Vrscvevk00620 Kol Saati Alınır Mı ?

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Vrscvevk00620 Kol Saati En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Vrscvevk00620 Kol Saati Şu Anki Satış Fiyatı 29930.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Vrscvevk00620 Kol Saati Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Vrscvevk00620 Kol Saati Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Vrscvevk00620 Kol Saati Ürün Hakkında Bilgi

Vrscvevk00620 Kol Saati Ürününün Satıcısı, Versace Vrscvevk00620 Kol Saati ürününü 29930.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Vrscvevk00620 Kol Saati En Son Yapılan Yorumlar
29930.0 Tl ye satışta olan Vrscvevk00620 Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Efsane gerçekten çok teşekkür ederim hediye paketi yapmışlar ellerinize sağlık bu saati beğenip almak isteyen hiç düşünmesin özellikle bu firmadan net direk alın bunu okuyorsunuzdur diye düşünüyorum ellerinize sağlık hayırlı işleriniz bol kazançlarınız olsun 🤲🏽🤲🏽
İsim: i** y**
Tarih: 11 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vanlılar Saat

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi şık bir hediye
İsim: E** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Nisan 2024

Yorum: Nişanlıma aldım çok beğendi orijinal ürün sorgulattım.
İsim: Esra Y.
Beden: 25 Nisan 2023
Satıcı: Trend Time

Yorum: Paketlemesinden ürüne 10/10
İsim: Hacer U.
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Gerçekten kaliteli güzel ürün gönül rahatlığıyla alın güzel paketleme faturası herşeyi yanında geldi teşekkür ederim 🙏
İsim: D** Ç**
Beden: 20 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel ürün sertifikası mevcut. Tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Ablama aldık ben aynısını saat ve saatten çok daha pahalıya almıstım hiç gerek yokmus ikisinş kıyasladık bire bir aynı kutusuna kadar hiç bir fark yok hiç tereddüt etmeden alın
İsim: yasmin t.
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Kesinlikle diğer mağazalarla karıştırılmamalı mükemmel bi mağaza ve orijinal çok özenli paketlenmişti
İsim: F** K**
Beden: 06 Mayıs 2024

Yorum: Çok hızlı geldi sertifikası garantisi her şey kusursuz
İsim: Halil E. Y.
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: Harika satıcı firmaya teşekkür ediyorum ürün orjinal gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: Atilla K.
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Saat saat mağazasına gösterdim ve ürün orjinalmiş. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: Ürün orijinal olmadığına dair gönderim yaptım , Trendyol ile iş birliği yağıp saaat de çizik bar diye iade almadılar , 1 gün kullanılmadı saat , sakın güvenmeyin firmaya
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Öncelikle satici ve tüm depremzede kardeslerimize gecmis olsun dileklerimi iletiyorum harika bi satici guvenilir özenle paketlenmis
İsim: B** B**
Tarih: 10 Mayıs 2023
Satıcı: ŞERİFOĞLU

Yorum: Saati çok beğenerek nişanlıma aldım. Sağlam paketleme yapmışlar ve hediye paketi de yapmışlar ekstra. Teşekkürler 🫶🏻
İsim: D** D**
Tarih: 03 Haziran 2023
Satıcı: ŞERİFOĞLU

Vrscvevk00620 Kol Saati Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Orginal mi ?
Cevap: Merhaba,Ürün orjinal üründür ve resmi distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir.Ürün orjinal kutusu,garanti belgesi ve faturası ile birlikte gönderilmektedir.

Soru: stoklar yenilenirmi
Cevap: Merhaba,ürün stoklarımızda mevcuttur.

Soru: Yeriniz nerde?
Cevap: Merhaba mağazamız istanbul Fatih Sirkeci de olmaktadır . Teşekürler

Soru: 1.300 mu fiyat
Cevap: Merhaba,ürünün 13.650 tl fiyatı bulunmaktadır.

Soru: Merhaba saatin ağırlığı kaç gram?
Cevap: Merhaba, üretici firna bilgileri arasında saat ağırlığı belirtilmemiştir.

Soru: su alıyor mu???
Cevap: Merhaba, su geçirmezlik 5ATM'dir, ürün su geçirdiği takdirde garanti kapsamındadır.

Soru: merhaba fotoğraflarda ekranı büyük görünüyor kullanıcı fotoğraflarında da hem kadın hem erkek kolunda farklı büyüklükte. Acaba kadın için uygun mudur? yada ekran büyüklüğü nedir
Cevap: Merhaba, ürünün kasa çapı 42mm'dir ve erkek modeldir. Aynı modelin kadın olanı da pazaryerimizde mevcuttur.

Soru: saat altınmı?
Cevap: Merhaba,ürün altın değildir.

Soru: merhaba kurma kolu olarak yedek parça var mı sizde
Cevap: Merhaba, maalesef yedek parça satışımız bulunmamaktadır, konu ile ilgili Saat&Saat mağazalarından teknik destek alabilirsiniz.

Soru: erkek saati mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Unisex modeldir. Saygılarımızla

Soru: İphone 14 proyla takas ediyormusunuz
Cevap: Hayır etmiyoruz

Soru: Su geçrirmi
Cevap: Bu model 100 m su geçirmez olmaktadır yüzerken dahi kullanabilirsiniz

Soru: kasa çapı nedir
Cevap: merhabalar kasa çapı 42 mmdir. teşekkürler

Soru: Merhaba versace saat aldım saat ve saate götürdüm sizin verdiğiniz bilgi, garanti 2+2 yıl şeklinde ama bugün kontrolünü yaptılar sadece 2 yıl garantili gözüküyor. Kutunun içinde bana kart şeklinde bir garanti belgesi daha göndermeniz gerektiği bilgisi verildi. Bayimiz olan satıcıyla iletişimi geçin o kartı size göndermeleri gerekiyor dedi.
Cevap: Merhaba,uluslararası garanti kartı ürünün kutusunun altında bulunmaktadır.

Soru: Saat kordonunun 1 adet uzatma pim ve eklentisi varmi acaba ay i saaten var genisletmek istiyorumda
Cevap: Merhaba, maalesef yedek parça satışımız bulunmamaktadır. Konu ile ilgili Saat&Saat mağazalarından destek almanızı rica ederiz.

Soru: kordon genişliği kaç mm
Cevap: Merhaba tam anlaşılmadı

Soru: hangi kargoyla calisyorsunuz
Cevap: Merhaba, ürünler trendyol express ile gönderilmektedir.

Soru: Merhaba unisex ürün mü? Bayan için uygun mu?
Cevap: Merhaba, ürün unisex modeldir.

Soru: Merhaba Ürün Garantilimidir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Bilgilerinize.

Soru: bu saaat bayan yoksa bay saatimi?
Cevap: Merhabalar erkektir efendim

Vrscvevk00620 Kol Saati Ürün Görselleri

Vrscvevk00620 Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü