W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Şu Anki Satış Fiyatı 264.45 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Memnuniyet Oranı Nedir?

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Hakkında yaklaşık 3863 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Detaylı Açıklama

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Ürününün Satıcısı, W-Lab Kozmetik W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml ürününü 264.45 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
264.45 Tl ye satışta olan W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3863 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 2 senedir kullandığım yek şampuan.. saçım seboreik dermatit vardı ona iyi gelen mucize şampuan herkese tavsiye ediyorum çevremde.. ve indirime girince stokluyorum evet normalde pahalı bi şampuan İÇİN
İsim: e** y**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Niche Cosmetic

Yorum: Saç derimde egzama problemi var denemediğim doğal, medikal vs şampuan kalmadı hiç biri işe yaramadı. Saçlarımı yeni yikasam da o kabuklu ve kepekli görüntüden kurtulamiyordum. Bu ürün saçıma çok iyi geldi ikinci yıkamada gözle görülür bir fark yarattı uzun zamandır da kullanıyorum çok memnunum.İndirime girdikce stokluyorum keşke biraz daha büyük siDevamını Oku
İsim: G** Ö**
Tarih: 25 Ağustos 2022
Satıcı: bigparfum

Yorum: indirimdeyken aldım stok yapıyorum aşırı etkili bir ürün düzenli kullanınca kepek sorunumu tamamen çözdü
İsim: **** ****
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Oğlumun kepek problemi vardı ne kullandıysak geçmiyordu okadar çok yoğundu ama çok şükür bu şampuanı denedik süper bir şampuan ilk seferde fark ediliyordu. Vazgeçilmezimiz oldu. Teşekkürler Selin Ciğerci, indirime girdikçe stok yapıyoruz.
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: Bittikçe alıyorum, saç derimde ki egzamaya o kadar iyi geldi ki anlatamam, indirimde yakaladıkça stok yapmalısınız. Bu şampuanı uzun süre kullandıktan sonra standart bir şampuan kullanınca aradaki farkı anlayacaksınız.
İsim: G** G**
Tarih: 04 Kasım 2021

Yorum: Saçlarım için kaşıntı kepek gibi sorun yaşıyordum tavsiye üzerine fırsat tanıdım iyi ki almışım saçlarıma iyi geldi düzenli olarak kullanmaya devam edicem👍
İsim: Caner Ö.
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Kafa derimdeki egzama sorununa iyi gelen harika bir şampuan. Kaşıntı ve kabuklanmaya iyi geldi. Alıp stok yapıyorum.
İsim: R** T**
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: Egzama problemimi bire bir ve uzun süredir ortadan kaldırdı çok memnunum. Stok yaptığım bir ürün.
İsim: R** O**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Bu ürünü uzun zamandır kullanıyorum egzamam var saç derimde kaşıntımı neredeyse bitirdi kabuklarnma en aza indi çok memnunum ve tavsiye ederim
İsim: Beyza k.
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Paketleme muazzamdı teşekkür ederim satıcıya çok şık bir takım
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: 10 numara 5 yıldız ürün, elinize sağlık, çok etkili ve faydalı bir ürün. Hızla tüm sorunlarıma çare oldu, arkadaşlar saçında sakalında kaşında kaşıntı, pul pul dökülme, egzama vesaire ne varsa yok ediyor ve saçları güçlendiriyor, pırıl pırıl oldum psikolojim düzeldi resmen, aldım ve stok yaptım, mutlaka tavsiye ederim.
İsim: OMER B.
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Surekli stokluyorum. Kokusu cok guzel. Egzamama cok iyi geldi.
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün indirime girmiş 150 TL ye almıştım sedef hastasıyım.son 1 senedir saçlarıma vurdu kaşıntı ağrı kepeklenmem vardı bu şampuan bir harika resmen saçlarımı arindirdi dipleri nefes alıyor sanki
İsim: Binnur D.
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Gerçekten parasını sonuna kadar hak eden bir şampuan.kızım için aldım kafasında iri iri kepekler vardı ve resmen derisi soyuluyordu ilk kullanımdan itibaren derdimize derman keşke biraz daha buyuk olsa boyut olarak indirime girdikçe stokladığımız bi ürün
İsim: H** G**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Eşim için aldım.Cok memnun kaldık. Stoklanacak ürün.
İsim: H** G**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: Eşime aldım ilk kullanmada etkisi harika stoklanacak ürün
İsim: B** B**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: ürünü kullandıktan sonra değerlendirmek istedim.. çok hızlı kargo edildi.. sipariş verdikten çok kısa süre içersinde sms aldm kargolandigina dair.. ayrica paketleme çok ama çok özenliydi bunun için firmaya çok tşk ederim 🤗 kızım için almıştım aşırı kabuklanma ve pullanma vardı saçlarında.. ilk yıkamada pırıl pırıl oldu bundan sonra sürekli bu şampDevamını Oku
İsim: yasemin i.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: eşimin hiç bir şekilde geçmeyen egzamasını ilk kullanışta azalttı mükemmel. ilk kampanyada stok yapıcam.
İsim: D** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Duş aldıktan hemen sonra bile saç diplerim kaşınırdı. İlk yıkamadan hemen sonra bile etkisini gördüm diyebilirim ve saçımı da besliyor ben bayıldım ürüne ilk fırsatta stoklayacağım ve şişe küçük olmasına rağmen kullanımı uzun sürüyor diğer şampuanları asla saçıma sürmem artık
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Bütün kepek problemim son buldu teşekkür ederim
İsim: F** G**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Senelerdir eşimin saçındaki kepek ve egzama için gitmediğimiz doktor kalmamıştı hiç bir şekilde geçmedi ama bu şampuan bir efsane kesinlikle gözünüz kapalı alın aldırın stok yapın 5 yıldız 🌟🥰
İsim: Y** C** e**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: 1 kutuyu bitirdim. 2-3 hafta içinde saç derimdeki tüm yoğun egzamayı aldı götürdü. Harika bir şampuan
İsim: Z** B** T**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Eşimin saçı çok kepek ve egzamalı olduğu için önce inanmadım deneyelim sonra yorum yaparım dedim inanılmaz bi şampuan muhteşem az kalır yanında stok yapacam teşekkür ederim Selincimmm
İsim: Elnara G.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: İlk yıkamada etkisini gösterdi oğlum için almıştım kepek sorunu coktu bu ürünle kalmadı tskler
İsim: y** b**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Bu ürünü geçen sene de kardeşim için almıştım. Bu sene tekrar egzeması arttı tekrar aldım.
İsim: A** P**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: kızımın saçlı deri egzaması var bütün egzama şampuanların kullandık saçlarının içi kabuk kabuk yara oluyordu ve açıyordu denemek için almistim şimdi stok yaptim evde ☺
İsim: m** b**
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: ürünü çok beğendim stok yaptim
İsim: S** Y**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım ilk kullanımda bile işe yaradı harika bir ürün
İsim: s** g** a**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Şampuan 10 numara✨ İlk yıkamada kafa derimdeki kaşıntı gitti ve dendiği gibi bütün kabukları kaldırdı. 2.yıkamada ise tamamen yok etti kabukları ve saç diplerim tertemiz oldu😍 Bittikçe stok yapacağım bir ürün oldu. Çok teşekkürler (Düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum ürünü. Ancak son siparişimde sıkıntı yaşadım. Gelen ürün tamamen akmıştı, iDevamını Oku
İsim: M** A**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: İlk kullanımda etkisini gördüm . İndirimde stoklayacağım
İsim: İ** İ**
Tarih: 11 Ekim 2022

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba bu ürünü ve güneş kremini alacağım yorumlarda paketleme ile ilgili bazıları akma vs sorun yaşamış o yüzden dikkat edilebilir mi şimdiden teşekkür ederim
Cevap: merhaba dıkkat ve özenli gönderim sağlanmaktadır fakat taşıma esnasında kaynaklanmaktadır

Soru: saç dökülmesine iyi gelir mi acaba
Cevap: Merhaba mevcut saç tellerini güçlendirir

Soru: Çocuklarda kullanabilir mi?
Cevap: merhaba evet kullanabilirsiniz

Soru: iyi günler ben bu ürünü 5 marta aldım ve halen elime ulaşmadı lütfen yardımcı olun kargoya verildi ama gelmedi
Cevap: Merhaba, trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru: 13 yaş kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba tavsiye etmiyoruz

Soru: Merhaba. Ürün hakkında bilgi alabilir miyim ? Yağlanma ve kepek var saçımda. Saç dökülmesine neden olur mu
Cevap: Merhaba kepek ve egzama için özel üretilmiştir. Mevcut saç tellerini güçlendirir

Soru: Merhaba, sülfat var mı içeriğinde?
Cevap: Merhaba vardır

Soru: Merhabalar şampuan saç diplerinde kuruluk yapar mı acaba
Cevap: merhabalar efendim hayır yapmamaktadır

Soru: Ben bu şampuanı 11 yaşındaki kızım için kullanıyorum.Bir yorumda 18 yaş altı öneriyoruz demişsiniz
Cevap: 18 yaş altı kullanıma uygundur.

Soru: merhaba 10 Mart tarihli siparişim hala gelmedi. ilk defa bu kadar geç kaldı. kontrol eder misiniz lütfen
Cevap: Merhaba, belirtilen süre içerisinde teslimatınız sağlanacaktır.

Soru: Kaç ml acaba?
Cevap: Merhaba 250 ml

Soru: Merhaba erkekler içinde kullanıma uygun mu bu şampuan ?
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: Egzamam yok ama yaralar oluyor kafamda kabuklu da değil sivilce gibi. İnanılmaz kaşıntı var ama sonra yanma bunun için aldım inş faydasını görürüm. Tuz olmaması harika bu arada. Verdiğim siparişi acil oldugu için biraz öne cekme şansınız var mı kargo biraz hızlı olabilir mi tesekkürler
Cevap: Merhaba, kargo işlemleri ile alakalı trendyol çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Soru: Hamilelikte kullanılıyor mu acaba
Cevap: Merhaba doktor tavsiyesi alınız

Soru: çocuklarda kullanılır mı
Cevap: Merhaba küçük çoçuk kullanımına uygun değildir

Soru: merhaba 10yas kullanabiliyormu cocugumda sac derisinde pullanma var
Cevap: Merhaba tavsiye etmiyoruz

Soru: Merhabalar.Bu Ürünü de kadin erkek herkes kullanabilir değil mi?
Cevap: Merhabalar, evet kullanılabilir

Soru: merhaba hamilelikten sonra oluk oluk saç dökülmem basladı. kab sonuçlarında birsey cikmadi. sampuani degistirmemi soyledir. bu sampuan sac dokulmesine de iyi gelir mi
Cevap: Merhaba bir doktorandan tavsiye almanız daha doğrudur

Soru: yas siniri nedir oglum için alicam 16 yasinda
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz yaş sınırı yoktur

Soru: merhaba kızım dokuz yaşında saçlarında kepeklenme problemi yaşıyoruz bu şampuan çocuklarda kullanılıyor mu yan etki yapar mı
Cevap: Merhaba ürünlerimiz 18 yaş üstü kullanıma uygundur.

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml Ürün Resimleri

W-lab Centellin 9 Aktifli Şampuan 250 ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Aybuke Kozmetik 0 14

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü