaptığı açıklama şu şekilde "bizde yoksa hiç bir yerde yoktur." Sizdeki orijinal ürün değil mi bu durumda ? Orijinalse garanti belgesinin yanında uluslararası geçerlilik belgesini de verebiliyor musunuz?
Cevap: Merhaba efendim ,mağazamızdaki bütün Versace saatler Türkiye resmî distribütörü saat&saat sertifikalı faturalı ,Türkiye ve İnternatinol garanti belgesi ile size teslim edilecektir . Bu ürün stoklarımızda şu an mevcuttur . Alım yaptığınızda pazartesi sabahı belirtmiş olduğumuz bütün belgeler saat ile birlikte özel kutusu ve poşeti ile birlikte kargoya teslim edinecektir . Saat&saat in bayisi olduğumuzu Saat&saat in İntermet sitesinden de Vanlılar saat olarak kendiniz görebilirsiniz . Teşekürler saygılar

Soru: Ürün orjinal midir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz.Orijinal 2 yıl garantilidir. Bİlgilerinize,saygılarımızla

Soru: Görselde kadın kol saati yazıyor, takvimli olarak görünüyor. Gelen ürün görselde gördüğümüz saat aynısımıdır.
Cevap: Merhaba evet ayni saat efendim saygılar

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati Ürün Görselleri

Vrscvehu00420 Kadın Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü