Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Dilara

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
0
Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Fiyatına Göre Alınır Mı?
Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Şimdiki Fiyatı Ile 329.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Hakkında yaklaşık 68 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Teknik Bilgiler

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon ürününü 329.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Yorumlar Ve Değerlendirmeler
329.99 Tl ye satışta olan Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
68 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: resimdeki gibi kalitesi güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Nisan 2024
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Nişanlıma aldık takım olarak çok güzel
İsim: C** E**
Beden: 19 Nisan 2024

Yorum: Güzel görünüyor kalıbına deneyip bakacak eşim
İsim: C** S**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Ben bayram için almıştım değişlik olsun dedim zaten bütün kış alışverişimi bu markadan yapıyorum kumaş kalitesi bi harika gerçekten ve günümüz ekonomisine göre çok da pahalı değil
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Mükemmellll
İsim: E** K**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çoooookk güzel almak isteyen herkese tavsiye ederim çok beğendik. Rahat Pantolon isteyenlere iyi bir seçenek.
İsim: S** K**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: Trendyol

Yorum: teşekkürler yazlık ürün değil tam sonbahar mevsiminde kullanılır güzel uygun fiyat
İsim: A** h**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: mütiş rahat ürün.kesinlikle tavsiye ederim
İsim: S** i**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alın güzel biraz kalın
İsim: R** Ö**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:159cm

Yorum: kalitesi güzell
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Fiyatı uygun diye aldık ancak tüylenme yapacak bir kumaş sezonda ne giydi kar 105 kilo 186 boy xl
İsim: M** S**
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: guzel
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: çok beğendik tam kalıp çok yumuşak
İsim: D** N** G**
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Başarılı ürün
İsim: A** M** Ç**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: Yorumlara göre hediye almıştım 180 boy spor yapılı 90 kilo L oldu süper teşekkür ederim
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Kalitesi duruşu çok güzel
Tarih: 05 Ocak 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: gayet güzel, fiyato da iyi lütfen yükselmesin eşimin gardrobunu bumarkayla yaptım resmen
İsim: D** B**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Alt tam beden çok kalın bir şey beklemeyin ince yani ben takım olarak aldım.
İsim: G** K**
Tarih: 18 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: gayet güzel sadece ben İzmir'de olduğumdan yaz için kalın geldi bana onun haricinde çok iyi
İsim: D** T**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: rengi dokusu çok güzel
İsim: H** E**
Beden: 24 Şubat 2024

Yorum: çok güzel pantolon tavsiye ederim
İsim: m** e**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Cok begendim ama cok buyuk kaliplari o yüzden iade edip kucugunu alicam
İsim: Ü** Ş**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürünü daha kullanamadım ama kumaşı güzel
İsim: G** g**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: süper gerçekten
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Güzel kullanışlı
İsim: Ö** Ö**
Beden: 22 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel takım aldım
İsim: d** Ş**
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: gayet güzel bir urun teşekkürler
İsim: A** P**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: rengi resimdeki gibi tatlı bir kahverengi dokusu falanda gayet güzel ama kesimi biraz geniş oğluma bol oldu ama iade etmeyip terzide tamir yaptırıcam
İsim: H** K**
Beden: 29 Haziran 2024

Yorum: çok güzel teşekkürler
İsim: M** E**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: ürünün kumaşı kaliteli beğendim fiyatına göre ürün güzel
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Merak Edilen Konular

Soru: paça darmı
Cevap: Merhabalar efendim normaldir

Soru: 172 boy 72 kg
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 1,80. kilo 108
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 50 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba urununuz kombinmi?
Cevap: Merhaba efendim ayrı ayri satilmaktadir

Soru: ürün materyali nedir
Cevap: Merhaba efendim 80% Polyester, 15% Viskoz, 5% Elastan

Soru: 190 boya kısa gelir mi
Cevap: Merhaba efendim manken 1.91 boyunda

Soru: 1.63 85 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 1.90 kilo 88 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hem alt hem üst değil mi
Cevap: Merhaba, ürün paket içeriği teklidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Üzerindeki gömlekte mevcut mudur
Cevap: Merhaba efendim Jones modelimize bakabilirsiniz

Soru: 190 boy 120 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba takım olarak almak istiyorum da 180 boy 100 kilo için hangi beden olur?

Soru: Merhaba takım olarak almak istiyoruz ama gomlek elınızde yokmu acaba sayfada bulamadık
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 185 95 kilo kaç beden aliyim dar olmasin
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: BOY 1.90 KİLO 93 HANGİ BEDEN OLUR

Soru: neden tek pantolun yollanib
Cevap: Takim değildir efendim

Soru: 175boy 74 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: maken boy kilo nedir ? üzerindeki kaç beden
Cevap: merhabalar efendım manken 1,91, bou L bedendır

Soru: takım olarak alabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba efendim ayrı ayri satilmaktadir

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon Detaylı Resimler

Walsh Erkek Pike Görünümlü Özel Kumaşlı Esnek Duble Paça Kordonlu Beli Lastikli Bej Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü